Yaptı Bo Derek nihayet 'uzun süre acı çeken' ile evlenmeyi kabul etti John Corbett birlikte 18 yıldan sonra? Bir tabloid, ikilinin bu sonbaharda 'ruhani' bir tören yapmayı ve sonunda düğümü bağlamayı planladıklarını bildirdi. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Bob Ross, wie er starb

Bo Derek, John Corbett ile 'Sonunda mı?'

'Bo, Corbett ile Sonunda Koridordan Aşağı İnecek!' manşetten oku National Enquirer . Gazeteci, Bo Derek'in nihayet 18 yaşındaki erkek arkadaşı John Corbett tarafından “yıprandığını” ve sonunda onunla evlenmeyi kabul ettiğini iddia etti. Kaynaklar, Derek'in merhum kocası John Derek'in ölümünden sonra yeniden evlenmeye isteksiz olduğu çıkışını ıskaladı, John Corbett'e atıfta bulunarak, 'Ama John ile tekrar aşkı buldu,' diye iç çekti. 'Ve biraz zaman almış olabilir, ama sonunda bağlanmaya hazır!'John yıllardır soruyor - ve sonunda onu yıprattı.

Siyah astarlı elbise ve blazer giyen Bo Derek, siyah takım elbise içinde John Corbett ile birlikte duruyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Bu kulağa romantikten daha az gelse de, kaynak çabucak Derek'in hiç de isteksiz bir gelin olmadığında ısrar etmek için acele etti. 'Bo yalnız bir kurt, ama gerçekten John'a değer veriyor ve evlenmeye hazır!' kaynak devam etti. Yine de, sözüm ona yakında evlenecek çift için, evlenmeyi kabul etmek için içlerinden birinin 'yıpranması' gerektiği pek de iyiye işaret değil.

'Sadece Birkaç' Arkadaş ve Aileyle 'Manevi' Bir Tören

Prizin içinden gelenlere göre, ikisi sonbaharda çiftin Kaliforniya'daki Santa Ynez Valley çiftliğinde 'ruhani' bir tören düzenlemeyi planladı. Nikahların samimi olacağı konusunda ısrar eden kaynak, törende 'sadece birkaç yakın arkadaş ve aile' olacağını da sözlerine ekledi. Garip bir şekilde, kaynak Derek'in merhum kocasının eski eşleri Ursula Andress ve Linda Evans'ı düğüne davet etmeyi planladığını iddia etti.

Hâlâ onlara çok yakın çünkü ölümünden sonra iyileşmesine yardım ettiler!

Dedikoducu Polisin Çekimi

Yani, 18 yıl boyunca mutlu bir şekilde evlenmemiş mutluluktan sonra, Bo Derek ve John Corbett aniden evlenmeye mi karar verdiler? Ve unutmayalım, Corbett'in, koridordan aşağıya inmeyi kabul etmesini sağlamak için, Derek'i neredeyse yirmi yıl boyunca 'giymesi' gerekiyordu. Neyse ki, magazin dergisinin ünlü çiftin ilişkisine dair acımasız tasviri, hiç de gerçekçi ve hatta inandırıcı değil.

Bo Derek, çerçevenin dışında biriyle konuşan John Corbett

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Nicole Kidman Scheidung Keith Urban

Bo Derek konuştu Fox News ile John Corbett ile olan uzun süreli ilişkisi hakkında ve kasıtlı olarak evliliğin tam olarak onlar için geçerli olmadığını açıkladı. Derek yeniden evlenmek için 'Genç bir aileye başlarken ve çocuk sahibi olup bu yeni soy ağacı dalını kuracaksan, bu kesinlikle harika bir bağlılık ve anlamlı,' dedi tekrar evlenmek için. Ama hayatımızda bizim için henüz olmadı. Bu olabildiğince kesin. Olmak için her ilişkinin evlilikle bitmesi gerekmez. tatmin edici ve eğlenceli Derek ve Corbett'in açıkça çok iyi anladıkları bir kavram. Ayrıca sonbahar bitmek üzere ve ikisi hâlâ evlenmemiş veya yakın zamanda evlenmeyi planladıklarına dair herhangi bir işaret göstermemişler.

Bu tabloid, uzun süredir Hollywood çiftleri hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda kalitesiz bir geçmişe sahip. Örneğin Enquirer'ın Uzun süredir evlenmeden çıkan bir başka ünlü çift olan Goldie Hawn ve Kurt Russell hakkında en son makaleler. Bu tabloid geçen yıl iddia etti ki ikisi oğullarının düğününe katıldıktan sonra evlenmek için ilham aldılar . Bu doğru değildi, Russell ve Hawn hiçbir zaman düğümü bağlamadılar. Bu Ekim, bir yıl sonra, aynı tabloid, Hawn, onunla evlenmeyi reddettikten sonra Russell'ı terk etmişti. . Açıkça, çift hala çok birlikte ve çok aşık , bu da magazin gazetesinin ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığını kanıtlıyor.

Gossip Cop'dan Daha Yeni

Drew Scott, İkiz Jonathan'ı Düğün 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel?

Kelly Clarkson Sunağa Koşuyor, Prens Charles Limbo'da ve Daha Fazla Günlük Dedikodu Yapıyor

Katie Holmes Gizlice Evli ve Emilio Vitolo ile Konuşan Bebekler?

Brad Pitt’in Poposu Çok Fazla Fast Fooddan Sarkıyor mu?

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.