Mıydı Anna Kendrick ve onun erkek arkadaşı Ben Richardson ayrılmanın eşiğinde? Bir tabloid, çiftin Richardson'un 'kıskanç ve kontrolcü' yolları nedeniyle karantinada mücadele ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis bu söylentiyi tekrar kontrol etmeye ve çiftin bugün nasıl olduğunu görmeye karar verdi.Bir rapor TAMAM MI! geçen yaz 'Anna ve Ben Ayrılık mı İstiyor?' başlığıyla geldi. Çıkış, Anna Kendrick’in İngiliz görüntü yönetmeni Ben Richardson ile altı yıllık ilişkisinin hızlı bir şekilde sona erme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu konusunda ısrar etti. Bir kaynak dergiye, Kendrick'in 'onun sahip olduğu en uzun ve en ciddi ilişki olduğu için onunla kaldığını' bildirdi. Ama görünüşe göre Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği aktris, Richardson’ın karanlık niteliklerine yeterince sahip.'İçeriden' ayrıca, Richardson'un 'biraz kıskanç ve kontrolcü olabileceğini, Anna'nın bunu gerçek bir sapma olarak gördüğü' ortaya çıktı. Evde karantina yoluyla birbirine sıkışıp kalmak, gerginliğe hiç yardımcı olmadı. 'Bu kadar uzun bir süre boyunca yakın çevrede olamayacak kadar farklılar,' diyen haberci, 'aktris arkadaşlarının birçoğunun' onun 'kırılma noktasına' çoktan ulaştığını tahmin ettiklerini eklemeden önce tuttu.

Siyah bir arka plana karşı duran Anna Kendrick, siyah elbise giyip çıkarıyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)Kaynak, 'Anna için, bir patronun boynundan aşağı nefes alması gibi bir şey olmalı' diye ifşa etti. Sonuç olarak, içeriden saygın olmayan kişi, 'Bu şeyden ilişkilerine ara vererek çıkarsa kimse şaşırmaz.'

Anna Kendrick tuttu Ben Richardson'la yıllardır süren düşük anahtarlı ilişkisi ve bu alaycı tabloid'in uzun öyküsünü okuduktan sonra, aşk hayatını neden ilgi odağından uzak tutmak isteyeceği anlaşıldı. Bu makalenin yayınlanmasından bu yana geçen aylarda Kendrick ile Richardson arasında bir ayrılık ve hatta gerilim haberi gelmedi. Karantina bir yıla yakın bir süredir uzadı, ancak iki muhabbet kuşu, karantina ilk başladığında olduğundan daha yakın görünmüyordu.Magazin gazeteleri geçmişte Kendrick'i hedef almıştı, ancak hiçbiri daha önce erkek arkadaşını dahil edecek kadar alçalmamıştı. Çoğu zaman, süpermarket dedikodu paçavraları, Kendrick'i çok daha ünlü yardımcı yıldızlarıyla eşleştirmeyi tercih ediyordu, hepsi de dedikodulara anlam veren mutlu ve istikrarlı ilişkiler içindeydi. Örneğin, dışarıdan bir rapor Yaşam tarzı geçen yıl iddia edildi Jessica Biel, kocası Justin Timberlake'i yasaklamıştı Kendrick ile setin dışında takılmaktan. Timberlake ve Kendrick, Troller Dünya Turu ve Biel'in, ikisinin çocuk filmini tanıtmak için birlikte geçirdiği zamandan rahatsız olduğu iddia ediliyor. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynaktan, Biel'in Kendrick'in kocasıyla vakit geçirmesinden hiçbir şekilde endişe duymadığını öğrendi.

Dışında başka bir rapor Star orada ısrar etti Kendrick ve Blake Lively arasında sette gerilim . Yıldızlar arasında iddia edilen kötü kan, Kendrick'in Lively'nin Taylor Swift'in 'kadrosuna' katılımıyla ilgili olarak alay etmesinden sonra ortaya çıktı. Gerçekte, iki kadın çok iyi anlaştı ve hatta Kendrick, Lively’nin samimi doğum günü partisine davetiye bile attı. Bu satış noktalarının Kendrick’in hayatında neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok. Bu rahatsız edici gerçek ne olursa olsun, magazin dergileri muhtemelen oyuncuyu rahat bırakmayacaktır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.