Ocak ayında Maroon 5'in solisti olan magazin dedikoduları dolaştı Adam Levine Evliliği Behati Prinsloo 'krizdeydi'. Güvencesiz olduğu iddia edilen ilişki ile, Dedikoducu Polis şimdi bir göz atacak ve gerçekten eridiğini görecek.

Bu Aşk Tole'ini mi Aldı?

Göre Yaşam tarzı , Levine ve karısı dağılmanın eşiğindeydiler. Prinsloo bunu 'heyecanlandırırken' o uzaklaşıyordu itibaren Ses , evlilik şimdi yaklaşan Maroon 5 turu nedeniyle 'gerginlik belirtileri gösteriyor'. Kocasının sözleşmeye bağlı olarak zorunlu işini yaparken intikamını almak için, 'Adam'a kendi ilacını tattırdı ve bir kız gezisi için Meksika'ya kaçtı'.Bu 'münhasır' daki kanıtlar yalnızca, evliliklerinin kesinlikle krizde olduğunu söyleyen isimsiz bir kaynaktan geliyor. ' Prinsloo, görünüşe göre evlilik çatışmasının bir işareti olan 'arkadaşlarıyla çok takılıyor'. “Adam'ın sürekli uzakta olması gerginliğe neden oluyor ve evliliklerini daha fazla strese sokuyor” bu da Prinsloo'nun “bekar bir anne” gibi hissetmesini sağlıyor.

Tabloidler İçin Kolay Bir Hedef

Kardeş dergisi Star Levine bir ' toplam kabus ”Ve karanlığı evliliği mahvediyordu. Temasta benzer şekilde bildirdi boşanma yakın . Evlilikleri gayet iyi gidiyor ve bu anlaşmazlık raporları temelsiz.

Bekar Bir Anne Gibi Hissetmiyor

Bu hikayenin üzerinden yedi ay geçti ve Levine ile Prinsloo'nun evliliği hala güçlü, bu yüzden bu hikaye tamamen yanlıştı. 2020 yaz turu yeniden planlandığından beri 2021'e kadar, çift şüphesiz şimdi birlikte daha fazla zaman geçirdi. Prinsloo, Babalar Günü'nde kocasının erdemlerini söylemek için Instagram'a gitti.

https://www.instagram.com/p/CBucjitHZyQ/?utm_source=ig_web_copy_link

Eşinden uzakta vakit geçirmek asla kolay olmasa da, Levine’in yoğun programının Prinsloo'nun beklediği gibi olduğunu belirtmekte fayda var. Kendi başına meşgul bir süper model ve hayırsever olan Levine, on yıllardır rağbet gören bir rock yıldızı. Dünya turu Prinsloo için kesinlikle bir sürpriz ya da alarm sebebi olmayacaktı.

Krizde Bir Evlilik Daha

Yaşam tarzı gerçekte ayaksız evlilik çatışmaları hakkında hikayeler yaratmayı seviyor. Tom Brady ve Gisele Bundchen iddiaya göre krizde idi ama o zamandan beri uzlaştı. Elbette evlilikleri hiçbir zaman tehlikede olmadı.

Will ve Jada Pinkett Smith evliliklerini kurtarmak için bir seyahat yasağının ortasında Bahamalar'a seyahat ettikleri söyleniyor. Tabloid rapor edildi Nicole Kidman ve Keith Urban bir yolculuktan sonra da ayrılmıştı. Dedikoducu Polis Levine ailesiyle ilgili bu sahte hikâyeleri de mahvetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.