Gibi Katie Holmes ve şef Emilio Vitolo yeni bir ilişki başlatan bir tabloid, magazin gazetesinin şimdiden aşırı derecede ciddileştiğini söylüyor. Holmes, onunla birkaç ay çıktıktan sonra Vitolo'nun bebeğine hamile mi? Dedikoducu Polis araştırır.Bebek için yalvarıyor

Göre Kadınlar Günü Holmes, 'kasırga romantizminde' hiç vakit kaybetmek istemiyor ve bir arkadaşı magazin gazetesine 'Ona hamile kalmak için elinden geleni yapıyor. Holmes, “çok özlenen ikinci bir çocuk için yaptığı teklifte” halka açık şefkat gösterilerinde yatıyor. İçeriden biri, 'Jamie Foxx'a başka bir çocuk için yalvardı, ancak reddetti' diyor. Dan beri Vitolo ve Holmes Holmes, şimdiden 'Seni seviyorum' u takas ediyor, 'onun hazır' olduğunu düşünüyor.Aslında, magazin gazetesi çoktan hamile olabileceğine inanıyor. İzleyen bir kişi Dawson's Creek Central park'taki yıldız, gazeteye özel olarak 'karnına çok dokunduğunu ve nereye bastığı konusunda temkinli davrandığını' söyledi. Bu, izleyicinin 'parkta koşarken harika bir hızda yürüdüğünü' bildiği 'her zamanki enerjik benliğinden' çok uzaktır. Hatta izleyici, 'Bu ceket karnına sığmak için mücadele etti, öyleyse kim bilir?' Dedi.

Vitolo 'Katie’nin ailesini henüz kazanamadığı' için Holmes silahı atlıyor olabilir. Suri Cruise 'Sonsuza kadar kız kardeş istediğini ancak annesinin daha az gösterişli birini seçmesini dilediğinden' henüz onu onaylamadı. Makale, Holmes'un hâlâ 'delicesine aşık olduğunu ve kimsenin, kendi kızının bile' 'mutluluğunun önüne geçmesine izin vermediğini' söyleyerek sona eriyor.Ceket Uymuyor mu? Ne?

Bu hikayedeki tek kanıt şüpheli kaynaklardan ve bu sözde izleyiciden geliyor. Bu seyirci, Batman Başlıyor yıldız 'karnına dokunmak' ve uygun olmayan bir palto nedeniyle hamile miydi? Eğer ceketin Holmes'un hamile midesine sığamayacağı anlamına geliyorsa, bu onun hamileliğinin çoktan aylar olduğu anlamına gelirdi. Sanki parktaki bir yabancı muhtemelen bunları biliyormuş gibi, bu yabancının Holmes'un 'her zamanki enerjik benliği' olmadığından bahsetmesi düpedüz ürkütücü.

Kadınlar Günü Holmes'u, herhangi biriyle çocuk sahibi olmak isteyen bebek çılgın bir kadın klişesine indirgiyor. Bu klişe cinsiyetçi olmasının yanı sıra Holmes için de geçerli değil. Yıllardır Suri'ye sadık bir anne ve aylar bir yana, yıllardır birlikte olduğu erkeklerden ikinci bir çocuğu yoktu. Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna inanıyor, tıpkı tüm diğer Holmes hamilelik söylentileri diğer bebek babalarla iflas ettik.

Magazinle Konuşan 'Arkadaşlara' İnanılmamalı

Bu tabloid, Holmes'un arkadaşlarıyla konuştuğunu iddia ediyor, ancak sicili kendisi için konuşuyor. Bu tabloid, Holmes'un Vitolo ile evlenmeyi planlıyor , ki bu saçma. İkisi açıkça birbirlerine aşıktırlar, ancak bu evlenecekleri anlamına gelmez. Bu tabloid de iddia etti Suri babasına kaçmıştı Tom Cruise, Vitolo'nun annesiyle çıkmasından tiksiniyor. Cruise, Londra'da çekim yapıyor Görev: İmkansız 7 yani Suri istese bile oraya gidemezdi.Gerçek sebep Dedikoducu Polis güvenmiyor Kadınlar Günü hakkında bir anlatının üçe katlanması mı? Holmes bir çocuğu evlat ediniyor . Aylar boyunca, Holmes'un Suri için bir erkek kardeş istemesiyle ilgili hikayeleri tanıtmaya devam etti, ancak bu hikayeler hiçbir zaman bir işe yaramadı. Bu tabloid, söz konusu olduğunda hiçbir şey bilmiyor Sigara için teşekkürler yıldız ve çocuk sahibi. Holmes, yeni çıkmaya başladığı bir adama hamile değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.