Sahip olmak Goldie Hawn ve Kurt Russell karantinada 'kafa patlatıyor' mu? Bir gazeteci, iki film yıldızının 'aralıksız çekişmesinin' bir düğün planlarını bile askıya aldığında ısrar etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve rekoru düzeltebildi.

ist Garth Brooks immer noch mit Trisha Yearwood verheiratet

Kurt Russell, Goldie Hawn Karantinada Düşüyor mu?

'Goldie ve Kurt Butting Heads' başlığını okudu TAMAM MI! birkaç ay önce. Kurt Russell ve Goldie Hawn’ın 37 yıldır birlikte geçirdiği 'mutlu' olmasına rağmen, tabloid, ikisinin altı ay boyunca birlikte karantinaya alındıktan sonra 'ciddi bir zorlu dönem' geçirdiğini iddia etti. Bir kaynak, çıkışa 'Goldie ve Kurt, kilitlenme başladığından beri durmaksızın çekişiyorlar' dedi.Çiftin kavgaları, özellikle bir olaydan sonra nihayet 'doruk noktasına ulaştı' ve sözde 'içeriden' rahatsız edici derecede belirsiz bıraktı. Kaynak 'Kurt Goldie'yi kızdıran bir şey yaptı ve ona sahip olmasına izin verdi,' diye açıkladı kaynak, Russell'ın sözde Hawn'ı bu kadar buharda pişirmek için ne yaptığına veya Hawn'ın 'ona sahip olmasına izin verdiğine' dair tüm ayrıntıları dışarıda bırakarak. Her şeye rağmen, dırdırcı öne doğru bastırdı ve ısrar etti, 'O kadar buğulandı ki, ayrı bir odaya fırladı ve orada kaldı.'

Düğün Planları Bekletildi mi?

Kaynağın devamına göre Russell ve Hawn arasındaki sorunun büyük bir kısmı, görünüşe göre 'her gün birbirine kenetlenme' yi çok iyi ele almayan ikisinin 'bağımsız ruhları'. Aslında kaynak, bu deneyimin ikisinin evlilik konuşmalarını tamamen mahvettiğini açıkladı. 'Kısa bir süre önce, Aspen'e yıllık tatil gezilerinden önce evlenmekten bahsediyorlardı, ama bu şimdi gerçekleşmiyor.'

Kaynak, 'Bunun yerine,' diye devam etti, 'Goldie moralini yükseltmek için yıl içinde bir kız gezisi planlıyor. Bu arada, Kurt'un iyiliğini kazanmak için yapması gereken bazı işler var! ' Russell'ın tam olarak ne yaptığını dışarı Hawn’ın 'iyi lütfu' ndan hiç bahsedilmedi, okuyucu sadece bilinmeyen, doğrulanmamış kaynağın konuyla ilgili sözlerini almak zorunda kaldı.

İşte Bildiklerimiz

Bu hikaye hakkında uyandıran birçok ayrıntı veya eksiklik var. Dedikoducu Polis şüphe, ancak sözde raydan çıkmış düğün planları bizim için meseleyi gerçekten perçinleyen şeydi. Kurt Russell ve Goldie Hawn yaklaşık 40 yıldır birlikte ve neden evliliğin kendileri için doğru olmadığına karar verdikleri konusunda çok açık davrandılar. Rağmen ilişkilerindeki değişiklikler Yıllar boyunca, evlenmeden birbirlerine derinden bağlı kaldılar.

Warum hat die Show Jessie aufgehört?

Yardımcı olmuyor TAMAM MI! Hawn ve Russell hakkında hikayeler uydurma geçmişine sahiptir. Bu, 2018'de ikisinin sahip olduğu konusunda ısrar eden aynı tabloid 35 yıl sonra ayrıldı . Dedikoducu Polis o zamanlar tamamen yanlış olduğunu belirledi ve şimdi daha da gülünç. Magazin gazetesinin kardeş çıkışı, National Enquirer , ayrıca süperstar eşleştirmesi hakkında sahte hikayeler yayınladı. Geçen sonbaharda, itibarsız dedikodu paçavrası bunu bildirdi Hawn, Russell'ı onunla evlenmeyi reddettiği için terk etmişti. . İkili evlilik hakkındaki inançlarında birleştikleri için, reddetmek için yeterince kolay bir söylenti oldu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, Bir 'Molaya' Zorla Getirilebilir

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Warum haben Harry und Taylor sich getrennt?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.