Yaptı Goldie Hawn ve Kurt Russell nihayet birlikte 37 yıl sonra evlenmeye karar verdiler Bir tabloid, 'kanser korkusunun' Hawn’ın bunca zaman sonra evlenme arzusuna katkıda bulunduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis dedikodulara ulaşmak için konuyu inceledi.Goldie Hawn Koridorda Yürümeye 'Nihayet Hazır' mı?

Bu yılın başlarında National Enquirer 'Goldie ve Kurt İçin Sonunda Düğün!' başlıklı bir makale yayınladı. Gazeteci, 37 yıllık evlenmemiş mutluluktan sonra Kurt Russell ve Goldie Hawn'ın sunağa doğru uzun zamandır beklenen bir yürüyüşe çıkmaya karar verdiklerinde ısrar etti. Bir kaynak çıkışa söyledi,Goldie nihayet koridordan aşağı o yolculuğa çıkmaya hazırdır ve Kurt, yolculuğa çıkmak için fazlasıyla istekli.

Siyahlar giymiş Kurt Russell ve Goldie Hawn bir film galasına geliyor

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Görünüşe göre Russell'la 'muhabbet kuşları' olmaktan çok memnun kalmış gibi görünse de, kaynaklar Hawn'ın yine de 'bugünün altüst olmuş dünyasından ve kişisel dönüm noktalarından ilham alan bir kalp değişikliği' yaşadığını iddia etti! Kaynak, 'Çiftin oğlu Wyatt İşçi Bayramı'nda evlendiğinde Goldie gerçekten etkilendi' dedi.

O zaman, gelecekteki çocuklarının büyükannelerinin ve büyükbabalarının da evli olduğunu bilmelerini isteyeceğini anladı!Sağlık, Seçiminin Arkasındaki Korkutuyor mu?

Çocukları ve torunlarının iyiliği için evlenmek istemelerine ek olarak, Hawn'ı evlenmek istemeye iten karanlık güçler de vardı. Çıkış, kendi 2017 raporuna atıfta bulunarak, Hawn'ın kendi kanser korkusuna maruz kaldığını iddia etti ve 'içeriden' aktris 'sarsıldı' iddia etti. Rapor, Hawn'ın Los Angeles'taki tıbbi bir binanın dışında göğsünün üzerinde bir bandajla görülmesinden sonra geldi ve Hawn ile muhtemelen onu tedavi etmeyi bırakın, hiç karşılaşmamış olan bir doktor, göğüs biyopsisinin 'kesin' işareti olduğunu iddia etti! '

Goldie, sağlık sorunlarından payına düşeni aldı ve Kurt'la geçirdiği yılları göz önünde bulundurarak, düğümü bağlamak için zamanın doğru olduğuna inanıyor.

İçeriden biri, 'Özgür ruhlar olmayı sevdiler, ama bunu çocukları ve torunları için resmileştirme zorunluluğu hissediyorlar' dedi. Kaynak daha sonra yaz aylarında çiftin Pacific Palisades'teki evinde gerçekleşmesi gereken sözde evlilikleri anlattı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Goldie Hawn (@goldiehawn) tarafından paylaşılan bir gönderi

Arka bahçelerinde sadece çocukları, partnerleri ve torunlarıyla küçük, samimi, ruhani bir tören istiyorlar. Kısa, tatlı ve eğlenceli bir aile meselesi olacak!

Dedikoducu Polisin Çekimi

Goldie Hawn’ın sözde “kanser korkusu” ile ilgili kısım size haber olsaydı, yalnız değilsiniz. The Enquirer , ve benzer güvenilmezliğe sahip diğer magazin dergileri , Hawn’ın göğüs kanseri olduğu varsayılan fırçasıyla ilgili söylentiler taşıyan tek yayın oldu. Aktris var geçmişte meme kanseri hakkında konuşulmuş , ailesindeki birçok kadının hastalıktan muzdarip olduğunu ve öldüğünü ortaya koydu. Bu tabloid için tamamen tatsız bu söylentiyi zorlamaya devam et , sonra bile Dedikoducu Polis çürüttü. Goldie Hawn'ın kansere yakalandığına dair hiçbir kanıt yoktur ve hiçbir saygın çıkış, bu anlatıyı zorlama fikrini aklına bile getirmez.

Ayrıca magazin dergisinin, Goldie Hawn ve Kurt Russell'ın bu yıl evlenmeyi planladıkları anlatısını zorlaması da komik. çiftin kendileri söyledi İnsanlar yaşlarında evlenmeye hiç ilgi duymadıklarını ve ilişkilerini değiştirmek için hiçbir neden görmediklerini. Bu gerçeklere rağmen, bu çıkış, geçmişte yaptı , muhtemelen bu düzmece anlatıyı zorlamaya devam edecek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişman Olmak 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.