Bir tabloid, bu hafta eski başkanın Bill Clinton nihayet ile olan ilişkisindeki 'sessizliğini' bozmaya karar verdi Jeffrey Epstein . Bu rapor, Clinton'ın eski bir yardımcısının, onun için çalıştığı zaman hakkında bir röportaj vermesinden günler sonra geldi. Clinton'lar ve Clinton’ın Epstein ile yaptığı seyahatler hakkında rahatsız edici suçlamalar yaptı. Dedikoducu Polis Priz tarafından yapılan iddiaları araştırdık ve kendi sonucumuza vardık.Bill Clinton 'Sessizliğini Kırıyor'

Star bu hafta Bill Clinton'ın 'yıllardır korktuğu' şeyi yapmaya karar verdiğini ve kapalı kapılar ardında arkadaşlarına Jeffrey Epstein ile 'ilişki kurduğu için kendisine kızdığını' söylediğini bildirdi. Bu sözde fikir değişikliği, Clinton'ın eski yardımcısı Doug Band'ın verdiği demeçte geldi. bir röportaj Vanity Fuarı , Clinton'ın 2003 yılında Epstein’ın özel adasını ziyaret ettiği suçlaması da dahil olmak üzere eski başkan hakkında 'patlayıcı iddialarda' bulundu.Koyu mavi bir takım giyen Bill Clinton eli ağzının üzerinde oturuyor

(Joseph Sohm / Shutterstock.com)hat Blake Shelton seine Frau betrogen

Bir 'Clinton ailesinden biri', çıkış noktasına, 'bomba' röportajından önce Clinton'ın 'Jeffrey ile herhangi bir bağını tartışmaya geldiğinde açık olduğunu düşündüğünü' söylüyor. Şüpheli 'içeriden' ekliyor, 'Ama en yakın sırdaşlarından birinin son şok edici iddiaları ışığında, Bill yıllardır korktuğu şeyi yapması gerektiğini biliyor ve sonunda Epstein ile arkadaşlığından söz ediyor.'

Kaynak, 'Kapalı kapılar ardında,' diyor, Clinton 'onunla arkadaş olduğu için utandığını söylüyor' diyor kaynak. Clinton’ın Epstein ile olan bu bağlarından duyduğu pişmanlıkların başında Epstein ile birlikte 2002 yılında Afrika’ya yaptığı bir gezi olduğu iddia ediliyor. Yolculuğun habercisi şöyle diyor:

John Mellencamp und Christie Brinkley

Bill’in en büyük pişmanlıklarından biridir.Bill Clinton yanı sıra eşi Hillary ve kızı Chelsea, kendilerine yöneltilen bu yeni 'şok edici' suçlamalarda 'yanlarında' durumdalar. Sözde 'içeriden' de ısrar ediyor röportajın 'tüm Clinton komplo teorilerine hayat verdiğini' söylüyor. Kaynak bir zamanlar onlara çok yakın olduğu için ailenin yutması özellikle zordur.

Bu hikayelerin onlar için kolaylaştığını, sadece başlarından savabileceklerini düşünürdünüz, ama öyle değiller. Gittikçe zorlaşıyor ve isabetler gelmeye devam ediyor. Doug bir zamanlar aile dostu olarak görülüyordu, bu yüzden bu büyük bir ihanettir.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hillary Clinton tarafından paylaşılan bir gönderi (@hillaryclinton)

Dedikoducu Polisin Çekimi

Makalenin büyük bir yem çektiğini ve doğrudan kapıdan çıktığını söylemeye gerek yok. Kapak okuyucuları, Bill Clinton'ın kendisine yöneltilen iddialar hakkında kamuya açık bir şekilde konuştuğuna inandıracak olsa da, durum kesinlikle bu değil. Bağlantı, konuyla en kişisel olarak ilgilenen kişiden doğrudan haber almak yerine, doğrulanmamış, bilinmeyen bir 'aile içerisinden' birini kullanıyor.

Adı bile açıklanmayan bu kişiye Bill Clinton’ın hayatında olup bitenlerle ilgili gerçek hikayeye sahip olması için neden güvenelim? The Vanity Fuarı makale, Clinton'larla açık ve doğrulanabilir bağları olan kaynaklarının adını verdi. Eski ilk ailenin bir temsilcisinin Doug Band’in iddialarını reddettiği ve Band’ın Clinton’ın Epstein’ın adasına gittiğine dair anlatımıyla çelişen seyahat günlükleri sağladığına dikkat edilmelidir.

Bilen tek kişi Bill Clinton’ın gerçek doğası Jeffrey Epstein ile ilişkisi Clinton'ın kendisidir. Eski Başkan'a yakın bir kaynağın karanlık bir çıkışla konuşması pek olası görünmüyor. Star özellikle de magazin gazetesi geçmişte tamamen güvenilmez olduğunu kanıtladığından beri.

Wie viele Kinder hat John Cena?

Sonuçta bu, iddia edilen aynı çıkış Kelly Clarkson sunağa geri dönüyordu yaz boyunca boşanma davası açtıktan sonra. Dergi ayrıca ısrar etti Lisa Rinna ve Harry Hamlin 19 yaşındaki kızlarının Scott Disick ile olan ilişkisinden dolayı 'tiksindiler'. Bu hikayelerin her ikisinin de tamamen sahte olduğu kanıtlandı. Bunun gibi saçmalıklar yayınlayan bir çıkış, daha ciddi hikayeleri doğru bir şekilde bildirmek için güvenilir olamaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Julia Roberts Kocası Tarafından Kısa Mesaj Yoluyla Terk Edildi mi?

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Joel Osteen und seine Frau

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.