En yaygın magazin mecazları arasında kilo alımı ve ölmekte olan ünlüler var. Bir tabloid eski Dışişleri Bakanı'nı hedef alıyor Hillary Clinton her iki anlatı ile. Eski Başkanlık adayı gerçekten ölüyor mu? Dedikoducu Polis araştırır.'Hefty Hillary’nin Sağlık Kabusu'

Kapak hikayesinde, The Küre Clinton '97 pound kazandıktan sonra yürümek için mücadele ediyor' diyor. Clinton'ın yemek yediği ve yere düştüğü çirkin fotoğraflarının eşlik ettiği tabloid, Clinton'ın 'dört yıl önce spot ışığından kaybolmasının' ardından 'nefes almak ve yürümek için mücadele ettiğini' söylüyor. Gazeteci, Clinton’ın kilo almasının kendisini “kalp hastalığı, felç, çoklu kanser ve… COVID-19” riskine attığını söyleyen bir doktorla konuştu.Makale daha sonra önceki bazı sağlık durumlarını gözden geçiriyor Clinton için korkuyor 2009'da bir dirseğinin yaralanması ve 2016'daki 9/11 anma töreninde yaşanan çöküş dahil. İçeriden kimseler tabloid'e Clinton'ın 'stresten dolayı yemek yiyor' ve 'dejeneratif kemik rahatsızlığından muzdarip olduğundan' şüpheleniyorlar. Makale, Clinton'ın 'yaşam tarzını kökten değiştirmesi ve bu radikal kilo alımını tersine çevirmesi gerektiğini' söyleyerek sona eriyor.

Name des Ex-Freundes von Ariana Grande

Tipik Tabloid Çöp Kutusu

Bu makale tam anlamıyla değersiz bir hikaye. Dedikoducu Polis -dan beklemeye geldi Küre . İhtiyacımız olan tüm kanıt, hikayenin altında küçük bir baskıda: 'Bu makalede alıntılanan uzmanlar Hilary Clinton'ı ele almadı.' Bu tabloid, rastgele bazı doktorlara 'kilo almak kötü mü?' Diye sordu. ve aynı şekilde yanıt verdiler. Hastaları tedavi etmemiş doktorların söz konusu hastaları tartışma yetkisi yoktur.Fotoğrafların kendilerine gelince, hiçbiri yeni değil. kapak fotoğrafı Ocak 2020'den eski Senatör'ün biraz kabaran büyük bir ceketle oturduğu yer. Clinton'ın hamburger yerken 'Clinton stresten yiyor' yazısının yer aldığı fotoğraf, 2007 kampanya izi . Bu aşırı yemek değil ... yemek.

97 Pound Nereden Geliyor?

Bu hikayedeki gerçek tüten silah 97 sayısı. Bu tabloid, Clinton'ın kazandığı kesin pound sayısına aşırı derecede spesifik oluyor ve bu bir nevi imkansız. Yakın arkadaşlar ve sırdaşlar bile çoğu zaman bunu kesin olarak bilemezler. Muhtemelen olan şey, tabloid 100'e yakın bir sayı istedi ama 100 demek istemedi çünkü çok sahte geldi. Paradoksal olarak kulağa daha da sahte gelen 97 ile gitmeyi seçti çünkü bu tabloid'in Clinton ile doğrudan konuşmadan böyle bir sayıyı bilmesi imkansız.

Clinton ölüyor mu?

Clinton’ın sağlığı hakkında daha fazla şüpheniz varsa, onları bir kenara itebilirsiniz. Clinton, Joe Biden için kampanya yürütürken asla gerçekten “gündemden kaybolmadı” ve Zoom aracılığıyla sürekli konuşmalar yapmaya devam etti. Biden’ın kabinesine katılabileceğine dair çok sayıda söylenti var. BM elçisi ve bu tabloid dediği gibi, ölümün kapısında olsaydı bile düşünüldüğüne inanmak zordu. Clinton gayet iyi ve bu hikaye tamamen yanlış.Diğer Korkunç Tabloid Uzun Öyküler

Bu, bir dizi şişman ayıp hikayesinden biri. Küre . O dedi 'Tubby' Tyra Banks stres yemek ve 'terazileri ezmek' idi. Aynı cümle bu Clinton hikayesinde kullanılmış ve bu tabloid'in hiç kimse için ne kadar az saygısı olduğunu gösterin. Bankalar güvencesiz bir ağırlık almadı.

Dedikoducu Polis ayrıca hikayeyi bozdu Meghan Markle Archie'yi doğurduktan sonra 'şaşırtıcı bir şekilde 37 pound' kazanmıştı ve Russell Crowe şişman bir takım elbise kullanmak konusunda yalan söylüyordum Unhinged . Bu tabloid, ünlülere şişman diyen hikayeler basmayı çok seviyor. Sınıfsız, sahte ve utanç verici.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Charles, Camilla Parker Bowles İsteğinde Kraliyet Ailesinden Prenses Anne'yi Tekmeliyor, Rapor Başına

ist Barack Obama Ehe in Schwierigkeiten

Ryan Seacrest, Los Angeles'ta 85 Milyon Dolarlık Malikaneyi Satıyor, 'Canlı!'

Rapor: Bradley Cooper, Irina Shayk Bir Araya Geliyor

Rosie O'Donnell’in Kızı Vivi 18 Yaşına Yeni Girdi, Muhteşem Fotoğraflarını Görün

Taylor Swift Mom Krebs Update

Jennifer Aniston 'Arkadaşlar' Buluşmasına Katılan 'Pişmanlık'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.