Bir tabloid kısa süre önce yayınladı Aile Kavgası ev sahibi Steve Harvey Bir yatta çalışırken 'çok gevşek görünmek'. Çıkış, St. Barts yakınlarında bir yatta tatil yapan Harvey'i iddia ediyor. karısıyla Marjorie , onun kızı Lori ve Lori’nin yeni erkek arkadaşı Michael B. Jordan , 40 lira kazandı. Dedikoducu Polis Sadece hikayenin konusuyla değil, Harvey'i tanımlamak için kullanılan dille ilgili bazı sorunları var.

'Flabby' Steve Harvey, Yatta 'Ağır' Figürü Kesti mi?

'Haydi Flab Oynayalım!' bu haftanın başlığını okur National Enquirer ve ardından eşit derecede belirsiz olan 'Steve Harvey’in Ağır Doğum Günü' alt başlığı geliyor. Harvey kısa süre önce St. Barts yakınlarındaki bir yatta 64. yaş gününü kutladı ve tabloid, paparazzi fotoğraflarında gömleksiz egzersiz yaparken 'TV sunucusu büyük göbeğini gösterdi' dedi. Kaba çıkış, fotoğrafların Aile Kavgası 'çok gevşek görünüyor dostum!'Gereksiz yere, tabloid Harvey'in işlenmiş et serisinden Harvey Foods'tan Easy Bacon'dan bahsediyor ve Harvey'in 'formda kalmak da dahil her şeyin yaşla birlikte zorlaştığını' bulduğunu ekliyor. Magazin dergisinin pişmanlık duymadan yağ yakmaya ara verip, fazladan bir yaşlıcı saçmalık yığını ekleyebilmesi çok hoş. Paparazzilerin fotoğraflarının Harvey'i çalışmak için esnek bantlar kullandığını gösterdiğini düşünürsek, yorum özellikle çizginin dışında kalıyor.

Ne olursa olsun, sözde 'içerdekiler', Steve Harvey Gösterisi '1,8 metrelik çerçevesine yaklaşık 40 kilo daha yükledi ve ölçeği 260'ta parçaladı!' Yeterince kötü değilse, çıkış devam ediyor, Harvey lüks yatı paylaşmak zorunda kaldı. kızı Lori'nin yeni aşkı , Siyah Panter yıldızı Michael B. Jordan.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Dürüst olmak gerekirse, bu durumda ölçeği değiştiren tek şey, bu çıkış noktasının dürüst olmamasıdır. Steve Harvey, sevdikleriyle doğum gününün tadını çıkarıyordu ve bazı gevşek çeneli tabloid yazarı, ona büyük şakalar yığma fırsatı buldu. Açıkça görülüyor ki, Harvey sağlıklı kalmaya çalışıyor, bu nedenle de streç bantlarla çalışırken çekilmiş fotoğrafları, ancak bu saygınlar için yeterince iyi değil Enquirer . Tanrı aşkına, onun doğum günüydü ve bu bile magazin dergileri olan piranaların Harvey'i yalnız bırakmasını engellemeye yetmedi.

İçin değil Dedikoducu Polis Harvey'nin gerçekte ne tarttığını söylemek için bu tür bilgilerin en iyi şekilde bir erkek, eşi ve doktoru arasında saklanması. Neredeyse mutlak bir kesinlikle söyleyebileceğimiz şey, ne Enquirer ne de 'içeridekiler' Harvey'nin ağırlığı hakkında hiçbir fikre sahip değil. Makalenin tamamı, söz konusu magazin dergisi için bile yeni bir alçak olan basit bir kaba ruhluluk alıştırmasıdır.

Dedikoducu Polis bunu hafif bir şekilde söylemiyor, çünkü özellikle Harvey’in karakterine ilişkin bir dizi söylentiyi çürüttüğümüz için. Çıkış, bir zamanlar Harvey'den 'boynuzlu köpek' olarak bahsetti ve eşi Marjorie ondan boşanmayı planlıyordu 'başıboş gözünün' üzerinden. Boşanma henüz gerçekleşmedi, bu da hikayeyi yanlış yönetmekte haklı olduğumuzu kanıtlıyor. Bu söylentilerin arkasındaki aynı çıkıştı Harvey, Hollywood'u bırakmayı düşünüyordu , ki bu eşit derecede yanlıştı. Bu kadar sık ​​sık utanç verici bir şekilde yanlış olduğu halde, herkesin bu tabloid'e inanması şaşılacak bir şey.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Kim Kardashian Boşanma Konusunda 'Heyecanlı', Van Jones'la mı Çıkıyor?

Reese Witherspoon, Kocası Jim Toth'a 'Boşanma Bombası' mı Düşürdü?

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.

Wie viel sind die Haifischhaie wert?