Celine Dion Göndermedim Angelina Jolie Yeni bir rapora rağmen çocuklarının cinsiyet ayrımı gözetmeyen kıyafetleri. Dedikoducu Polis bu uydurma hikayeyi özel olarak düzeltebilir. İddianın yüzde 100 uydurma olduğu söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi Jolie, şarkıcının sözde aktrisin çocuklarına koleksiyondan bir dizi parça göndermesinin ardından Dion’un yeni cinsiyet ayrımı gözetmeyen giyim serisi Celinununu'nun arkasına “desteğini veriyor”. Hikayesini meşru kılmak için, sıklıkla itibarını yitiren blog, Jolie'nin çocuklarını giydirdiği sözde bir 'içeriden' alıntı yapıyor çünkü 'tasarımları seviyor ama aynı zamanda Celine'in nereden geldiğine saygı duyuyor'. Aynı şey, ya tamamen güvenilmez ya da muhtemelen üretilmiş 'içeriden' biri, aktrisin cinsiyet-sinirsel kıyafetlerinin ailesi için, özellikle de çocuk gibi giyinmekten hoşlandığı bilinen Shiloh için nasıl 'mükemmel' olduğunu da ekliyor.Aslında, blog sahte anlatımı üzerinden düşünmedi çünkü görünüşte sahte kaynağın alıntıları makalenin tüm öncülüyle çelişiyor, yani Dion'un kıyafetleri cinsiyetten bağımsızdır. Doğru, Shiloh erkek kıyafeti olarak kabul edilen şeyleri giymeyi tercih ediyor. Ancak bu cinsiyet ayrımı gözetmeyen giyim değil. Ne giydiği cinsiyete özel. Ve Dion’un üniseks tasarımları da insanların genel olarak 'kız gibi' veya 'çocuksu' olarak yorumladıkları şeyler değil.

Bu büyük bir tehlike işareti olsa da, web sitesinin alışkanlıkla çürütülmüş makalesiyle ilgili en büyük sorun değildir. Daha büyük sorun, bunların hepsinin yalan olmasıdır. Çıkış, isimsiz, açıklanamayan ve kasıtlı olarak izlenemeyen bir 'içeriden' arkasına saklanırken, Dion'un temsilcisi uzun hikayeyi çürütmek için rekora gitti. Şarkıcının sözcüsü özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis , 'Celine ve / veya Celinununu, Angelina Jolie'ye herhangi bir Celinununu öğesi göndermedi.'

Elbette bu ilk değil, RadarOnline tüm kumaştan bir hikaye uydurdu. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde bakımı yapıldığında siteyi bozdu Jolie, Brad Pitt hakkında her şeyi anlatan bir TV röportajı yapmayı planlıyor İçinde altı çocuğunun babasını çarpacak. Ayrıca kurgusal bir iş çıkardığı zaman satış noktasını da açığa çıkardık. Billboard Müzik Ödülleri'nde Celin Dion ve Cher kulis arasında kavga . Aslında, bu olaydan alınan görüntüler Dion'un Cher’in müziği eşliğinde sahne arkasında şarkı söylediğini ve dans ettiğini gösteriyordu.

İşte böyle görünüyor. Kasım'da, Dion, çocuklar için cinsiyet ayrımı gözetmeyen giyim serisi için Nununu ile işbirliğini tartıştı. . Site daha sonra bunu aldı ve Jolie’nin çocuklarına bir kutu dolusu eşya göndermesinin bakış açısını ekledi. Ancak, yukarıda belirtildiği gibi, makalenin hiçbir doğruluğu yoktur.

Maalesef, Mercury Haberleri ve Uluslararası İş Zamanları Web sitesinin öyküsünü aldı ve doğruluğu kontrol etme zahmetine bile girmeden sahte iddiayı yeniden gündeme getirdi. Ama tekrarlanan bir yalan yine de bir yalandır. Belki Dion, RadarOnline'daki personele, muhtemelen ateşten mahvolduğu için yeni pantolonlar gönderebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.