Haftalar önce, iddia edilen bir tabloid Brad Pitt Hollywood'u sonsuza dek terk ediyordu. Süre Dedikoducu Polis raporu hemen araştırmadık, yine de hikayeyi biraz şüpheli bulduk. Şimdi makaleye daha yakından bakıyoruz. İşte bildiklerimiz.

Brad Pitt Tinsletown'dan İyilik İçin Ayrılıyor mu?

Brad Pitt, Şükran Günü'nü topluma geri vererek geçirdikten sonra, Star bunun oyuncunun gerçek çağrısı olduğunu iddia etti. Magazin haberine göre, oyuncu seyahat edebilmek, sanata odaklanmak ve hayır işlerine odaklanmak ve en önemlisi Angelina Jolie ile paylaştığı altı çocuğuyla zaman geçirmek için oyunculuktan zaman ayırmaya çalışıyordu. Brad, Hollywood'un her zaman onun yanında olacağını biliyor. Ama dünyayı yeni bir mercekle rahatlatmak ve görmek istiyor. İçeriden biri, çocukları bunun büyük bir parçası olacak ve bekleyemeyecek, ”dedi.Muhbir, Pitt'in tatil için memleketi Missouri'ye geri döneceğini daha ayrıntılı olarak açıkladı. Brad anne-babasını, erkek kardeşini, kız kardeşini ve diğer akrabalarını insanların düşündüğünden daha sık görmeye gidiyor. Ortabatı değerlerini asla kaybetmedi ”diye ekledi içeriden. Dergi, oyuncunun 2021'de orada daha fazla zaman geçirmeyi planladığını ve çocukları da yanına almayı amaçladığını iddia etti. Brad gerçekten çocuklarının ülkenin bu bölümünü bilmesini istiyor. Bunun önemli olduğunu düşünüyor çünkü pek çok yönden Hollywood ve Los Angeles'tan çok daha gerçek. ”Dedi.

Hat Zendaya einen Bruder?

Brad Pitt Oyunculuk Veya Hollywood'dan Ayrılmayı Bırakmıyor, İşte Gerçek

Dedikoducu Polis Brad Pitt'in ailesine hala çok yakın olduğundan oldukça emin ve gerçekten de hala kendi evinde ikamet ediyor. Ama doğru olmayan, oyuncunun Hollywood'dan kalıcı olarak ayrılması fikri. Tek başına hikaye her yerdeydi. İlk olarak, tabloid, Truva aktör kariyerinden ayrılıyordu, ancak daha sonra geri adım attı ve 'izin aldığını' açıkladı. Her iki durumda da hiçbiri doğru değil. Oyuncunun IMDB sayfasına göre, post prodüksiyonda birkaç projesi var Bu, Pitt'in yakın zamanda izin almayacağı anlamına geliyor. Ek olarak, Brad Pitt’in temsilcisi hikayenin doğru olduğunu reddediyor.

Brad Pitt söz konusu olduğunda magazin dergisinin güvenilmez olduğu bilindiğinden, Star'a güvenmek zor. Bu yılın başlarında, yayın Pitt'in Jennifer Aniston ile karantinaya alındı konağında. Dergi ayrıca eski eşlerin tekrar bir araya geldiklerini iddia etti. Dedikoducu Polis O zamanki saçma raporu bozdu. Bundan önce, çıkış Pitt ve Anison'da ısrar etti Cabo'da evlenmeyi planladı . Açıkçası, magazin dergisinin aktör ya da kişisel hayatı hakkında hiçbir fikri yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Katie Holmes, Emilio Vitolo Jr Kilosu Üzerinden 'İlk Büyük Kavga' Yaptı

Patty Mayo echt oder nicht

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Rapor: 'Umutsuz' Shannen Doherty 'Mucize Tedavi' Arayışında

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Königin Elizabeth zurückzutreten

Lonely 'Ryan Seacrest' Pişmanlık 'Sağlık Krizleri Arasında Sevgiye Kariyeri Takmak: Haber Yapın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.