Üretim hikayeleriyle bilinen belirli bir web sitesi, 'gerçeği' bildiğini iddia ediyor. Rihanna ile ortak bir tur yapmayı kabul edecekti Chris Brown . Bu rapor oldukça uydurma idi. Dedikoducu Polis kırabilir.

Cuma gününde, Kahverengi kaşlarını Twitter'da kaldırdı tweet attığında, “Sadece düşünüyorum…. ÇILGIN BİR DÜNYA TURU BEYONCE, RIHANNA, BRUNO MARS, CHRIS BROWN olurdu. '2'ye 2' Ve eğer bensiz yapmaya karar verirseniz ... bana% 10 verin. ' Brown ve Rihanna’nın karmaşık geçmişi nedeniyle bu gerçekten de 'çılgın bir dünya turu' olurdu. 2009'da ona saldırdı ve bir süreliğine, bir yasaklama emri onun yanına gitmesini yasakladı. 2012/2013 dolaylarında, hayranları o zamanlar ikiye bölen ve bugün hala bölen bir uzlaşma olan romantik bir şekilde yeniden bir araya geldiler.Böylelikle hayranlar, Brown’ın ortak bir turu öneren tweet'iyle de bölündü. Ve görünüşe göre rastgele bir düşünce olarak sosyal medyaya atmış olsa da, HollywoodLife Rihanna’nın fikre tepkisini bildiğini iddia ediyor. 'Böyle bir teklifi düşünür müydü?' siteye soruyor ve 'Şimdi, içeriden çalışanlarımız sayesinde, bazı cevaplar alıyoruz' diyor.

Ardından 'şarkıcıya yakın bir kaynak', 'Bu asla olmayacak çünkü Rihanna asla Chris Brown ile turneye çıkmayacak' dedi. Bu sözde 'içeriden' doğal olmayan bir şekilde Brown'ın tam adını kullandığına dikkat edin. Blogun iddia edilen bahşişçisi, 'Bunun sonuçları kolayca büyük bir kariyer başarısı olabilir ... ve [hayranlarının] onu Chris'in yakınında bir yerde istemediğini biliyor.'

Aslında yıldızın geçmişte ifade ettiği tutum bu değil. Ne zaman Rihanna, Brown ile tartışmalı buluşmasından bahsetti içinde Yuvarlanan kaya 2013 yılında kapak haberi, “Mutlu olmanın benim için daha önemli olduğuna karar verdim. Kimsenin fikrinin buna engel olmasına izin vermeyecektim. Bir hata olsa bile, benim hata. Yıllarca işkence gördükten, kızgın ve karanlık olduktan sonra, gerçeğimi yaşamayı ve tepkiyi almayı tercih ederim. Bunun üstesinden gelebilirim.'

Hayranların görüşlerinden bağımsız olarak kendi seçimlerini yapacağını açıkça belirtti. Rihanna kariyerini her zaman bu şekilde yaşadı ve işletti. Bununla birlikte, Brown ile bir konser dizisi için takım oluşturmaya karar verirse, yeniden tepkilerle karşılaşacağı mantıklıdır, bu yüzden muhtemelen web sitesinin uydurma alıntıları potansiyel bir 'serpinti' ve 'kariyer başarısı' üzerine odaklanmaktadır. En azından kamuoyunda mahkemede bir tür sonuç olacağını varsaymak mantıksız değildir.

Sorun şu ki, sitenin anonim alıntıları ve izlenemeyen 'kaynak', Rihanna'nın daha önce Brown söz konusu olduğunda kayıtta söyledikleriyle uyuşmuyor. Ayrıca, Dedikoducu Polis arka planda, web sitesinin takma adı olduğu için kampında hiç kimsenin durumu HollywoodLies ile tartışmadığı söylendi. Aslında, Rihanna ile yasal olarak bağlantısı olan hiç kimse, Brown'ın tweet'ini güvenilir bir yayına göndermedi, bu yüzden bu blogun, her yerde, insanların bu kadar özel bir puan aldığına inanmasını istemesi gülünç.

Site 'içerdekilere' atıfta bulunurken, Dedikoducu Polis Brown ve Rihanna söz konusu olduğunda arşivlerimizde 'içeridekilerin' var olmadığını kanıtlayan bir sürü büst var. Aksi takdirde, eski çift hakkındaki hikayelerinin çoğu bu kadar bariz bir şekilde yanlış olmazdı. Ayrıca, daha geçen ay HollywoodLies yayıldı Rihanna'nın hamile olduğu ve Brown'ın tepkisini bildiği iddia edilen yanlış söylentiler . Artık manşetlere çıkan o olduğuna göre, web sitesi biliyormuş gibi yapıyor ona reaksiyon. Bu 'gerçek' ile ilgili değil. Popüler ünlülerden ve gündemdeki konulardan uydurma hikayelerle yararlanmakla ilgilidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.