Oyuncu kadrosu arasında bir sarsıntı mı var? New York'un Gerçek Ev Kadınları ? Bir tabloid, bir 'depremin' Büyük Elma'ya gittiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Tarafından yazılan yeni bir makalede National Enquirer , Tartışmalı realite şovunun 'patronları', oyuncu kadrosuna biraz çeşitlilik katmak için sözde 'yeni yüzler' getirip 'eskilerden' birkaçını ön plana çıkarıyor. Sözde içeriden biri magazin gazetesine 'Yapımcılar potansiyel yeni oyuncularla görüşüyor' diyor.Sözde içerden kişi şöyle devam ediyor: 'Dünyanın milyarderlerinin çoğunu müşteri olarak sayan emlak kralı Lisa Simonsen, onların en iyi seçeneklerinden biri, ancak henüz o gemide değil.' Gazete, Bravo yöneticilerinin de Kimora Lee Simmons ve Karen Lo'yu eklemek istediklerini iddia ediyor. 'Karen kısa süre önce New York'un en seçkin binalarından birinde 50 milyon dolarlık bir çatı katı satın aldı ve Kimora son derece başarılı bir moda tasarımcısı, süper model ve gerçeklik yıldızı oldu' diye ekliyor şüpheli içeriden.

Çıkış, realite şovundan doğrama bloğundaki birkaç bayanın Ramona Singer, Dorinda Medley ve Sonja Morgan'ı içerdiğini söylemeye devam ediyor. Adı açıklanmayan içeriden, 'Yapımcılar yeniden birleşme sonrasına kadar nihai kadro kararlarını vermeyecekler' diyor. Anonim kaynak, şovun yapımcılarının 'av peşinde' olduğunu ve şovun New York City'nin çeşitliliğini temsil etmesini istediğini de iddia ediyor.

Bir 'sarsıntı' kesinlikle popüler realite şovunun hayranı olan herkesin dikkatini çekecektir. Ancak, Dedikoducu Polis herhangi bir 'sarsılmanın' kesin bir şey olduğuna inanmıyor. Şovun baş yapımcısı Andy Cohen, şovda herhangi bir oyuncu değişikliği değişikliğinden bahsetmedi. New York'un Gerçek Ev Kadınları . Ayrıca, televizyon şovunun bir sözcüsü herhangi bir kararın alındığını yalanladı. Buna ek olarak, bu, magazin dergilerinin ilk kez gazetelerdeki değişiklikleri yayınlama konusunda yanılmaları olmayacaktı. Gerçek Ev Kadınları imtiyaz.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı iddia etmek için Mo’Nique, Nene Leaks'in yerini alıyordu üzerinde Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları . İsimsiz bir kaynak, şovun yöneticilerinin Leakes'ten geri dönmesini istemeyeceklerini ve onun yerine komedyen ve aktrisle değiştirmek istediklerini söyledi. Bu doğru değildi. Mo’Nique söylentiyi kendisi reddetti ve Dedikoducu Polis sahte hikayeyi ortaya çıkarmak için.

Bu yılın başlarında, yanlış anlatıyı Enquirer o Jessica Simpson, Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . İsimsiz bir kaynak, Simpson'ın yeni anılarının yayınlanmasından sonra gösteriye üye olmak için 'görüşmelerde' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis bu hikayenin gerçek olmadığını öğrendi. Simpson sözcüsü, makalenin uydurma olduğunu bizimle doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.