Vardır Catherine Zeta-Jones 76 yaşındaki kocasına 'sipariş' Michael Douglas bir yüz gerdirme yaptırmak için? Bir tabloid, Tilki yıldız tamamen kapalı Douglas kilitlenme sırasında 'özensiz' hale geldikten sonra 20 yıldır sarkan cildi ve dağınık görünümü olan kocası tarafından. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve farklı bir sonuca vardı.

Michael Douglas Catherine Zeta-Jones için Çok 'Jowly'?

Küre geçenlerde, 'seks sireni' Catherine Zeta-Jones'un, Michael Douglas'ın 'bıçağın altına girip sarkık yüzünü sıkılaştırması' konusunda kararlı olduğunu bildirdi. Kaynaklar, Douglas 'kıstırmaya yabancı' olmasa da, yüzünün 'gıdıklanmaya' dönüştüğünü ve Zeta-Jones'un artık 'ona söylüyormuş!' Diye sormadığını itiraf etti.Michael Douglas, bej bir takım elbise ceketiyle, Catherine Zeta-Jones ile BAFTA

(DFree / Shutterstock.com)

richard gere gerbil t shirt

Daha önce yüz germe ameliyatı olmuştu ama eskidi ve berbat görünüyordu. Gıdıları gevşek, yanakları çökmüş ve kulak memeleri sarkıktır, bu da Catherine'e YUCK anlamına gelir.

Şüpheli içeriden birisine göre, Zeta-Jones '20 yıl önce evlendiği gümüş tilkiyi özlüyor.' Kaynak, Douglas’ın yaşlanan yüzünün sözde çiftin aşk hayatını olumsuz etkilemeye başladığını söyledi. 'Ne olursa olsun onu seviyor' olsa da, yine de 'bir araya geldiğinde, özellikle de ona karşı romantik hissetmesini bekliyorsa, onu tercih ediyor.'

marilyn manson und lindsay usich
Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, 2001

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Douglas Kendisinin Gitmesine İzin Veriyor —Kaynak

Kilitlenme, Douglass'ın 'görünüşü konusunda özensizleşmesine' neden oldu, bu nedenle kaynak, Ölümcül cazibe oyuncu kendine çeki düzen verebilirdi. İçeriden biri olan Douglas, 'kendine daha iyi bakması gerektiğini' iddia etti ve 'başka bir yüz germenin kesinlikle işe yarayacağını' öne sürdü.

Ayrıca her gün tıraş olması gerekiyor ve saçlarını kestirip donuk griye bazı vurgular eklese de güzel olurdu.

Taylor schnelle Großmutter Opernsängerin

Öte yandan Zeta-Jones, 'kendine çok iyi bakıyor ve tamamen açık görünmeden devam ettirmek için şurada burada biraz yardım alıyor.' Kaynak, Douglas'ın 'bakışlarının kaydığını fark ettiğinde' ısrar etti ve 'kilitlenme sırasında kendini bırakmış olabileceğini' kabul etti. Douglas, çarpıcı karısına ayak uydurmak için, sözde 'aşk hayatını sıcak tutmak için' ne gerekiyorsa yapmaya istekliydi.

Makyajının süresi çok uzun ve Catherine'i mutlu edecek parası ve zamanı var!

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Michael Douglas (@michaelkirkdouglas) tarafından paylaşılan bir gönderi

Was ist mit dem ursprünglichen Jake von der staatlichen Farm passiert?

Her Zaman Aynı Görünüyor

Pekala, birkaç hafta oldu ve Michael Douglas en son Instagram paylaşımlarında yüzünde herhangi bir çalışma yaptırmış gibi görünmüyor. Bu tabloid’in hatalı anlatısındaki tek olay örgüsü deliği bu değil. Douglas daha önce yüz gerdirme veya diğer kozmetik cerrahi prosedürler yaptırmışsa, karısının bunu tekrar yapması için neden 'emir' etmesi gerekiyordu? Özellikle de çıkış noktasının kendisi Douglas'ın işin yapılmasına karşı olmadığını iddia ettiğinden. Ayrıca hakaretten bahsetmeye bile gerek yok, çünkü Küre çok normal bir yaşlanma sürecini iğrenç bir şey olarak tanımlamak.

Tabloids, Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas’ın evliliklerinin yıllardır nasıl gittiği hakkında spekülasyon yapıyorlar. Bu itibarsız çıkış noktalarının birçoğu şunu iddia etmeye çalıştı: çiftin 25 yıllık yaş farkı evliliklerini bir şekilde olumsuz etkiliyor. Çifte yönelik bu yaşlı saldırıların, değersiz süpermarket dergilerinin ısrarına rağmen, ilişkileri üzerinde herhangi bir etkisi yok gibi görünüyor.

Özellikle bu çıkış, ünlü eşler hakkında özellikle dürüst olmadı. Küre bir zamanlar bunu iddia etti evlilikleri beladaydı çünkü Douglas, Karınca Adam ve Yaban Arısı başrol oyuncusu Michelle Pfeiffer. Bu kesinlikle doğru değildi ve Zeta-Jones ile Douglas’ın evliliği hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Gazeteci geçen yıl da şunu iddia etti: Douglas'ın yaşamak için sadece 'ayları' vardı dil kanseri teşhisi nedeniyle. Aylar sonra hayatta ve iyi durumda, prizin ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığını kanıtladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.