İngiliz kraliyet ailesinin üst düzey bir üyesi olduğu süre boyunca, Meghan Markle Kraliyet protokolünü çiğneyerek pek çok kraliyet gözlemcisini kızdırdı, bu kraliyet hayranlarının yakın zamanda unutamayacakları bir asil sahte pas. Protokoldeki bu kesintiler, Markle için bitmeyen olumsuz bir baskıya neden oldu, bu da onun ve Prens Harry Karar vermek kıdemli üye olarak rollerinden geri adım atmak Firmanın ilk etapta. Bunlar, Markle'ın işlediği sözde sahte paslar.

Pantolon Giymek

Bir kraliyet moda faux pas Markle taahhütte bulunmakla suçlanıyor, özellikle pantolonlar, pantolon giyiyor. kraliçe ikinci Elizabeth söylendiğine göre kraliyet kadınlarını tercih ediyor Markle'ın rahatsız olduğu iddia edilen halka açık etkinlikler sırasında elbise veya etek giymek.Takozlar Giyiyor ve Çıplak Ayakla Gidiyor

Meghan Markle, ayakkabı stilinin kraliyet çevrelerinde sözde verboten olmasına rağmen, kama takarak ikiye bir sahte pas yaptı, ardından rahatsız edici ayakkabıları çıkarıp sahilde çıplak ayakla dolaşarak bir başka heyecan yarattı. Prens Harry de kumda yürürken çıplak ayakla yürüdü, ama bu Markle'ın yaptığı kadar göze çarpan bir şey değildi, bu yüzden büyük ölçüde sözü edilmedi.

rince Harry düğmeli ve pantolonu Meghan Markle ile ayakta duruyor.

(Getty Images)

Archie’s Christening'de İngiliz Olmayan Tasarımcı Elbisesi Giymek

Markle, oğlu Archie’nin vaftiz töreninde Dior elbisesiyle kraliyet protokolünü bir kez daha ihlal etti. Kate Middleton gibi diğer kraliyet mensupları, İngiliz tasarımcılar tarafından yapılan elbiseler giymeyi seçtiler. Middleton, üç çocuğunun da vaftiz töreni için Alexander McQueen kıyafetleri giydi. Markle'ın kadın tasarımcıları teşvik etmeyi amaçlayan gardırop stratejisi nedeniyle Dior'u giymeyi seçtiği varsayılıyor. Maria Grazia Chiuri, Dior’un kreatif direktörü seçildikten sonra Markle, markanın şampiyonu oldu.

https://www.instagram.com/p/BzlHhZylvwT/

Elbise ile Külotlu Çorap Giymiyor

Bu, Markle'ın defalarca ihlal ettiği için aldığı bir kraliyet protokolü. Sussex Düşesi, kendisi gibi bir kraliyet kadınının bunu yapması tabu sayılsa da, genellikle bir elbise giyerken külotlu çorap giymekten vazgeçmeyi tercih eder.

Kraliçe'nin Önünde Bacaklarını Çaprazlamak

Markle’ın bacak bacak üstüne atma alışkanlığı, özellikle Kraliçe Elizabeth'in huzurundayken, kraliyet ailesine katıldığından beri onu kraliyet gözlemcileriyle sıcak suya sokuyor. Bu özel alışkanlık görünüşe göre Sussex Düşesi için birkaç kez suçüstü yakalandığı için kırılması zordu.

'Utanmaz' Elbiseler Giymek

Meghan Markle’ın kıyafetleri genellikle eskisini alıyor Takım elbise aktrisin başı belada, özellikle 'utanmaz' olarak görüldüklerinde. Markle’ın güzel bir Stella McCartney elbisesi olan ikinci gelinlik, omuzlarını açıkta bıraktığı için bu şekilde kategorize edildi.

Beyaz bir elbise giyen Meghan Markle, Prens Harry ile birlikte yürüyor.

(Getty Images)

Aynı şekilde, Markle’ın ilk Trooping The Color etkinliğinde ortaya çıkan omuzları da benzer bir skandala neden oldu.

Prens Harry askeri üniformasını giyen Meghan Markle ile birlikte oturuyor.

(Getty Images)

El tutma

Yeni evliler ve daha ötesi olarak, Prens Harry ve Markle genellikle birbirlerine fiziksel olarak şefkat duydukları için sonsuz şikayetler yapıldı. Bu sevgi gösterisinin pek çok biçimi vardır, ancak en yaygın olanı kraliyet çiftinin elini tutma alışkanlığıdır.

Yeşil bir bluz giyen Meghan Markle, Prens Harry ile birlikte oturuyor.

(Getty Images)

Wimbledon

Markle’ın 2019 yazında Wimbledon’a katılımı epey heyecan uyandırdı. Sussex Düşesi, arkadaşı Serena Williams'ı tarihi arenada oynamak için oradaydı ve bunu yaparken epeyce tüylerini karıştırdı. İlk olarak, düşes kot pantolon giydi, ancak etkinliğin kıyafet yönetmeliği resmi kıyafet gerektiriyordu. Diğer katılımcıların Markle'ın fotoğraflarını çekmesine izin verilmedi. düşesin korumalarının insanlara sorduğu bildirildi durdurmak için bunu yapan. Tabuttaki son çivi? İngiliz tenisçi Andy Murray, Williams'ın ardından sette oynuyordu, ancak Markle ev sahibi takım için tezahürat yapmadı.

Siyah tişört, beyaz ceket ve kot giyen Meghan Markle, Wimbled

(Getty Images)

Bu sahte paslar ve hatta daha fazlası, kraliyet gözlemcilerinin ve özellikle de magazin dergilerinin Meghan Markle'a karşı dönmesinin nedeninin bir parçası. Magazin dergileri özellikle Prens Harry’nin karısına karşı acımasızdır. Son günlerde, Kadınlar Günü iddia edildi Markle, Archie’nin doğum günü partisi nedeniyle kriz geçirdi . Dedikoducu Polis bu saçma söylentinin yanlış olduğunu kolayca kanıtladı. Sonra Küre sanık Markle, Prens Harry'ye boşanma ültimatomu çıkarıyor . Dedikoducu Polis bu iddiayı destekleyecek herhangi bir kanıt bulamamış ve yanlış saymıştır.