Melrose Place star Heather Locklear lise sevgilisiyle nişanlandığını duyurdu Chris Heisser Bir tabloid, Locklear'ın nişan yüzüğü takılmadan görülmesinden sonra nişanın iptal edildiğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.

'Yüzük Kapalı'

Göre Yeni fikir , Locklear ve Heisser'in nişanı Locklear’ın 'yakın zamanda Kaliforniya’da yaptığı bir gezide yüzük parmağı çıplaktı' sonrasında kapalıdır. Gezide '[Locklear] 'ın düğünü iptal ettiğine dair spekülasyonlar var.' Gazete gazetesi ayrıca Heisser'in 'Heather’ın Instagram sayfasında Eylül ayında doğum gününü kutladıklarından beri görünmediğini' belirtiyor.Bir kaynak, magazin gazetesine verdiği demeçte, 'Chris ile olan ilişkinin uzun süredir çok zehirli olduğunu, bu yüzden şimdilik arka plana attığını' söyledi. Düğün iptal edildiğinde, 'nihayet huzur içinde hissediyor ve çok mutlu.' Makale, bu 'romantik kargaşanın onu ayıklığını geri getirmediğini' söyleyerek sona eriyor.

Heather Locklear’ın Düğünü Hala Devam Ediyor

Tabloidler, alyanslar hakkında çok büyük bir anlaşma yapar ve bunların yüzde 100 olmasını bekler. Bütün bu hikaye bir makaleden uyarlanmıştır içinde Günlük posta Locklear'ın altı ay sonra ilk kez görülmesi hakkında. Hatta o makale Locklear'ın hâlâ meşgul olduğunu söylüyordu. Yeni fikir ya okumadı ya da kasıtlı olarak görmezden gelmeyi seçti.

Sadece emin olmak için, Dedikoducu Polis Locklear’ın sözcüsüne nişanla ilgili bilgi verdi. Bize doğrudan 'onun hala mutlu bir şekilde nişanlı olduğu' söylendi. Halkasız Locklear hakkındaki bu hikaye tamamen sahtedir.

Halka Sabitlemede Ne Var?

Diğer birçok magazin dergisinden daha fazla, Yeni fikir her zaman yüzük parmaklarını arar. Bu garip Dedikoducu Polis bunu söylemek zorunda, ancak bazen insanlar alyans olmayan yüzükler takıyorlar ve bazen İnsanlar evlilik yüzüklerini çıkarır . Yüzükler, magazin dergilerinin dikkat etmesi için uygun bir şey, ancak bir ilişkinin nasıl gittiğini tahmin etmede yüzde 100 doğru değiller.

Geçen ay, Bindi Irwin'in alyans olmadan benekli üzerinde. Irwin, Locklear'ın aksine Instagram'da çok aktif ve her zaman kocası hakkında fışkıran fotoğraflar yayınlıyor. Aynı ay, bu tabloid bunu bildirdi Ben Affleck and Ana De Armas tespit ettikten sonra nişanlandı Bıçaklar Çekildi yıldız bir yüzük takıyor. De armas bu yüzüğe yıllardır sahipti, bu yüzden hikaye sahteydi.

Ayrıca Jennifer Aniston'ın bir Brad Pitt'ten nişan yüzüğü Gerçekten sadece bir film için sahne malzemesi giyerken. Bu sadece ciddiye alınmaması gereken yumuşak kanıtlar kullanan bir tabloid mecaz. Heather Locklear ve Heisser, yüzüğü takıp takmadığına bakılmaksızın hala nişanlılar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal ile Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Wer ist Michael Strahan zu sehen

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kaynaklar

  • Cece Yorke, Heather Locklear Sözcüsü, 7 Ocak 2021.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.