Are George ve Amal clooney anlaşmazlık mı? Bir tabloid, eşlerin İtalya'daki Como Gölü evlerine gitmek için kavga ettiklerini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.

'Bıkmış Clooney Amal'ı Şaşırttı: Çıkmak İstiyorum!' tarafından yazılan yeni bir makaledeki başlığı okur Küre . Gazeteye göre, George Clooney karısı Amal'ı 'şok edici bir planla' şok etti. Aktörün Hollywood'dan ayrılıp çiftin İtalya'daki göl kenarındaki malikanesine gitmek istediği bildiriliyor. Makaleye göre bu, evlilik sorunlarını tetikleyebilir ve 500 milyon dolarlık servetini riske atabilir. Sözde içeriden biri, George dergisine 'Los Angeles'ta mahsur kalmaktan sıkıldığını ve George'un dünyadaki en sevdiği yer olan Cuomo Gölü'ndeki kültürü ve huzuru özlediğini' söylüyor.Yayın, Clooney'lerin George’un Kaliforniya’daki Studio City’deki bekar kulübesine dönüştürüldüğünü ve aktörün İtalyan bir hareket için can atmasının karısıyla çatışmalara neden olduğunu sürdürüyor. Sözde kaynak, George ve Amal'ın 'birbirlerinin boğazını tıkadıklarını' ve İtalya'nın Amal'ın olmak istediği son yer olduğunu ekliyor. Şüpheli içeriden biri, 'Amal da Los Angeles'ın büyük bir hayranı değil, ama o bir realist ve ailenin şu anda karantina altına almasının en güvenli olduğuna inanıyor' diyor.

Ancak Küre Amal, kocasının planlarına uymazsa kendi başına ayrılabileceğini iddia ediyor. 'Muhtemelen George bir çanta toplayıp bir noktada Avrupa'ya geri dönecek,' sözde haberciyi gevezelik etti. İşte ne Dedikoducu Polis hikayeden toplandı. Şu anda, koronavirüs salgını nedeniyle seyahat sorunları var, ancak çift izin verilirse Ağustos ayında Cuomo Gölü'ne gidebilir. Ancak, George Clooney'nin sırf İtalyan güneşi için kaşındığı için karısını ve çocuklarını geride bırakmakla tehdit ettiğinden şüpheliyiz. Ayrıca, oyuncunun Hollywood ile 'bittiğinden' şüpheliyiz. George ve Amal Clooney'nin tüm bu tavır boyunca 'birbirlerinin boğazına vurdukları' nosyonuna gelince, geri dönüştürülmüş hikâye dizisini pek çok kez duyduk .

Üç ay önce, Dedikoducu Polis bozuldu Küre iddia etmek için George ve Amal Clooney birlikte karantina altındayken kavga ediyorlardı. . Gazeteci, çiftin birbirlerinden uzakta zaman geçirmeye o kadar alışkın olduğunu ve eşlerin yakın çevrede olmayı zor bulduklarını iddia etti. Gazetenin hikayesi, kısmen çiftin evliliğiyle ilgili ortaya çıkan başka bir hikayeyle doğrudan çeliştiği için eklenmedi. Globe’s kardeş yayın Star , ikilinin evdeyken patlama yaşadıklarını iddia etti.

Bundan önce, Yaşam tarzı , başka bir bağlı kuruluş Küre tarafından yakalandı Dedikoducu Polis iddia etmek için George ve Amal Clooney nerede yaşayacakları konusunda birbirlerinden uzaklaşıyorlardı. . Dergi, Amal'ın İngiltere'ye taşınmak istediğini, George Clooney'nin ise tüm arkadaşlarının ikamet ettiği Los Angeles'ta kalmayı tercih ettiğini iddia etti. Magazin gazeteleri, çiftin evliliği ve evlerinden hangisine vakit geçirmek istedikleri konusunda yanlış söylentilerle her yerde dolaştı. Çift hakkında ifşa ettiğimiz diğer sahte hikayeler gibi, biz de aynı şeyi bu son düzmece masal için yapıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.