Ben Affleck alkolizmine daha önce değindi ve nasıl ayrıldığını Jennifer Garner onu ayıkladı. Bir tabloid, Zambaklar star artık bestie ile çekim yaparken arabadan düşmekten korkuyor Matt Damon İrlanda'da. Dedikoducu Polis araştırır.

Bir Ayyaş Film Seti Affleck’in Ayıklığını Tehdit Ediyor

Göre National Enquirer Affleck, İrlanda film setinde 'içkilerle çevrilidir'. Son Düello . Magazin gazetesi şöyle yazıyor: 'Zorlu çekim, evliliğini sona erdiren alkolizmin geri dönüşlerini ateşledi'. Bir köstebek, Affleck’in ayık kalma stratejisinin bir kısmının 'kendini içki içmeye meyilli olacağı durumlardan uzaklaştırmak' olduğunu iddia ediyor. Kız arkadaşı, Bıçaklar Çekildi yıldız Ana de Armas, 'moralini yükseltmek için gitmekten bahsediyor' ama Affleck iyi olacağından emin.İrlanda barlarla dolu ve bir film üzerinde çalışmak, gece geç saatlerde bol bol akşam yemeği içmek anlamına geliyor, ancak 'Ben tamamen ayık kalmaya kararlı.' Filmde hem yıllardır Damon'la ilk yeniden buluşması hem de 'ayıklık yolculuğu için önemli olduğu için' çekimler boyunca aklını karıştırıyor. Makale, Affleck'e yakın olan ve 'Ben iyileşmesinde harika bir yer' diyen bir kaynaktan alıntı yaparak sona eriyor.

Bu Ben Affleck Dedikodu Sahte

Affleck ise şu anda İrlanda'da çekim yapıyor Son Düello onun ile en iyi arkadaş Damon , Gone Girl yıldız ayıklığı ile mücadele etmiyor. Dedikoducu Polis Affleck'in bir temsilcisiyle konuştu ve kayıtta bize 'hikayenin gerçek olmadığını' söyledi. Ayrıca burada, içki içmenin İrlanda'da Los Angeles'dakinden daha serbest akışlı olacağı şeklindeki klişeye de dikkat çekmek istiyoruz.

Enquirer Affleck'i seçmekten zevk almalı çünkü bunu kesinlikle çok yapıyorlar. Dedikoducu Polis Affleck'in zaman seçimiyle ilgili hikayesini bozdu de Armas çocuklarının üzerine . Ayrıca o ve de Armas'ın ' zaten dövüşüyor 'İlişkiye sadece aylar kala, ancak daha sonra rapor edildi uydurdular . Telafi edecek hiçbir şey yoktu çünkü ilk etapta kavga hiç olmadı.

Gazete gazetesi ayrıca orta yaş krizinin ortasında ona neden olmak tükenme noktasına kadar çalışmak . Bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, alkolik geri dönüşlerinin bu raporu da değil. Ayık kalmak, tüm tabloid basının her hareketinizi izlemesi bir yana, olduğu gibi üzücü bir görevdir. Neyse ki Affleck gayet iyi gidiyor.

Kaynaklar

  • Brooke Blumberg, Ben Affleck Sözcüsü, 9 Ekim 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.