Yıldızları Sabitleyici Üst , Yonga ve Joanna Gaines ile kan davası Home Town's Ben ve Erin Napier ? Bu haftaki bir rapor, Gaines'in Mississippi eşlerinin her hareketini kopyaladıklarına inandığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye bakıyor ve gerçekte neler olduğunu açıklayabilir.'Fixer Upper', 'Home Town' Yıldızları Arasında Kötü Kan?

Bu haftanın sayısı TAMAM MI! bunu rapor eder Fixer Upper’s Chip ve Joanna Gaines ve Memleket yıldız Ben ve Erin Napier “büyük ölçüde anlaşmazlık içinde”. Çıkış yapan bir içeriden birine göre, Chip ve Joanna, Erin ve Ben'in 'iyi insanlar' olduklarından eminler, ancak genç çiftin 'tasarımlarının onlarınkine uygun olmadığını' düşünüyorlar. İki çiftin 'son derece rekabetçi' olması sorunlara yardımcı olmuyor, ancak 'onları sonsuza kadar rahatsız eden' sonsuz karşılaştırmalarla karşı karşıya kalıyor. Sonuç olarak, ev geliştirme yıldızları arasında bir dizi bölge savaşı başlıyor.Joanna ve Chip hazırlanırken sonunda Magnolia Network'lerini kurdular , gecikmelerden rahatsız oldular ve şimdi Ben ve Erin’in artan popülaritesinin “ısısını hissediyorlar”. Bir kaynak magazin gazetesine şöyle der: “Chip ve Jo ağdan ayrıldığında, bir karbon kopyası bulmak için karıştırılır. Chip ve Jo'nun tahminine göre, Erin ve Ben yaklaşmıyor bile. '

ist Bob Ross tot oder lebendig

Chip, Joanna Gaines Napier'lerin Onları 'Kopyaladığını' mı Düşünüyor?

Gazete gazetesi, hem Gaines hem de Napier'lerin markalarını tuğla ve harç mağazalarına genişlettiğini ve bu durumun sözde iki çift arasında bir başka gerilim noktası olduğunu belirtti. Snitch, 'Erin ve Ben'in yaptıkları her şeyi kopyalamasını görmek Chip ve Jo'yu sinirlendiriyor' diyor. 'Jo özellikle Erin'in minimalist tasarımını kendi dağınık büyük bin yıllık tarzıyla alay etmeyi bırakmasını istiyor.'Ben, Erin Napier Gaines'in 'Hollywood'a Gittiğini' mi Düşünüyor?

İçeriden biri, kötü kanın tamamen 'karşılıklı' olduğunu ekliyor. 'Sahne arkasında, Erin, Jo’nun Hollywood’a gittiğini, Jennifer Lopez ve Jimmy Fallon gibi ünlülerle öpüştüğünü söylüyor.' Napierler de görünüşe göre 'Chip ve Jo, 3 yaşındaki kızları Helen'e normal bir çocukluk yaşatmak için çabalarken beş çocuklarını televizyonda gösterdikleri için' üzülüyor.

Sonra işler daha da kötüye gidecek Magnolia Network sonunda hizmete girdi kaynak sona eriyor. “Napier'ler oyunlarını hızlandırmak ve kendi TV ağlarını geliştirmek için cazip olabilirler. Gerçek şu ki, öncekiler kadar başarılı olmak için gereken her şeye sahipler - Chip ve Jo buna inansın ya da inanmasın. ' Bu hikayenin her kelimesi tam ve tamamen saçmalık.

Blake Shelton und Adam Levine Freunde

İşte Gerçekte Olanlar

Chip ve Joanna Gaines arasında kesinlikle 'kötü kan' yoktur ve Home Town's Ben ve Erin Napier. İki çift aynı işte olsalar da, aralarında bir rekabet olduğuna dair isimsiz, yüzsüz bir 'içeriden' sözünün dışında sıfır kanıt var. İki çift, birbirleriyle anlaşmazlık yaşamadan ev tadilatı şovlarına ev sahipliği yapabilir, ancak bu yeterince dramatik değildir. TAMAM MI! rapor etmek, bu yüzden konuyu abarttı.Aslında Joanna'nın bir temsilcisi, magazin gazetesine kötü kan söylentilerini açıkça yalanladı, bu da temsilcinin alıntısını hikayeye dahil etmeyi bile ihmal etti. Temsilci, 'Bu' kaynakların 'bahsettiği' rekabet 'tam anlamıyla yok,' dedi ve ekledi:

Chip ve Joanna, Ben ve Erin'e tapıyorlar ve yaptıkları işe saygı ve hayranlık duymaktan başka hiçbir şeye sahip değiller. Aslında arkadaştırlar ve aksini gösteren herhangi bir rapor tamamen yanlıştır. Bu hikaye değil.

Hikayeyi bu karanlık haber çıkışı kadar sıklıkla yanlış anlayan bir magazin gazetesine güvenmek zordur. Dedikoducu Polis bu derginin Joanna ve Chip Gaines'in ilişkisi hakkındaki hikayelerinin çoğunu çürüttü. Geçen yaz, çıkış iddia edildi eşler onların için kavga ediyorlardı Sabitleyici Üst yeniden başlatmak sözde çiftin hayatını mahvetti altıncı bir bebeğe sahip olmayı planlıyor . Hikayeyi tamamen saçma bulduk. Geçen sonbaharda ısrar eden bir rapor da vardı. ikisi para için kavga ediyordu . Dedikoducu Polis çiftin sözcüsüne ulaştı ve bize söylentinin gerçek olmadığını bildirdi. Geçmişte tam olarak doğru olmadığı için bu sözde kavgayı tamamen telafi etmeyi magazin dergisinin ötesine bırakmayız.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Meghan Markle’ın Hamilelik Duyurusundan Prenses Eugenie ‘Stung’ mu?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

John Mellencamp Meg Ryan Hochzeit

Brooke Shields Ağır Yaralanma Sonrası Zorlukla Yürümeye Başladı

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey