365 gün önce bir tabloid bunu bildirdi Lori Loughlin üniversiteye kabul skandalı yüzünden hapse girmekten kaçınmak için aceleyle Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrılıyordu. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozdu ve zaman ona nazik davranmadı. Bir yıl geçtiğinden beri, her şeyin nasıl sonuçlandığını görmek için geriye bir göz atıyoruz. Fuller Evi star.

Loughlin Ülkeden Kaçmak mı İstiyorsun?

Göre Küre , Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli, uzun hapis cezasından kaçınmak . İçeriden biri, 'Lori bu konuda çok ciddi' dedi ve 'yeni evini nereye kurmak istediğini görmek için durmadan denizaşırı ülkeleri araştırıyor. Kaçmak için her şeyi yapacaktır. ' Loughlin, tasarım kıyafetleri ve valizlerle 'stil içinde seyahat ederken' ABD sınır güvenliği tarafından gizlice kaçmanın en iyi yollarını arıyordu.Dedikoducu Polis O zaman bu hikayeyi bozdu çünkü tamamen gülünçtü. Loughlin'e yakın bir kaynak bize bu hikayenin kulağa geldiği kadar saçma olduğunu söyledi. Sınırda kaçmak çok daha uzun bir hapis cezasını garantilemek için harika bir yoldur ve ardından ailesini bir daha görme sorunu var.

Loughlin Ülkeden Kaçmadı

Lori Loughlin, ülkeden kaçarak yetkililerden kaçmadı. O Dominick Toretto değil. Şu anda hapis cezasını çekiyor ve 27 Aralık'ta serbest bırakılması gerekiyor, ancak bu mümkün olsa da Noel'den önce piyasaya sürüldü . Üniversite başvuru skandalı, hem Loughlin'i hem de Felicity Huffman'ı tabloid kum torbalarına çevirdi ve ünlüler hakkında bir sürü düzmece hikayeye yol açtı.

Diğer Sahte Loughlin Hikayeleri

Bu hikayeden sadece aylar önce, Küre Loughlin olduğunu iddia etti Giannulli'yi açmak kendi cezasını azaltmak için. Hapishaneden kaçmakla ilgili bu hikaye gibi, bu hikaye kesinlikle doğru değildi ve zaman bunun doğru olmadığını kanıtladı. Hem Loughlin hem de Giannulli, kayıt skandalı nedeniyle hapis yatacak. Açıkçası, bu tabloid Loughlin hakkında hikayeler yazıyor çünkü kişisel hayatına dair herhangi bir meşru içgörü var, ama kolay bir hedef olduğu için.

Bu, bu tabloid'in Loughlin'i hedeflediği son sefer değildi. 2019'un sonunda iddia etti Loughlin, John Stamos'a sormuştu hapishanedeyken iki yetişkin kızına 'rehberlik etmek'. Sırf Stamos kocasını oynadığı için Dolu ev bu, çocuklarını büyütmek için adım atacağı anlamına gelmez. Dedikoducu Polis ayrıca Loughlin'in ' Hollywood hit listesi ”Ona sırtını dönmeyen tüm' sahte ünlü arkadaşlarına 'yöneldi. Loughlin, sert bir Hollywood hikayesi yazmaya değil, yasal savunmasına odaklanmıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.