365 gün önce bir tabloid iddia edildi Deli adam star Ocak Jones buluşmaya çalışıyordu Joaquin Phoenix'in , çok fazla Rooney Mara Üzgünüm. O hikayeden bu yana geçen yıl, Phoenix bir Akademi Ödülü kazandı ve Mara ile bir bebeği oldu. Onun için iyi! Dedikoducu Polis geçen yıl bu hikayeyi bozdu, ancak iki farklı ünlü hakkında oldukça rastgele bir hikayeye yeniden göz atıyoruz.

Ocak Jones, pembe bir arka plan önünde beyaz bir elbise içinde.

(Ron Adar / Shutterstock.com)'Ocak Joker Joaquin'de Bir Hareket Yapıyor!'

National Enquirer Jones'un Gladyatör yıldız ve vardı onu takip etmeye başladı Bir kez netleştiğinde, sayesinde bir Oscar kazanacaktı. Joker . Bir kaynak, 'Ocak ayı Joaquin'den çok etkilendi ve bunu ona bildirme şansını kaçırmadı,' dedi ve 'Her saat ona mesaj atıyor ve hatta sahneleri birlikte prova etmelerini öneriyor.' Mara mutlu değildi ve 'Joaquin'e Ocak ayının bir parçasını vermeye hazır olduğunu söyledi!'

Dedikoducu Polis Bu hikayeyi o sırada ne kadar rastgele olduğuna işaret ederek bozdu. Jones ve Phoenix asla birlikte herhangi bir şeyde başrol oynadı ve tamamen farklı çevrelerde koşuyor gibi görünüyor. Artı, Phoenix’in ilk adaylığı değildi, bu yüzden ulusal sahneye henüz gelmiyordu. Ayrıca duruma yakın bir kaynakla da konuştuk ve bize bu hikayenin saçma olduğunu garanti etti.

Bundan Bir Şey Çıktı mı?

Gecenin içinden geçen bir kuyruklu yıldız gibi Enquirer bu hikayeyi yayınladı ve bir daha görülmedi. Phoenix o Akademi Ödülünü kazandı ve birdenbire bazı dramalarda Wendy Williams ama bu, Jones'un tuhaf söylentisi kadar çabuk geçti. My Own Private Idaho yıldız ve Mara, Phoenix’in 1993 yılında ölen sevgili kardeşinin ardından River adında bir bebeği karşıladı. Jones şu anda açık bir şekilde kimseyle çıkmıyor, ancak görmeye açıktı. Lisans star Nick Viall biraz zaman.

Diğer Rastgele Eşlemeler

Bu tabloid eşleşmeye çalıştı Kelly Clarkson ve Keanu Reeves birlikte çünkü onun talk-show'una katılacağı için heyecanlıydı. Star ile konuşmaktan hepimiz heyecan duyarız. Şeytanın Avukatı ama orada hiç romantik bir şey yok. Başka bir rastgele eşleştirme Matthew McConaughey ve Jeopardy! McConaughey, magazin dergisinin de iddia ettiği gibi, ev sahipliği işine uygun değil.

Phoenix ve Mara'ya gelince, Enquirer'ın kardeş dergisi Star, iki hakkında Şubat ayındaki hikayesinde söylenti örtüsünü taşıdı evlilik ve çocuklar için kavga etmek . Görünüşe göre tüm Hollywood çiftleri, Phoenix ve Mara kadar özel olanlar bile, kaçınılmaz olarak bazı temelsiz tabloid dramasına atılacaklar. Yüksek tabloid standardına göre bile, Phonix ve Jones'un bu eşleşmesi tamamen mantıksızdı.

ist barbara streis und lässt sich scheiden

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Brad Pitt, Lady Gaga Romance Brewing

Ben Affleck, Ana De Armas Evliliğe ve Çocuklara Hazır Mı?

Rolling Stone Shoot'ta Miley Cyrus Instagram İçin Yanıp Sönüyor

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.