Eğer doğruysan Arkadaşlar fan, o zaman bilirsin Courteney Cox ve Matthew Perry Hit sitcom'daki karakteri aşık olur ve evlenir. Şovun sona ermesinden bu yana geçen yıllarda, oyuncular birbirleriyle yakın ilişkiler kurdu. Ancak geçen yıl bir tabloid, Cox ve Perry'nin kendi kurgusal karakterleri Monica Geller ve Chandler Bing'in hikayesini taklit ettiğini bildirdi. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeye bir göz attı. Şimdi, hikayeyi ve öğrendiklerimizi yeniden gözden geçiriyoruz.

Matthew Perry ve Courteney Cox Birbirlerine Gerçek Duygularını Açıkladı

Geçen Kasım, TAMAM MI! Cox ve Perry'nin aşık olmak birbirleriyle. Gazeteye göre, eski oyuncu arkadaşlarının sözde romantizmi, Perry'nin 'darmadağınık' göründüğü Batı Hollywood'daki bir restoranda öğle yemeği randevusu için buluştuktan sonra çiçek açtı. İçeriden biri, Cox'un 'her şeyi bıraktığını ve onunla tanışmak için acele ettiğini' iddia etti. Kaynak bir 'savunmasızlık anında, Matthew Courteney'e ona aşık olduğunu ve her zaman olduğunu söyledi, bu da aktrisin ona aşık olduğunu açıklamasına ve bunun nereye gittiğini görmekten heyecan duymasına neden oldu.'(s_bukley / Shutterstock.com)

Herkes Hep Onları İçin Kökleniyor mu?

İsimsiz kaynak, Perry ve Cox'un arkadaşlarına ve ailelerine birbirlerini gördüklerini yavaşça açıkladıklarını da ortaya çıkardı. Dergi, haberi destekleyen bir kişinin Jennifer Aniston olduğunu ileri sürdü. Muhbir, Lisa Kudrow'un duyurudan 'heyecanlandığını' iddia etti. Sözde 'içeriden' diye haykırdı,

Matthew’un birbirlerini tanıdıkları 25 yılın çoğunda Courteney için bir meşale taşıdığı bir sır değil. Bu yüzden insanlar sonsuza dek bir araya gelmeleri için kök salmaktadır!

Üzgünüm, Courteney ve Matthew Sadece Arkadaş

Dedikoducu Polis hikayeyi ve muhtemelen hikayenin gerçek olduğunu düşünen herkesin umutlarını alt üst etti. Courteney Cox ve Matthew Perry'ye yakın kaynaklarla görüştük ve eski rol arkadaşlarının sadece arkadaş olduklarını açıkladılar. Ayrıca Cox, Johnny McDaid ile çıkıyordu ve hala da öyle. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Cox ve Perry'nin Arkadaştan öte . Ağustos ayında Cougar Kasabası aktris Onurlu Perry doğum günü için Instagram hikayesinde. Ancak başlıkta Ace Ventura: Evcil Hayvan Dedektifi star Perry'den arkadaşı olarak bahsetti.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jennifer Aniston (@jenniferaniston) tarafından paylaşılan bir gönderi

Gelince TAMAM MI! Tabloid, geçmişte habercilik söz konusu olduğunda güvenilmezdi. Geçen Ağustos ayında, aynı gazeteyi Courteney Cox'un Justin Theroux'u intikam olarak kullanmak Jennifer Aniston'a karşı. Cox'u da yanlış iddia ettiği için yayını çürüttük McDaid ile evlendi . Gazetenin iddia ettiğine rağmen, Cox veya diğer ünlüler hakkında gerçek bir kavrayışa sahip değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

meine 600 Pfund Leben assanti

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.