Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında bir tabloid hikayesini araştırdı Angelina Jolie yeme bozukluğu için rehabilitasyona gidiyor. Aradan bir yıl geçtiği için geriye dönüp bakıp şu anki durumun ne olduğunu görmeye karar verdik.Maddox Okula Gidiyor, Jolie Rehabilitasyona mı Gidiyor?

KB Jolie’nin Güney Kore’de üniversiteye giden en büyük oğlu Maddox hakkındaki orijinal hikayeyi yayınladı. Hareket 'kaygıyla sakat bıraktı' ve ' şimdiye kadarki en düşük kilosu . ' Görünüşe göre çocuklarını ve en yakın arkadaşlarını dehşete düşürdü ve bu yüzden hayatını kurtarmak için 7/24 bir kliniğe gitti. Ona Brad Pitt'den boşanma kargaşanın başka bir nedeniydi.Gwyneth Paltrow Chris Martin Hochzeit

Dedikoducu Polis Jolie'nin kampına yakın bir kişiye ulaştı ve bize arkadaşlarının sağlığı konusunda endişelenmediklerini ve bir yeme bozukluğu için rehabilitasyona gitmediğini söyledi. Ebeveyn olmanın bir parçası da çocukları okula gönderebilmektir ve oğlunu özlediğini ve sevdiğini bilsek de, üniversiteye doğal geçişin Jolie'ye gurur duymaktan başka bir şey bıraktığına dair hiçbir gösterge yok.

Angelina Jolie'ye Ne Oldu?

Hackerlar yıldız çocuklarını büyütmeye odaklanmaya devam etti ve kaosu takdir etmek Çocukların. Ayrıca yeni Marvel filmi üzerinde çalışıyor Ebediler . Oscar ödüllü oyuncu şu konularda da açıldı: onun 'karmaşık' boşanması Pitt'den, ama şimdi 'Kendime dönüyorum' diyor. Boşanmayı, filmleri, hayır işlerini ve anneliği dengeliyor. Onun için iyi.Başarısına rağmen, Angelina Jolie onu kırılgan ve bencil yapan cinsiyetçi hikayelerle hedef alınır. Bu yeme rehabilitasyonuna çok benzer bir hikaye, magazin gazetesinin söylediği yerde Mart ayında geldi. Jolie bir sağlık krizi geçiriyordu Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın tekrar bir araya gelmesi üzerine. Pitt ve Aniston bir araya gelmedi - bu saçmalık - ve bu tabloid ona göre 'zayıf Ange' hiçbir zaman sağlık sorunları yaşamadı.

ist Hillary Clinton noch verheiratet

Jolie, bu magazin gazetesinin kendisi hakkındaki Ocak hikayesine bakılırsa, görünüşe göre kedi kadar zayıf da. Aniston'a Pitt'in onu aldattığını söylemek . Aniston ona inanmadı, yani KB ondan da şüphe etmemizi istiyor. Jolie, altı yaşında yetişkin bir anne, dedikoduları hileli bir şekilde yayan lise kötü bir kız değil. Aynı zamanda Dedikoducu Polis defalarca belirtti, Aniston ve Pitt hala çıkmıyor.

Sonra bu tabloid yanlış bir şekilde Jolie'nin ' intikam plastik cerrahi ”Çünkü Pitt ve Aniston tekrar bir araya geldi. Yine, Pitt ve Aniston bir araya gelmedi, ama vay canına, bu tabloid bu korkunç Jolie hikayelerinden vazgeçmiyor. Pitt intikamının estetik ameliyatı olduğu hakkında asla bir hikaye yayınlamaz, ancak Jolie sahte dedikodu yapmak için adil bir oyun gibi görünüyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.