Arasında çiçek açan bir romantizm olabilir mi Lady Gaga ve Brad Pitt ? Bir tabloid gerçekten de olduğunu öne sürüyor. Dedikoducu Polis hesabı araştırır.

sind bill und Hillary noch verheiratet

Lady Gaga ve Brad Pitt’in Bağlantısı Aşka mı Dönüşüyor?

'Lady Gaga’nın Pitt Durağı', National Enquirer Son sayısındaki makalesi. Magazin haberine göre şarkıcı, Japonya'da çekilecek bir filmde birlikte rol almaya hazırlanan ikilinin arasında Pitt ile 'tango yapmayı umuyor'. İçerdekiler, ikisinin aşk bağı kurmaya yakın olduğunu iddia ediyor. 'Bu ikisinin, insanların düşündüğünden daha fazla ortak yanı var. Brad her zaman büyük bir müzik meraklısı olmuştur ve Gaga, Bir yıldız doğdu , 'İçeriden biri iddia ediyor.Dergi daha sonra nasıl söylendiğine dikkat çekiyor Gaga, Bradley Cooper ile 'kaçış' yaşadı Cooper’ın Irinia Shayk ile ilişkisinin sona ermesine yol açtığı iddia ediliyor. Kaynak daha sonra aktrisin Michael Polansky ile olan ilişkisini 'nakde çevirmeye' hazır olduğunu ileri sürerek, 'Birlikte karantinaya aldılar ve işler onun zevkine göre biraz fazla yaklaştı.' Şimdi, süpermarket gazetesi, 'Bad Romance' sanatçısının gözlerini Bir Zamanlar Hollywood'da Nicole Poturalski ile önceki kısa aşkını bitiren aktör. Yine de diğer kaynaklar, Pitt'in Gaga'nın ona olan ilgisinden habersiz olmadığı konusunda ısrar ediyor.

Brad Pop Şarkıcısını Çok mu Hissediyor?

Brad, Gaga'nın kelimelerin ötesinde havalı ve yetenekli olduğunu söyleyerek büyülendi. Muhbir, bir sonraki filminde kendisinin yanında bir numaralı yıldız olduğunu açıkça belirtti, 'diye ekliyor. Filmin, konuşmada paylaşılan ikisinin kimyasının gerçek olup olmadığını görmek için büyük bir fırsat olacağını düşünen pop şarkıcısı ve aktörün yanı sıra, isimsiz bahşiş, Pitt'in de bu şansı çok uzağa götürdüğünü ima ediyor. eski karısından Angelina Jolie.

İsimsiz kaynak, 'Brad, başka bir yeni kadınla Los Angeles'ta dolaşmak ve Angie'ye mahkemede kendisine karşı kullanması için herhangi bir cephane vermek istemiyor' dedi. 'Ama' diyor içeriden biri, 'dünyanın diğer tarafında olmak ve Gaga gibi özel bir kadını tanımak için aylara sahip olmak tamamen farklı bir hikaye.'

Magazin Yalan Söylemeye Devam Ediyor, İşte Masalın Ardındaki Gerçek

İşte şüpheli raporun arkasındaki gerçek. Lady Gaga ve Brad Pitt olacak filmde rol almak , HIZLI TREN , birlikte. Ancak, gelecekteki kostarlar arasında bir romantizm ortaya çıktığı sürece, Dedikoducu Polis bunun yanlış olduğunu netleştirebilir. Raporu Pitt'e yakın bir kaynak tarafından yayınladık ve bize bunun doğru olmadığına dair güvence verdik. Artı, Leydi Gaga hala Michael Polansky ile ilişki içinde , kağıdın iddia ettiğine rağmen. Ayrıca şu görüşü de düzelttik: Gaga, Bradley Cooper ile birçok kez çıktı. . Görünüşe göre gazete, şarkıcıyı bu iddiaları destekleyecek herhangi bir kanıt olmadan bir sonraki büyük kostarına koydu.

Genel olarak Enquirer Gaga veya Pitt hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda pek güvenilir değil. Örneğin, geçen yıl tabloid, Gaga, hayatı hakkında bir biyografi yazıyordu. , hangi Dedikoducu Polis doğru olmadığı anlaşıldı. Pitt ile ilgili olarak, aynı derginin Pitt'in bir 'ganimet çağrısı' cep telefonu vardı . Açıkçası, gazete bu ünlülerden hiçbiri hakkında hiçbir fikri olmayan başka bir güvenilmez yayın.

Victoria Osteen und Joel Osteen

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Yüzük Takılmadan Görüldükten Sonra Bindi Irwin’in Evliliği Başı Dertte mi?

George Clooney, Rande Gerber, Amal ve Cindy Crawford 'Savaşta' Olduğu İçin Takılamıyor

Yeni Filmde Margot Robbie Seks Sahnesi Evlilik Sorunlarına Neden Oluyor?

Blake Shelton und Gwen bekommen ein Baby

Zendaya Kiminle Çıkıyor? 'Euphoria' Yıldızının Bağlantılı Olduğu Herkes

Angelina Jolie Hala Rastgele Kadınlarla 'Tesadüfen Takılıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.