Sahip olmak Carrie Underwood ve Mike Fisher iki oğlunu nasıl büyütecekleri konusunda 'çatışıyor' mu? Geçen yıl bir tabloid, taşralı şarkıcı ve emekli hokey profesyonelinin çocukları için ebeveynlik tarzları konusunda anlaşamadıklarını ve bu durumun evliliklerinde 'bir çatlağa' neden olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis rapora baktı ve çok ihtiyaç duyulan bazı bilgileri ekleyebilir.

Mike Fisher Carrie Underwood’un Çocuklarını 'Boğduğunu' mu Düşünüyor?

Geçen yıl bu zaman, Star Mike Fisher ve Carrie Underwood’un sözde evlilik sorunları hakkında 'Mike To Carrie: Çocuklarımızı Sıkıştırmayı Bırakın!' başlığıyla bir makale yayınladı. Çıkış yapan bir 'arkadaş' a göre, eşlerin 'çelişen ebeveynlik tarzları' evliliklerinde 'çatışma yaratma tehdidinde' bulunuyordu. Sözde 'dost', Underwood'un 'oğullarına sevgi ve şefkat yağdırmasıyla tanındığını' söylerken, Fisher 'sınırlar koymayı' tercih etti.Mike, ebeveynlerin bir çocuğun her kaprisine hitap etmemesi gerektiğine inanıyor.

Ebeveynlik Çatışmaları İkilinin Evliliğine Geçiş Yapıyor - Kaynak

Kaynak ayrıca, 'Carrie’nin çocukların etrafındaki aşırı korumacılığının' Fisher'ı 'kızdırdığını' belirtti. İkilinin, 'çocuklarını büyütme konusunda uzlaşmayı zor buldukları' iddia edildi, bu da evliliklerine her türlü belirsiz zarara neden oluyordu. 'Dost' şu sonuca vardı:

İlişkilerinin dinamiklerini gerçekten etkiliyor.

Dedikoducu Polis Her Şeyi Daha Önce Gördü

Geçen yıl, magazin dergileri acımasızca Carrie Underwood ve Mike Fisher’ın ilişkisinin yıkımın eşiğinde olduğu söylentilerini yaydılar. Magazinlerin baskı yapmasının sayısız nedeni vardı. Underwood’un zindelik konusundaki sözde 'takıntısı' , onun nezlesi , ve ağır iş yükü bile . Bu hikaye de en az onlar kadar sahte ve Dedikoducu Polis nedenini biliyor.

Başka bir çıkış Küre , yazdı neredeyse aynı bir hikaye hatta ebeveyn çatışmalarının 'ilişkilerinin dinamiklerini gerçekten etkilediğine' dair aynı satırı içeriyordu. Tıpkı Star Yukarıda detaylandırılan parça, Underwood “şımarık”, aşırı korumacı bir anne olarak tasvir edilirken, Fisher her şeye katlanmak zorunda olan zavallı sop olarak görülüyordu. Hiçbir çıkışta, bu iddiaları bilinmeyen, doğrulanmamış bir ihbarcının sözünün dışında destekleyecek herhangi bir kanıtı yoktu.

Fisher’ın Instagram hesabına inanılacaksa çocuklar dışarıda vakit geçirmenin tadını çıkar ve kaba ve yuvarlanma aktiviteleri Underwood'un bununla bir sorunu olmadığı açıktır, bu da kendisinin bir çeşit aşırı korumacı anne tavuğu olduğu anlatısına inanmaz. Bu çıkışın Underwood ve Fisher’ın ebeveynlik tarzları veya evlilikleri hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olduğuna inanmak için hiçbir neden yok.

Aslında, Dedikoducu Polis bozuldu Star geçmişte Fisher ve Underwood’un evliliği hakkındaki yalanlarından dolayı. 2018 yılında, magazin gazetesi Fisher, hamile bir Underwood'u 'terk etti'. . O sırada hikayenin yanlış olduğunu belirledik ve ikisi hala mutlu bir şekilde evli oldukları için bunu yapmakta haklı olduk. Bir yıl önce, çıkış ısrar etti Underwood, kötü bir evlilikte 'hapsoldu' . Durum bu değildi, keşfettik. Pek çok şeyi yanlış anladıklarında, herhangi bir şeyin çıkışına inanmak zordur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn’in Yeme Alışkanlıklarına Kızgın Mı?

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

ist Tim und Glaube eine Scheidung zu bekommen

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.