Dır-dir Kelly Clarkson iş sunucusunu kaybetme tehlikesi altında Kelly Clarkson Gösterisi kilo aldığı için mi? Bir tabloid, Clarkson'ın boşanma konusundaki kaygısını ve stresini hafifletmek için 'yüzünü doldurduğunu' ve şovunun yapımcılarının fiziğindeki değişikliklerden memnun olmadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.

Kelly Clarkson’ın Kilo Alımı Tehdit Edici Talk Show İşi mi?

Bu haftanın National Enquirer Geçen yıl “etkileyici bir 37 pound” düşüren Kelly Clarkson'ın tüm ağırlığı ve biraz daha fazlasını geri aldığını bildirdi. Kaynaklar, tabloid gazetesine, gündüz konuşma sunucusunun, görüşmediği kocası Brandon Blackstock'tan acı boşanmasının stresiyle başa çıkmak için yiyecek kullanmaya başladığını söylüyor. Sözde 'içerden' biri, 'Boşanmanın neden olduğu endişeyle savaşmak için yüzünü dolduruyor, ancak tüm bu gece geç saatlerde rahatlatıcı yiyecek ve şarap onu defans oyuncusu gibi bıraktı!'Jennifer Aniston schwanger mit Zwillingen 2016 Juni

Kaynak, Clarkson'un 'yiyecekleri onu sakinleştirmek için kullandığını' iddia etmeye devam ediyor, ancak görünüşe göre üreticiler fiziksel sonuçlardan memnun değiller. Aslında, kaynak neşeyle ısrar ediyor, sözde 'işinden kendini yiyor olabileceğinden korkuyor!' Şüpheli ve belirsiz 'kaynaklardan' alıntı yapan tabloid, Clarkson'un işten sonra her gün sonunda uyuyana kadar 'pizza, kızarmış tavuk veya fast food' yediğini iddia ediyor. 'Bir dilim kek üçe dönüşüyor ve en sevdiği bir veya iki kadeh şarapla hepsini kovalıyor - sonuçlar kendileri için konuşuyor,' diye alaycı bir şekilde ekliyor.

Yapımcılar Clarkson’ın Figüründen Mutsuz mu?

Clarkson'a yakın olduğu iddia edilen başka bir kaynak, üreticilerin Clarkson'ın rakamındaki değişimden dehşete kapıldığını söylüyor. Tattler, 'Bu sevimli talk-show sunucusu için istedikleri görünüm değil,' diye burnunu çekiyor. 'Kendini kontrol etme konusunda onunla konuşmaları gereken noktadalar.' Bu yeterince aşağılayıcı değilse, yine başka bir 'casus' Clarkson'ın bu sorunun köküne inmek için terapi aradığını iddia ediyor. 'Herkes, bıçağı ve çatalı bırakması ve şeklini geri kazanması için ihtiyaç duyduğu yardımı alabileceğini umuyor.'

Dedikoducu Polis Söylentiyi Anlatıyor

Kelly Clarkson’ın ağırlığı medyada, özellikle de magazin dergilerinde ölümüne analiz edildi. Önce yarışmacı olarak sahneye çıktı, sonra galip geldi. Amerikan İdolü , bedeniyle ilgili sonsuz uygunsuz yorumlar yapıldı. Clarkson, kilo alma ya da kaybetme sürecinde olsun, kilosu hakkında konuşmaktan asla çekinmedi ve magazin dergileri için yazan ruhsuz gulyabanilerin onun hakkında söylediklerini umursamadığını açıkça belirtti. vücut.

2018 yılında ile röportaj Kırmızı Kitap Clarkson, medyanın kilo verdiği için onu “utandıracağını” ve ardından kilo almasının nedenleri hakkında temelsiz spekülasyonlar yapacağını açıkladı. Ama kimse sağlığınızı önemsemiyor. Sadece estetiği önemsiyorlar ”dedi. Ayrıca kilo alırsa kendisinde “yanlış bir şeyler” olması gerektiği fikrini de elinden aldı. 'Şişman olduğum zaman mutlu oluyorum,' diye itiraf etti ve kilo almanın 'duygusal dünyamdaki mutluluğu temsil ettiğini' ekledi. Görünüşe göre Clarkson'a 'yakın' olan biri onun hakkında bunu biliyor olabilir, bu da sözde kaynakların iddialarını daha da şüpheli hale getiriyor.

Ayrıca Clarkson'ın, kilo aldığı iddia edilen kazançlı ve inanılmaz popüler gündüz talk şovunu kaybetme şansı da yok. İzleyiciyi her gün gösterisine çeken şey onun figürü değil, kişiliği ve çekiciliği. Ona sahip olduğu sürece, radyo dalgalarında kalacağından emin.

Herhangi bir şeyi almak imkansız değilse de zordur. National Enquirer Kelly Clarkson hakkında yazıyor. Dedikoducu Polis gazetenin bir zamanlar şarkıcıyı suçladığına hala inanamıyorum Victoria malikanesinde tuvaleti tıkamak . Clarkson'a yakın bir kaynak bize söylentinin tamamen yanlış olduğunu bildirdi. Kendini gülünç duruma düşürme çabası içindeymiş gibi, tabloid, Clarkson'un boşandığına pişman olacağını iddia eden bir numerolog . Sahte bilim bizi ikna etmeye yetmedi ve tabloid'i aptal gibi bırakarak yaralandı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Kanye West’in Boşanma Başvurusu Yaptıktan Sonra Kendine Bir Ünlü Talip Oldu

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oğlunun velayetini mi almaya çalışıyor?

Rapor: 'Fixer Upper’s' Chip, Joanna Gaines 'Home Town’s' Ben, Erin Napier ile Tartışıyor

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürümeye Başladı