Yaptı Blake Shelton ve Gwen Stefani ilk çocuklarını birlikte beklediklerini öğrendikten sonra country müzik yıldızının Oklahoma çiftliğinde evlenmek mi? Bir tabloid, dokuz ay önce Stefani'nin dördüncü çocuğuna hamile kaldığını ve Shelton’ın ilk hamile kaldığını bildirdi. 'Asgari Ücret' şarkıcısı yerinde teklif. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve söylentiye biraz açıklık katabilir.

melissa mccarthy vor und nach bilder

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Çifte Sevinci

Dışarıdan bir rapora göre Temasta Geçen baharın sonlarında, Gwen Stefani ve Blake Shelton, Stefani'nin hamile olduğunu öğrendikten sonra basit ama 'özel' bir törenle nihayet evlenmişlerdi. Bir kaynak çıkışa, 'Yıllarca süren zorlu IVF tedavilerinden sonra, hiçbir başarı elde edemediğinden, Gwen yeniden gebe kalma umudunu yitirmişti.' Dedi. O ve Shelton sonunda birlikte bir çocuk sahibi olma hayallerinden vazgeçtiler ve iddiaya göre evlat edinmeye başlamışlardı. Ama sonra bir mucize oldu.(Temasta)

Bir Bebek Mucizesi

Onun için endişelenmeyi bırakıp başka şeylere odaklanmaya başladığında, kaynak devam etti, 'oldu - Gwen hamile kaldı.' İlk başta, eski No Doubt lideri, yaptığı hamilelik testinin doğru olduğuna inanamıyordu. 'Kilitlenme nedeniyle doktora gidemedi,' diye açıkladı içeriden, 'bu yüzden Blake'e söylemeden önce iki hafta boyunca iki test daha yaptı!'

Shelton'ın iyi haberi almasına izin verecek kadar kendinden emin hissettiğinde, ihbarcı 'İnanamadı' dedi ve ekledi, 'tamamen duygusallaştı.' Görünüşe göre Shelton “mutluluk ve heyecan duygularının üstesinden gelindi” diye hemen orada Stefani'ye teklif etti. Onun tek olduğunu her zaman biliyordu. İki boşandıktan sonra, tekrar dalmaktan çekiniyordu. Ama bebek her şeyi değiştirdi. Blake, 'Etrafta beklemenin ne anlamı var?' Diye düşündü, şu anda dünyadaki tüm belirsizliğe rağmen, olumlu ve canlandırıcı bir şey yapmak istedi. '

Gazeteci daha sonra sözde törenin sahte bir yeniden anlatımına daldı ve yeminlerin barış adaleti ile bir video görüşmesi yoluyla gerçekleştiğini belirtti. Dindar bir Katolik olan Stefani, 'bunu bir kilisede yapmayı tercih ederdi', ancak kaynak, 'sağlık krizi nedeniyle kimseyi riske atmak istemedi' dedi. Tören bittikten sonra, küçük, samimi parti arka bahçeye taşındı ve burada Shelton, Stefani'yi 'onun hakkında yazdığı bir aşk şarkısı' nı kızartıp söyledi.

Blake Shelton, renkli bir ceketle Gwen Stefani ile konuşurken mavi bir takım elbise giyiyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Tabloid, Shelton'ın 'bayat' olduğunu düşündüğü için bebek için cinsiyet ifşa partisi olmayacağını iddia etmeye devam etti. Yeni evli olduğu iddia edilenler de sürpriz olmasını istese de, 'Gwen onun bir kız olmasını umuyor,' diye isyan etti. Bir kızın sevimli, güzel kıyafetler giymesini istemesini hiçbir sır saklamadı. Ve babasının küçük kızı olacağını biliyor. ' Kaynak, neredeyse sonradan akla gelen bir düşünce olarak, Shelton'ın 'Gwen’in çocukları için harika bir baba figürü' olduğunu, ancak 'her zaman kendi ailesi olmasını istediğini' söyledi. Şu anda yüzünde silemeyeceğin bir gülümseme var.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Açıkça görülüyor ki, bu tabloid, deneseydi hikayeyi daha yanlış anlayamazdı. Sadece Blake Shelton ve Gwen Stefani henüz evli değil, aynı zamanda dokuz ay önce hamile de değiller. Rapor sürpriz hamilelik hakkında doğruysa, Stefani ya doğum yapmaya hazır olacaktı ya da bu hikaye ilk yayınlandığından beri çoktan yapmış olacaktı. O aylarda Stefani ve Shelton nişanlandıklarını duyurdular. , bu da bu tabloid’in gizli bir video görüşme düğünü hakkındaki uzun öyküsünün yanlış olduğunu kanıtlıyor.

Stefani'nin yıllardır eski kocası Gavin Rossdale ile ilk evliliğinin feshedilmesini istediği gerçeği de var. nihayet bu ayın başlarında verildi . Magazin dergisi ve neredeyse kesin olarak sahte kaynağı, Stefani'nin dindar olması ve bir kilisede evlenmeyi tercih etmesi konusunda haklıydı. O ve Shelton'ın dalmaya başlamadan önce beklemeye karar vermelerinin bir nedeni buydu. Bu hikayenin her yönü tamamen yanlış, ancak bu yeni bir şey değil Temasta .

2019'da tabloid ısrar etti Stefani hamileydi ile, tahmin ettin, bir kız bebek. Bu yanlış rapor sadece aylar sonra geldi Dedikoducu Polis iddia ettiği için çıkışı bozdu Stefani, Shelton'a evlilik ültimatomuyla vurmuştu. . Geçen Ekim, süpermarket dedikodu paçavrası bunu bildirdi Stefani, Shelton'da 'dışarı çıktı' doğum gününde evlenme teklif edemedikten sonra. Bu söylentilerin hiçbirinde sıfır gerçek vardı, ancak Temasta sahte raporları yine de yazdırdı. Yanlış olan herhangi bir çıkış, genellikle bunu kasıtlı olarak yapmak zorundadır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Bill ve Hillary Clinton Boşanma İçin 'Hazırlanıyor'

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Jennifer Lopez Makyajsız Tamamen Farklı Bir Kişi Gibi Görünüyor

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Chris Hemsworth, Jason Momoa Avustralya'da Çekim Yaparken 'Dövüşüyor'?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.