Eva mendes ve Ryan Gosling Hollywood’un en özel çiftlerinden biridir. İkisi, birlikte başrol oynadıklarından beri bir öğe oldu. Çamların ötesindeki yer 2012'de ancak kişisel hayatlarını ön planda tutmayı seçiyorlar. Mendes'nin hamileliği düşündüğüne dair son söylentilere bakalım ve bir şey olup olmadığına bakalım.'Eva ve Ryan Resmi Yaptı'

Göre TAMAM MI! Geçen ay, Mendes ve Gosling sekiz yıllık bir ilişkiden sonra 'nihayet karı koca oldular'. İkili, Steve Carell ve Emma Stone da dahil olmak üzere yalnızca ailesi ve arkadaşlarıyla 'Los Angeles'taki evlerinin arka bahçesindeki düğümü bağladılar'. Bir kaynak 'her şeyin çok rahat olduğunu' ve ikisi de 'kendi yeminlerini yazdı' dedi.Düğünü 'canlı müzik, lezzetli Küba yemekleri ve sonsuz şampanya' izledi. Mendes ve Gosling 'bunu yıllarca yapmak istediler ancak hiçbir zaman çok fazla kesinti yaşamadılar.' Kitaplardaki törenle çift, 'üçüncü bir çocuk sahibi olmaktan bahsediyor ve Eva yakında bir bebek duyurusu yapabileceğini ima ediyor.' Hikaye, 'ailelerine küçük bir tane daha eklemek bir rüya gerçek olur' diyerek sona eriyor.

Bunu Nasıl Bilebilir?

Gibi Dedikoducu Polis Gosling ve Mendes, herkesin görmesi için hayatlarını yayınlamayı sevmeyen çok özel insanlar. Eğer düğün 'sadece bir avuç aile ve yakın arkadaş' ise, bunu tabloid'e kim anlatıyor? Bu kadar ayrıntıyı 'kağıt parçalarına yazılan' yeminlere kadar bilen tek kişi düğün davetlilerinin kendileri olacaktır. Mendes ve Gosling'e yeterince yakın kimse böyle bir hikaye anlatarak onlara ihanet etmezdi.Mendes Başka Odakta

Mendes iki çocuğu Esmeralda ve Amada'yı büyütmek için oyunculuk kariyerine ara verdi. Birkaç ay önce bunu ima etti o dönecekti oyunculuk ara vermesinden er ya da geç. O söyledi Sydney Morning Herald :

Bebeklerimle kuluçka yapabildiğim için çok mutlu oldum, ama şimdi 4 ve 6 yaşındalar, hırsımın geri geldiğini hissetmeye başlıyorum.

Renee Zellweger Plastische Chirurgie Huffington

Çocuk büyütmek için oyunculuğu bıraktığı için, hamileyken Hollywood'a geri dönüş yapmak istemesi pek olası değil.Benekli Parça Kaydı

TAMAM MI! Gosling ve Mendes haberiyle tutarsız. Mayıs 2019'da, Mendes Gosling'i terk etmişti ve çocukları da yanına aldı. Birkaç ay sonra ve çıkış, ikisinin ' her zamankinden daha fazla aşık 'Önceki bölünmeden bahsetmeden. Son zamanlarda Mendes'in öfkeli olduğunu iddia etti Gosling işe dönüyor , tüm ilişkileri boyunca çalıştığı düşünülürse bu çok garip.

Dedikoducu Polis dürüst olmak gerekirse, Mendes ve Gosling'in arka bahçede gizli bir düğünü olmadığını söyleyemem Emma Stone ile çünkü ikisi çok özel. Kesin olarak bildiğimiz şey, bu tabloid'in çiftle ilgili haberine güvenilemeyeceği, çünkü sürekli olarak bir şeyler uydurduğu. Bu hikaye de bir ay önce yayınlandı ve herhangi bir duyuru veya evlilik izni olmadığı için hikayenin sahte olduğundan eminiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

jessica biel und justin timberlake ehe

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişmanlık 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.