Dır-dir Brad Pitt eski sevgilisinden uzun süredir boşanmasıyla 'hayal kırıklığına uğramış' Angelina Jolie onu 'hapse attırmakla' tehdit ediyor ve tacizle suçlanıyor? Bir tabloid, Pitt'in Jolie'den 'korktuğunu' ve 'sindirme taktiklerinden' bıktığını bildirdi. Dedikoducu Polis rapora baktı ve konuyla ilgili kendi kararımızı paylaşabiliriz.Brad Pitt, Kelepçeli Angelina Jolie'yi Görmek İstiyor - Kaynak

Yeni bir baskısı National Enquirer Angelina Jolie ve Brad Pitt arasındaki ilişkinin, eski çiftin acımasız bir boşanmanın beşinci yılına girmeye hazırlanırken yeni bir dibe vurduğunu bildirdi. Bir kaynağa göre, magazin dergisi Pitt'in Jolie'nin 'gözdağı taktikleri' kullandığı iddia edilen ve görünüşe göre onu 'kötü baba' olarak ününden bıktığını ve şimdi de 'onu taciz suçlamalarıyla vurmakla tehdit ettiğini' iddia ediyor.Sözde 'içeriden' sözde 'Brad’in Angie’den korktuğunu söylemek abartı değil,' ve çocuklarını görmeye çalışırken her zaman etraflarında profesyonel tanıklar olmasını istiyor. ' Pitt’in eski karısından korktuğu iddiası, magazin dergisinin Jolie’nin “ona yönelik taciz kampanyası” olarak adlandırdığı şeyle birleştiğinde, onu sözde bu noktaya sürüklemişti. Jolie'nin aralarındaki işleri daha iyi hale getirmek için yapabileceği tek şey, sonunda onunla “boşanma ve velayet anlaşması imzalamak” olurdu.

Exes Arasındaki İlişki Kötüleşiyor mu?

Ancak bu, ulaşılması zor bir karar olabilir. Jolie görünüşe göre Pitt'i ayrılmalarının ardından aldığı 'olumsuz basın' için suçladı, tabloid'e göre, Pitt, Los Angeles İlçe Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı tarafından çocuk istismarı iddialarından aklandıktan sonra daha da kötüleşti. yanı sıra en büyük oğullarıyla yaşanan bir olaydan sonra FBI. Jolie, skandalın serpintisinin tepkisiyle uğraşırken Hollywood için her zamankinden daha zehirli hissediyordu.İkili, bir velayet anlaşması yapmak için birlikte çalıştıkları için mahkemeden kaçınmayı seçmiş olsalar da, kaynak Pitt'i tamamen tatmin edecek tek bir şeyin olduğuna inanıyordu. 'Angie'nin kelepçeli bir şekilde uzaklaştığını görmenin en büyük intikam olacağına eminim,' diye kendini beğenmiş bir şekilde bitirdi.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Bu tabloid hangi tacizden bahsediyor? Angelina Jolie'nin boşanma davası açmasından bu yana neredeyse beş yıl içinde, o ve Brad Pitt boşanma mahkemesinde tartışıyorlar. hem mali hem de çocuk velayeti ile ilgili konular . Ancak ikilinin yıllar içinde verdiği röportajlardan keşfedebildiklerimizden altı kişilik ebeveynler için en önemli şey çocuklarının refahıdır. Pitt'in birkaç yıl önce kendi lehine sonuçlanan bir soruşturma için intikam alması ya da bunu elde etmek için çocuklarının annesini hapse atma riskini alması pek olası görünmüyor.

Pitt ve Jolie’nin ilişkisi hakkında tamamen hikayeler uydurmak bu tabloid için karakter dışı değil. The Enquirer bir keresinde Jolie'nin eski çiftin velayet savaşı sırasında kasıtlı olarak zorlandığını iddia etti, çünkü Pitt'in eski karısı Jennifer Aniston'la tekrar çıkmasına üzüldü. . Aniston ve Pitt arasında romantizm olmadığı için hikaye hızla parçalandı. Çıkış ayrıca Jolie ve Pitt’in kızının, Shiloh, babasına onu annesinden 'kurtarması' için 'yalvarıyordu' . Bu kesinlikle yanlıştı, haksızlıktan bahsetmeye bile gerek yok. Bu, bu tabloid'in sık sık yürüdüğü ve sıklıkla kesiştiği bir çizgi.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

Instagram'da Kesha Bares Yanakları, Uluslararası Kadınlar Gününü Kutlamak İçin 'Popo Öpücüğü' Kullanıyor

Jenna Bush Hager 'Today Show'da Çıktı mı? İşte En Son Haberler

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti

Rapor: Prens Harry ve Meghan Markle Net Röportaj İçin '500 Milyon Dolar'