Birkaç aydır bir tabloid, Miranda Lambert dır-dir hamile kalmaya hazır . Taşralı yıldız, karantinasını yeni kocası, eski NYPD subayı ile geçirdi. Brendan McLoughlin ve iki yaşındaki Landon için üvey anne oldu. O hamile mi? Dedikoducu Polis araştırır.'Miranda İçin Bebek'

Yaşam tarzı Anlatılarına Mayıs ayında Lambert’in yapılacaklar listesindeki bir sonraki şeyin annelik olduğu bildirildiğinde başladı. Bir kaynak magazin gazetesine, 'Brendan ve Miranda artık çocuk sahibi olmak için beklemek istemiyor ve bir bebek yapmaya çalışıyorlar. Tabloid, Lambert'in 'hamile kalmış olabilir' diyecek kadar ileri gitti. COVID-19, 'country müzik şarkıcısı turneye çıkamadı' anlamına geldiğinden, kilitli bir bebek ikinci en iyi şeydi.Bu hafta, aynı tabloid, aynı hikayeyi daha fazla takip etti. Lambert ve McLoughlin 2020 CMA Ödüllerinde göründü ve tabloid, Lambert'in bebek yumruğu olup olmadığını sorgulamak için özenle seçilmiş bir fotoğraf kullandı. 'Lambert' in hamile olduğu ve ilk çocuğunu beklediği söylentileri dönüyor… o sahneye çıktıktan sonra göze çarpan yuvarlak bir şekle sahip. ' Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, magazin gazetesi bir kez daha Lambert'in 'kariyerinde ilk kez yavaşlamaya ve aile kurma arzusuna öncelik vermeye başladığına' dikkat çekti.

Yani, ne oluyor?

Sebebin bir parçası Dedikoducu Polis bu anlatıya karşı o kadar temkinli ki, bu iki hikaye arasındaki tamamen değişim yokluğu. Mayıs ayında, magazin gazetesi 'çoktan hamile olabileceğini' söyledi ve altı ay sonra hala 'hamile kalmaya çalışıyor'. Bu en son hikaye, orijinalin bir karbon kopyasıdır, bu da bunu bir kepçe gibi hissettiriyor ve daha çok söylenti ve spekülasyon gibi hissettiriyor.Ne Bebek Yumruğu?

Magazin dergileri, tatsız fotoğraflar seçmeyi ve karınları işaret etmeyi sever. Lambert, bir bebek yumruğu olup olmadığına karar verebilmeniz için CMA Ödüllerinden kişisel Instagram'da fotoğraflar yayınladı. Biz öyle düşünmüyoruz.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Miranda Lambert (@mirandalambert) tarafından paylaşılan bir gönderiTura Katmak Yerine

Son olarak, tabloid, Lambert'in nihayet turneye çıkmaktan zaman aldığını söylüyor, ancak bu gerçekten doğru değil. COVID-19, Lambert'i evde kalmaya zorladı, ancak web sitesinde hala 2021'in tur tarihlerini listeliyor. O da bizim gibi bu salgını bekliyor, ama ruhu müzikten aileye geçmemiş gibi değil. Tüm bunları akılda tutarak, Dedikoducu Polis Lambert hikayeleri söz konusu olduğunda bu tabloid'e güvenilmesi gerektiğini düşünmüyor.

İlk Yanlış Lambert Hikayesi Değil

Bu en son Lambert hamilelik öyküsü en az dördüncü kez Yaşam tarzı 'Bagaj İddiası' şarkıcısının hamile olduğunu söyledi. Lambert ve Gwen Stefani'nin aynı zamanda hamile . O zamanlar hiçbir çocuğu yoktu ve sadece Blake Shelton yüzünden bağlantılılar.

Shelton'dan bahsetmişken, bu tabloid Lambert ödeşiyordu onunla… şeklinde aslında biraz belirsizdi. Ya boşanma detaylarını sızdırıyordu ya da hiçbiri tam olarak doğru olmayan eleştiriler yazıyordu. Bu tabloid ayrıca Lambert ve McLoughlin'in boşanmak bir yıl önce beklediğini söyledi.

Dedikoducu Polis Lambert'in bu tabloid'in ortak hedefi olduğunu ve hamilelik hikayelerinin yazılması kolay olduğunu görebiliyoruz. Lambert hamilelik ilan ederse şaşırmayız, ama o yapana kadar bu tabloid sadece karanlıkta çılgınca hareket ediyor olacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.