Barbra Streisand her zamanki gibi başarılı bir şovmen oldu. Bir tabloid, bambaşka bir alanda kendisinin de aynı derecede başarılı olduğuna inanıyor: borsa. 'Gizli bağımlılığı' o kadar kötü mü ki, onunla evliliğini etkilemeye başlıyor James Brolin ? Dedikoducu Polis araştırır.

'Streisand Oynamaya Bağlandı'

Göre National Enquirer , Streisand 'uzun zamandır gizli bir bağımlılıkla - borsada kumar oynamakla - vergi alıyor.' The Komik kız yıldızı, Brolin uyanmadan önce 'büyük hisse senedi bahisleri yapmak için her gün sabah 6: 30'da uyanır'. Streisand 'neredeyse bir izleyiciye oynadığı kadar piyasada oynamakta da başarılı.'Hat sich das obere Paar des Fixierers getrennt?

İçeriden biri, 'Barbra hisse senedi ve tahvil alım satımından milyonlar kazandı' dedi. Makalede Streisand, Starbucks ve eBay'e yatırım yaptığını, ancak bunların hepsi güneş ışığı ve gökkuşakları olmadığını açıklıyor. Bir kaynak, 'James sinirleniyor çünkü Barbra batırılmış ticarette, hisse senetlerini izlemek için saatler harcıyor, 'bu yüzden' sanki hiç yokmuş gibi. '

Belirsiz Pozitif Hikaye

Bu hikayenin başlığı, Streisand'ın hisse senetlerine 'bağımlı' olduğunu ve hikayenin kendisinin de 'gizli bağımlılığı' olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, hikayenin büyük kısmı ticarette son derece başarılı olduğunu ve uzun süredir olduğunu açıklıyor. Gazeteci, bu ticaretin iyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi olduğuna karar veremez.

Streisand'dan alıntılar, 'kırmızıyı görürsem çabuk satarım' kelimeleri de dahil olmak üzere, aslında Servet 1999 röportajı . Magazin gazetesi bunu söylemiyor, çünkü tüm hikayenin kulağa gülünç gelmesine neden olabilirdi. Streisand, 21 yaşındaki orijinal hikayede, kendisi ve Brolin'in olası yatırımlar hakkında birbirleriyle konuştuklarını, bu yüzden onun piyasanın oynamasını hiç umursamayacağını söyledi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barbra Streisand (@barbrastreisand) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ticaret Yapar

Bu rapor, Enquirer piyasadaki şansıyla ilgili onlarca yıllık bir hikayeye dayanıyor ve Dedikoducu Polis bunun bir skandal oluşturmadığını düşünüyor. Streisand hisse senedi almaya devam ediyor bugün, kısa süre önce George Floyd’un kızına Disney hissesi hediye etti. Streisand'ın hisse senetleriyle uğraştığı doğru olsa da, tüm bu hikaye onunla Brolin arasında gerçekte neler olup bittiğini tamamen yanlış yansıtıyor, bu yüzden hikayeyi bozuyoruz.

Nettowert der Haifischbeckenwirte

Sık Hedef

Ne zaman Enquirer sıkılırsa, Streisand ve Brolin hakkında çirkin bir hikaye yürütür. 2018 yılında, ikilinin bir savaşın eşiğinde olduğunu iddia etti. 400 milyon dolar boşanma ama bu asla gerçekleşmedi. Altı ay sonra Streisand'ın öfkeli olduğu söylendi çünkü Brolin emekli olmayacaktı Streisand'ın emekli olmadığı aşikar olmasına rağmen.

Son zamanlarda, kazdı 1984 tarihli boşanma kağıtları ikisinin yakında ayrılabileceğinin kanıtı olarak. Bu hikayeler gülünç derecede abartılı. Evliliğine saldırmıyorsa, o zaman Enquirer Streisand'ın yapmak üzere olduğunu söyleyerek bulunabilir kalp krizi geçirmek . Streisand’ın sağlığı ve evliliği en iyi durumda, bu yüzden bu tabloid, Streisand hikayelerinde asla güvenilmemeli.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.