Yakın zamanda doğrulandı Denise Richards artık üye olmayacaktı Gerçek Ev Kadınları imtiyaz. Ancak, bir tabloidden gelen bir söylenti, aktrisin neden ayrıldığına dair hikayede daha fazlası olduğunu öne sürüyor. Yayın, Richards'ın kocasıyla yaşadığı sıkıntıların realite şovunu bırakmasının gerçek nedeni olduğunu bildiriyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte öğrendiklerimiz.

Hat Lady Gaga Kinder?

Denise Richards’ın Kişisel Hayatı Krizde miydi?

Göre National Enquirer , Denise Richards evliliğini düzeltmek için çaresiz ve bu yüzden o terk etti Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . Pek çok taraftar, popüler şovun onuncu sezonunun iddia edilen olay etrafında toplandığını hatırlayabilir. Vahşi Şeyler Star Brandi Glanville ile nişanlandı. Richards dedikoduları yalanlarken , Enquirer suçlamaların bitmek bilmeyen 'tekrarlanmasının' oyuncunun kocası Aaron Phypers ile olan ilişkisine zarar verdiğini belirtiyor.Denise’in Duygusal Memnuniyeti

Dergi çalışanları süpermarket gazetesine, 'Aaron'un Denise ve Brandi'nin iddia edilen ilişkisi hakkında bir şeyler duyduğunu ve onu yıprattığını duydum.' Kaynak, Phypers'ın Richards'ın 'duygusal inkarlarına' inanmak istediğini, ancak 'iddiaların tüm sezon boyunca uzağa sürüklendiğini ve basında amansız bir haber olduğunu' söylüyor. İçeriden bilgi, Phypers'ın tartışmadan 'bunalmış' olduğunu ve Glanville ile Richards arasında olduğu iddia edilen şeyin 'Aaron'ın kaldırabileceğinden daha fazla' olduğunu ayrıntılı olarak duyduğunu belirtiyor.

Sarsıldı ve Denise'e işleri hemen halletmeleri gerektiğini söyledi.

Denise Richards Gerçekten Neden Ayrıldı? RHOBH

Henüz National Enquirer bu sahte önermede yine yanlıştır. Elbette herkes Denise Richards ve Brandi Glanville arasında geçen dramın tamamen farkında, ancak Richards ayrılmadı RHOBH çünkü kocası drama ile uğraşmakta zorlanıyordu. İçin bir rep Cesur ve Güzel aktris hikayeyi yalanladı ve Aaron Phypers'ın Richards'ın kızı Eloise'yi evlat edinme sürecinde olduğunu belirtti. Richards ve Phypers kısa süre önce 2. yıl dönümlerini kutladılar ve oyuncu çiftin anma düğününün bir fotoğrafını yayınladı.

Standort des Ink Master Tattoo Shops

https://www.instagram.com/p/CE4r-xEHhOD/

Ayrıca, baş yapımcı Andy Cohen Gerçek Ev Kadınları dizi, çünkü oyuncunun gelecek sezon için yaptığı kontratta anlaşamamışlardı. The Enquirer Daha önce Richards hakkında haber yaparken tabloid güvenilmez olduğu için yalan ağına güvenilemez.

İki ay önce aynı tabloid iddia edildi Richards, onun 'ölümle cezalandırıldığından' korkuyordu. Gazete, aktrisin erimiş olduğunu çünkü hükümetin kendisini ve kocasını takip ettiğinden emin olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Aktrisin temsilcisi, iyiliğinin iyi olduğunu onayladıktan sonra hikayeyi düzeltti.

The Enquirer ayrıca yanlış bildirdi Jessica Simpson, RHOBH . Dedikoducu Polis Hikayeyi reddeden şarkıcının sözcüsüne ulaştı ve Simpson'ın realite şovuna katılma planı olmadığını söyledi.

Wie viel wiegt Celine Dion?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.