Mıydı Yonga ve Joanna Gaines popüler şovlarının yeniden canlanması için savaşmak Sabitleyici Üst ? Bir tabloid, çiftin başka bir bebek sahibi olmaktan bahsettiğini iddia etti, ancak şimdi bu planlar, Joanna'nın “dehşetine” kadar, gösterinin arka koltuğuna oturdu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve alternatif bir bakış açısı sağlayabilir.

'Fixer Upper' Yeniden Başlatma Chip'e Neden Oluyor, Joanna Gaines Evlilik Sorunlarına Neden Oldu?

Dışında bir başlık TAMAM MI! yazın 'Joanna ve Chip'in İş Anlaşmazlığı' nı okuyun. Makalenin altında iddia edildi Sabitleyici Üst yıldız Chip ve Joanna Gaines, 'gelecekleri söz konusu olduğunda artık aynı fikirde değillerdi.' Çiftin hayranlarının yaptığı duyuruya sevinmelerine rağmen Sabitleyici Üst Gaines'in yeni Magnolia Network'üne geri dönüyordu, Joanna görünüşe göre aynı mutluluğu hissetmiyordu.Magazin gazetesiyle konuşan içeriden bir kişiye göre, Gaines ilk etapta şovu yenilemek konusunda tam olarak fikir birliği içinde değillerdi ve özellikle Joanna genel olarak 'canlanma konusunda heyecanlı' değildi. Kaynak, 'Chip anlaşmayı imzaladığından beri tartışıyorlar,' dedi. 'Dürüstçe Jo'nun bundan mutlu olacağını düşündü, ancak tepkisi şok ve ardından dehşet oldu.'

Jason Momoa und Chris Hemsworth

Şüpheli kaynak, 'Sadece ona ilk sormuş olmasını dilerdi,' diye devam etti, 'ama Jo'nun evlendiği adam buydu. Chip pantolonunun koltuğunda uçuyor. ' Eşlerin 2018'de popüler ev çevirme gösterilerini sonlandırmaya karar vermelerinin ana nedenlerinden biri, çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek ve içeriden 'yeni iş girişimlerine' odaklanın.

Altı Numaralı Bebek İçin Planlarla Uğraşmak - Kaynaklar

Hatta ikisi 'başka bir bebek sahibi olmayı düşünüyordu.' Sonsuza dek iyimser olan Chip, 'hala bunu ve şovun yanı sıra diğer projelerini yapabileceklerini düşünüyor, ancak Jo o kadar emin değil.' Chip ayrıca sözde Joanna'ya “sadece denemesini ve küçük işletme işlerini başkalarına devretmesini” söylemişti. Kaynak küçümseyerek şu sonuca vardı: 'Çoklu görev söz konusu olduğunda, kimse bunu Jo'dan daha iyi yapamaz.'

Dedikoducu Polis Söylentiyi Anlatıyor

Her şeyden önce, Chip Gaines'in canlanmak için bu kadar önemli bir karar vermesi son derece inanılmaz. Sabitleyici Üst Joanna'nın izni olmadan. Her iki eş de dizide rol aldığından, Joanna'nın popüler diziyi yeniden başlatmak için imzalamaya dahil olmaması pek olası değil. Ayrıca, tabloid'in de kabul ettiği gibi, ikisi, yeni Magnolia Network'lerinin kesinlikle uygun olduğu bir kategori olan 'yeni iş girişimlerine' odaklanmak için ev geliştirme şovunun ilk yinelemesinden uzaklaştı.

İkisinin ailelerini genişletmeyi planladıkları söylentisine gelince, magazin dergileri şimdi son iki yıldır ev geliştirme yıldızlarının altıncı çocuğunu beklemek , fakat bu söylentilerin hiçbiri hiç geçmeye geldim. TAMAM MI! aynı zamanda magazin dergisi geçmişte Chip ve Joanna Gaines hakkındaki hikayeyi yanlış anladığından, güvenilmesi zor bir çıkış noktasıdır.

Örneğin, dedikodu dergisi bir zamanlar şunu iddia etti: Joanna kocasına 'bedava harcama' yöntemlerinden dolayı üzgündü . Dedikoducu Polis çiftin sözcüsü ile görüştü ve bize 'böyle bir söylenti için sıfır gerçek' olduğunu bildirdi. Hiç şüphe yok ki yardım edemiyoruz ama bu çıkış noktasına sağlıklı bir şüphe yığınıyla bakalım.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.