Chris Hemsworth ve Elsa Pataky'nin evlilik sorunları mı var? Yeni bir rapor, Hemsworth'un bir başrol oyuncusu ile yakınlaşırken fotoğrafının çekilmesinin ardından çiftin evliliğinin 'ekstra baskı' altında olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Kadın kapağı

(Kadınlar Günü)Chris Hemsworth İçin Sorun

'Chris & Elsa’dan Byron Bay Bust-Up', yeni bir makaleden cesur başlığı okuyor Kadınlar Günü . Dergi ilk olarak Elsa Pataky’nin 'inişler ve çıkışlar' ve 'sürekli çalışma' hakkındaki açıklamalarından bahsediyor. 10 yıllık evlilikleri özellikle her ikisinin de zorlu kariyerleri olduğu göz önüne alındığında. Gazete gazetesi şimdi yıllar içinde 'çifte en yakın olanlar', eşlerin ilişkisinin dertte olduğunu ve esasen Hemsworth'un suçlu olduğunu iddia ediyor.

Son zamanlarda, Hemsworth ile resmedildi Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü r başrol oyuncusu Pom Klementieff bir cast partisinde. İçeriden biri, 'Chris ve Pom bir süredir sohbet ediyorlardı ve insanların ilgiyle izlediğini bilmiyorlardı' diyor. Kaynak şöyle devam ediyor: 'Chris, birlikte çalıştığı herkese çok nazik davranıyor, ancak Pom'nın Elsa ile benzerliği olduğu fark edilmiyor. Sette her zaman dedikodu vardır, bu yüzden Chris ve Elsa Byron'da eve döndükten sonra o iflasa karşı bir sinek olmak için. ' Çıkış ayrıca, bunun Hemsworth'un bir rol arkadaşına 'çok yaklaştığı' ilk sefer olmadığını yazıyor ve Natalie Portman ve Scarlett Johansson ile ilgili olaylara işaret ediyor.

'Elsa evde bebekleri kucağına almaktan fazla heyecan duymazken, Chris onunla esprili şakalaşmanın tadını çıkarıyor. Yenilmezler başrol oyuncusu Scarlett Johansson da yanlış bir şey yaptığını reddetse de ”diyor başka bir kaynak. Yayın ayrıca Hemsworth'un dördüncü için sette olduğunu söylüyor. Thor film, Pataky çekiyor Carmen Bu, onlardan birinin çocuklarıyla birlikte olması gerektiğini ve aynı anda çalışmayacaklarını söyleyen ebeveynlik kurallarını çiğnedikleri anlamına gelir.

Bu hareket arkadaşlarını şaşırttı. Programları dolu ve bu filmler, Chris'in güzel bir meslektaşıyla birlikte fotoğraflanmasına rağmen fotoğraflanmasa bile üzerlerinde ekstra baskı oluşturabilir, ”diye açıklıyor içeriden.

Elsa Pataky ve Kocasıyla Neler Oluyor

Dedikoducu Polis Ancak, bu raporu bozuyor. Gazeteci, Elsa Pataky'nin kendisiyle yaptığı röportajdan birkaç sözünü kullanmaya çalışıyor. Beden + Ruh , ama aktrisin Chris Hemsworth ile evliliği ya da çalışma programları hakkında söylediği tek şey bu değil. Pataky Ayrıca dedi ki , “Oyunculuğu seviyorum ama dengeli olmak benim için önemli. Öyleyse, hayatıma uyan ve eve yakın çalışmama izin veren bir şey gelirse, bunu yapmaktan mutluluk duyarım. '

Paul Walker und Rebecca Soteros

Oyuncu son projesini Avustralya'da çekiyor, bu da çocuklarından uzak olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, eşlerin 'kurallarından birini çiğnedikleri' fikri akla gelmez. Ek olarak, bir oyuncu kadrosunda birbirlerini selamlarken görüldükleri göz önüne alındığında, Hemsworth'un Pom Klementieff ile fotoğraflandığı gerçeğini ortaya çıkarmak tamamen anlamsız. Klementieff'in Pataky ile ortak olan tek yanı, şüpheli herhangi bir şeyin zayıf bir kanıtı olan sarı saçtır. Bu, gazetecilerin keyfi olarak Hemsworth'un kadın rol arkadaşlarına fazla yaklaştığını ilk kez açıklaması değil.

George Clooney und Amal Scheidung

2019 yılında Kadınlar Günü Elsa Pataky olduğunu iddia etti Natalie Portman'ı kocasından uzak durması için uyardı . Yaklaşık beş ay önce, ayrı bir tabloid, KB , Tessa Thompson'ın da Pataky tarafından tehdit edildi Chris Hemsworth'tan uzak durmak için. Dedikoducu Polis o sırada bu yanlış raporları çürüttü. Burada evliliği zorlayan hiçbir şey yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

NFL Oyun Kurucu Lamar Jackson’ın Kız Arkadaşı Kimdir?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?

Rapor: Kraliçe Elizabeth, Prens Harry'nin Tek Başına Dönebilmesi İçin Prenses Eugenie'ye Frogmore Kır Evi'ni Terk Etmesini Emretti

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.