Bu bir sır değil Görünüm açık ve genellikle tartışmalı bir platformdur. Şovda sık sık siyaset konusunda çatışan iki ortak sunucu Joy Behar ve Meghan McCain . Ancak bir tabloid, hararetli tartışmaların Behar'ı çok ileri ittiğini ve işinin bittiğini öne sürdü. Görünüm temelli olarak. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve işte ortaya çıkardıklarımız.

Joy Behar Havluya mı Attı?

Nisan ayında, söylentilere göre National Enquirer Joy Behar hendek atıyordu Görünüm . Gazete 'bıkmış' olarak rapor edildi Behar, kontratı bittiği zaman 'havlu attığını' şaşırtıcı bir şekilde duyurdu, ancak görünüşe göre kimse şok olmadı. The Enquirer o sırada sosyal mesafenin ve yaşının komedyenin geri dönme konusunda şüpheci olmasının birkaç nedeni olmasına rağmen, onu 'sınırına ulaşmasını' sağlayan gerçekten de perde arkasında olan şeydi.The View

(Youtube)

Selena Gomez hat ein Baby im Krankenhaus

Meghan McCain Vs. Joy Behar

İçeriden biri, Behar gazetesine, özellikle Meghan McCain ile tüm dramanın 'yeterince' olduğunu söyledi. Derginin kaynağı, 'İlk günden beri oradaydı ve başka türlü asla ayrılamazdı' diye ekledi. The Enquirer ayrıca muhafazakar görüşleri, takılıp kalmış velet davranışı ve talk show yapımcılarının McCain'e gelecek olarak bakmasıyla tanınan McCain'in Behar'ın bölünme arzusunu körüklediğini belirtti. Diğer haberciler Behar, McCain ve Whoopi Goldberg arasındaki 'bakış açılarını sürekli olarak boğan' 'yayındaki toz olaylarından' 'bıkmıştı'.

The Enquirer 'Nin içeriden birileri, kadro üyeleri arasındaki gerilimin o kadar yoğun olduğunu ve kameraların dönmediği sırada kadınların birbirleriyle neredeyse hiç konuşmadığını açıkladı. İsimsiz muhbir, 'Joy buna kaydolmadı,' dedi ve her gün katılmak istemediği 'yeni bir kavga' olduğunu ekledi. 'Artı,' içeriden biri, Behar, McCain'in 'mahvedeceğini' ve şovun yapımcılarının 'geri gelmesi için ona yalvaracağını' düşündü.

İşte 'Görünüm' e Neler Olduğu Hakkındaki Gerçek

Dinle, tartışmalar Görünüm özellikle Joy Behar liberal ve Megan McCain muhafazakar olduğu için oldukça baharatlı olabilir. Ancak hikaye birkaç ay önce ortaya çıktı ve Görünüm 24. sezonuna yeni başladı, Behar hala panelde. Ayrıca komedyen, Nisan ayında uzun süredir devam eden talk-show'dan ayrıldığına dair söylentilere değindi ve hiçbir yere gitmediğini doğruladı.

'The View' dan Bayanlar Hakkında Daha Yanlış Raporlar

Öyleyse, önümüzde daha çok Behar-McCain ateşli tartışması var gibi görünüyor. Üstelik bu, ilk kez bir tabloid gazetesinin ortak sunucularından birini iddia etmesiydi. Görünüm McCain yüzünden istifa ediyordu. Bu yılın başlarında Küre iddia edilen Whoopi Goldberg ayrılıyordu Görünüm . Gazete, Goldberg'in McCain’in iğrenç davranışından 'bıktığını' iddia etti ve şovun yapımcıları McCain'e 'tasma koymazlarsa' ayrılmakla tehdit etti. Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrendim.

Geçen Ekim, aynı yayın iddia etti Görünüm ev sahipleri McCain'den nefret etti ve bırakmasını istedi. Bu hikaye, McCain'in siyasi yorumcu Ana Navarro ile ateşli bir tartışmanın ardından 'setten çıkıp gitmesinden' sonra ortaya çıktı. Dedikoducu Polis Anlatı hakkında bir ABC sözcüsüne ulaştı ve hikayede hiçbir gerçek olmadığından emin oldu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.