Barbra Streisand ve James Brolin geçenlerde 22. evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Bir tabloid, Streisand'ın yakın zamanda kocasının bir dolandırıcı olduğunu iddia eden boşanma belgelerini keşfettiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

Soldaki James Brolin şaşkın görünüyordu, sağdaki Barbra Streisand biraz korkmuş görünüyordu.

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)jake von staatlicher bauernhof ersetzt

'James Brolin'in Gizli Tarihini Aldatmak'

Kapak hikayesine göre National Enquirer , Streisand 'kocası James Brolin, başka bir kadınla hile yaparken yakalandı.' The Komik kız star 'James’in ilk eşi Jane Agee’nin açtığı boşanma belgeleri' ni keşfetti ve 'Çok sayıda ilişkisi' olduğunu söyledi. Tabloid, şu yasal belgeleri basar. Brolin çıkmaya başladı ikinci karısı Jan Smithers, henüz Agee ile evliyken. Bir kaynak, 'Barba okuduğuna inanamadı' diyor.

Streisand artık 'James'in de kalbini kıracağından endişeleniyor' çünkü 'Elliott Gould'la ilk evliliği, onun gözünden kaçtı ve yandı.' Bir kaynak, Brolin ve Streisand'in işe yarayan bir düzenlemeye sahip olduklarını söylüyor: 'Bunca yıl birlikte kaldılar ve onun kendi işini yapabileceği ve onun da kendisininkini yapabileceği rahat bir düzenlemeye yerleştiler', ancak bu, ikisinin Brolin için ayrı ayrı yeterince zaman geçirdiği anlamına geliyor. potansiyel olarak hile yapmak.

Bir Yem Ve Anahtar

Gazeteci, “başka bir kadınla şok edici bir düğünü” tartışıyor ve 1984'ten boşanma kağıtları basıyor. Bu parçada anlatılan her şey, Streisand ve Brolin'in tanışmasından on yıl önce gerçekleşti, ancak tabloid, 'Streisand boşanma kağıtları tarafından körleştirildi' başlığını yazdırıyor. o ve Brolin'in ayrılacağını düşünüyorsun. Bu utanmaz bir yem ve anahtar , çünkü hikayenin kendisi başlığın vaat ettiklerini tam olarak yerine getirmiyor.

Streisand ve Brolin Hala Beraber

Tüm bu öncül son derece olasılık dışı. Neden Brolin'in 1984'teki boşanma kağıtları evin etrafında dolanıyordu? Elbette Streisand ve Brolin, son 22 yıl içinde bir ara kendi boşanmalarını tartışırlardı. Streisand, bu son yıldönümü gönderisi de dahil olmak üzere Instagram'da sık sık kendisinin ve Brolin'in bazı fotoğraflarını paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barbra Streisand (@barbrastreisand) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ayrıca gelininin doğum gününü kutlamak için kendisi ve Brolin'in bir fotoğrafını kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Barbra Streisand (@barbrastreisand) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wer ist Leonardo Decaprio Dating

Bu körlemenin bu gönderilerden daha yakın zamanda gerçekleşmiş olabileceği kabul edildi, ancak Dedikoducu Polis yaklaşık 40 yıl önceki boşanma kağıtları ortalıkta bırakılmayacağı için bu hikayeyi satın almıyorlar, çok büyük bir fark yaratmazlar. Tahminimiz şu ki Enquirer biraz araştırma yaptı, bu boşanma belgelerini buldu ve Streisand'ın adını anımsatan müstehcen bir hikaye uydurdu, böylece satılacak bir kapak hikayesi olacaktı.

Diğer Sahte Streisand Stroies

Bu tabloid, Streisand ve Brolin'in evliliğine ilk saldırısı değil. İkisinin olacağını iddia ediyor 2018'de boşanmak ama hala birlikteler. Streisand'ın Brolin'in çok kızdığını bildirdi. emekli olmayı reddetmek Streisand'ın da emekli olmadığı düşünüldüğünde bu özellikle tuhaftı. Dedikoducu Polis Hikayenin doğru olmadığını bize garanti eden o hikaye için duruma yakın bir kaynağı kontrol etti.

Streisand'ın kendisine gelince, bu tabloid arkadaşlarının endişelendiğini söyledi. kalp krizi geçirmek evlilik dramı üzerinde ve kendini aşırı çalıştırıyor. Bu hikaye, daha önce yakalamış olduğumuz evlilik dramı üzerine inşa edildi ve gerçek arkadaşların Enquirer ilk başta. Bu boşanma hikayesi, Streisand söz konusu olduğunda sadece hedefi kaçıran bir tabloid'den bir yem ve geçiş, bu yüzden bunun sahte olduğunu söylemekten çekinmeyiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick Breaking? Rapor Başına Taşınıyor

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani 'Ses' in Perde Arkasında Dövüşüyor

Rapor: Dakota Johnson, Chris Martin Maldivler'de 'Üç Günlük Destinasyon Düğünü' Planladı

Brad Pitt, Margot Robbie'yi Yeniden Kırıyor mu?

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Kocasıyla 'Yap ya da Ayrıl' Tatili?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.