Yaptı Bradley Cooper ve Irina Shayk dört yıllık ilişkilerini bitirdikten bir yıl sonra tekrar bir araya gelmek mi? Bir tabloid, Shayk ve Cooper'ın 3 yaşındaki kızları için mutlu bir aile gibi davrandıktan sonra yardım edemeyeceklerini, ancak 'duyguları yeniden yakaladıklarını' iddia etti. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve her şeyi açıklığa kavuşturabilir.Wie hat Melissa McCarthy das ganze Gewicht verloren?

Bradley Cooper, Irina Shayk 'Geri Dönmek mi?'

Kaynaklar gizlice TAMAM MI! Bradley Cooper ve Irina Shayk muhtemelen ilişkilerini 'yeniden alevlendiriyor'. Bir muhbir, gazeteye verdiği demeçte, ikilinin 3 yaşındaki kızlarıyla birlikte aile olarak daha fazla zaman geçirmek istediklerini söyledi. Bu kaliteli zamanı birbirleriyle geçirdikten sonra aralarında işler kısa sürede değişti. Bir 'arkadaş' fısıldadı,Bradley ve Irina [3 yaşındaki] kızları Lea'yı aralarında bırakmaya inanmıyorlar, bu yüzden aile olarak daha fazla zaman geçiriyorlar.

Bradley Cooper, Venedik Film Festivali

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)Kaynak, 'Onların birlikte bir şeyler yaptıklarını görmesini istiyorlar,' diye devam etti, 'ama bu arada, ikisi de tekrar duyguları yakalamaya başladı.' Shayk'in bir sanat satıcısıyla çıktığı söylentilerine rağmen, içeriden biri bunun 'ciddi' olmadığı konusunda ısrar etti. Rus modelinin 'gerçek aşkı' Cooper'dı ve her zaman öyleydi.

Sonra, kaynak çok şaşırtıcı bir şekilde devam etti, 'Bradley ile geri döndükleri dedikoduları var.' Hangisi? Shayk’in tek gerçek aşkı Cooper mı, yoksa ikisinin tekrar çıktığı 'vızıltı' mı var? Bu iki ifade birbiriyle uyuşmuyor. Her şeye rağmen, kaynak devam etti ve Shayk'in yakın zamanda Cooper’ın New York City'deki evini ziyaret ederken 'casusluk' yaptığını belirterek,Her zamankinden daha iyi anlaşıyorlar ve çok daha yakın hissediyorlar.

Bradley Cooper ve Irina Shayk, Oscar

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Sonunda, neredeyse kesin olarak uydurulmuş olan kaynak şu sonuca vardı: 'Geçmişte ilişkilerine bir şans daha vermekten söz ettiler ve şimdi o yöne doğru gidiyorlar gibi görünüyor.' Bu söylentinin yayınlanmasının üzerinden birkaç ay geçti ve Irina Shayk ve Bradley Cooper'ın bir araya gelmediği açık. Shayk'in Cooper'ın evini ziyaret ederken görülmesi şaşırtıcı değil, ikisi aynı çocuğu paylaşıyor. Bir çocuğa ortak ebeveynlik yapmaya giden birçok koordinasyon vardır ve bu, ikisinin neden birlikte zaman geçirdiğini kolayca açıklayabilir.

Bradley Cooper'a yakın bir kaynak da söylentileri yalanlayarak raporumuzu sağlamlaştırdı. Irina Shayk ve Cooper, arkadaş canlısı ebeveynlerden başka bir şey değil gibi görünüyor. Kaynağın, ikisinin ilişkisinde meydana gelen en önemli değişiklik ayrılıkları olduğu için ikisinin 'daha önce hiç olmadığı kadar iyi anlaştıklarını' vurgulaması biraz ironik.

Bu tabloid, Bradley Cooper’ın aşk hayatı hakkında haber yaparken en iyi sicile sahip değildi. TAMAM MI! bir kez iddia edildi Cooper gizlice eski sevgilisi Renee Zellweger ile çıkıyordu. . Dedikoducu Polis oyuncuya yakın bir kaynaktan hikayenin tamamen yanlış olduğunu öğrendi. Bu tabloid için kardeş satış noktaları artık doğru değil. Temasta, aynı ana şirkete ait olan , bunu bildirdi Cooper’ın Jennifer Garner ile sözde romantizmi kızışıyordu . İki oyuncu sadece arkadaş ve söylentinin gerçeği yok. Benzer şekilde yanlış Star’ın raporu, Irina Shayk Cooper'ı geri istedi . İkili, ilişkilerini sonlandırdığı için tamamen mutlu görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Yeni

Drew Scott, İkiz Jonathan'ı Düğün 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel?

Kelly Clarkson Sunağa Koşuyor, Prens Charles Limbo'da ve Daha Fazla Günlük Dedikodu Yapıyor

Katie Holmes Gizlice Evli ve Emilio Vitolo ile Konuşan Bebekler?

Brad Pitt’in Poposu Çok Fazla Fast Food'dan Sarkıyor mu?

Jenna Bush Blätter heute zeigen

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.