Renee Zellweger’ın flört hayatı uzun zamandır magazin dergileri için sonsuz hayranlık uyandıran bir konu olmuştur. Daha önce birkaç ünlü adama romantik bir şekilde bağlanan Zellweger, aynı zamanda bir avuç A listesindeki adamla çıktı . Dedikoducu Polis iki kez Oscar kazanan bu hikayelerin neden ortaya çıkmaya devam ettiğini merak ediyordu, bu yüzden araştırmamıza başladık.Şimdi Kiminle Çıkıyor?

Renee Zellweger, en son 2012'den beri çıktığı bir müzisyen olan Doyle Bramhall II ile bağlantı kurdu. 2019'da, ikilinin ayrıldığı ve Zellweger'den bir kez daha ayrıldığı bildirildi. Aktris söyledi İnsanlar Son ilişkisi sona erdikten sonra bile aşkın 'bir şekilde kaldığını' fark etti ve ekledi, 'Ve zamanla, bittiğini düşündüğünüzde, üzerinde düşündüğünüzde bile, hala oradadır. Aslında harika bir şey. ' Şu an itibariyle, Zellweger mevcut 'normallik' döneminin tadını çıkarıyor ve köpekleriyle vakit geçiriyor. Zellweger, 'Ve köpekler kesinlikle yardım ediyor,' dedi. 'Neyin gerçekten değerli olduğuna dair küçük hatırlatıcılar.' Artık bugünü yakaladığımıza göre, Zellweger’in geçmişteki aşklarına bir göz atalım.Renee Zellweger Kimlerle Çıktı?

Açıkçası, Renee Zellweger, Hollywood'un yıllar boyunca en uygun bekarlarından bazılarıyla çıktı. 90'lardan bugüne, Zellweger, kendi diyebileceği çok çeşitli beaus kadrosuna sahip. Liste kesinlikle büyük bir kıskançlığa neden olacak.

Renee Zellweger, Beverly Hills

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Doyle Bramhall II

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Zellweger ve Doyle Bramhall II, 2012'den 2019'a tarihlendi. İlk çift, Bramhall ve müzisyen / söz yazarı / yapımcının iki çocuğu paylaştığı karısının boşanmasından iki yıl sonra romantik bir ilişki kurdu. Sonunda, birlikte yedi yıl geçirseler de, ilişkileri Mayıs 2019'da sona erdi.

Katie Couric zeigt heute Rückkehr

Bradley Cooper

Birkaç yıl önce, 2009'da, Renee Zellweger, Umut ışığı yıldız Bradley Cooper. İki oyuncu ilk olarak film setinde bir araya geldi Vaka 39 . Hem Zellweger hem de Cooper, ilişkilerini çoğunlukla gizli tuttu, ancak 2010'da, Cooper fışkırdı Bu gece eğlence , görünüşe göre sette birlikte geçirdikleri zaman hakkında, 'Onun hakkında yeterince şey söyleyemem. Onunla bundan önce hiç tanışmadım ama onu seviyorum. İşe gelmeyi seviyorum. Onunla oyunculuk yapmayı seviyorum. Ondan çok şey öğrenebilirim. ' İlişki sonunda yoluna girdi ve ikisinin birlikte yaklaşık iki yıl sonra ayrıldığı bildirildi.Jack White

2003 yılında İç Savaş dramasında çalışırken Soğuk Dağ , Zellweger, White Stripes solisti Jack White ile tanıştı. White, filmin müziğine katkıda bulundu ve filmde bir ozanı canlandırdı. Hem White hem de Zellweger ilişkileri konusunda çok özel olsalar da, Zellweger'ın En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında ilk Oscar'ını kazandığı 2004 Oscar'larına birlikte katıldılar. Soğuk Dağ . İkili, 2004 yılının sonlarında kendi yollarına gitmeden önce yaklaşık bir buçuk yıl süren bir ilişkiden keyif aldılar. İnsanlar , Zellweger’ın yayıncısı bildirdi ikisinin “iyi arkadaş olarak kalması. Skandal yok. Yeni ilişki yok. ' Zellweger’in ilişkilerinin çoğunun drama yok, sert duygularla sona ermesi bu şekilde görünüyor.

Kenny Chesney

Zellweger genellikle eski kocası Kenny Chesney de dahil olmak üzere eski partnerlerinden herhangi biri hakkında kötü konuşmayı reddediyor. Çift evlendi, daha sonra 2005'te evlilikleri feshedildi ve bu ilişki çok kısa sürdü. Zellweger, evlilikten ayrılma nedeni olarak 'sahtekarlığı' gösterdi ve bu, Zellweger'in itirazlarına rağmen bir dizi saçma, spekülatif dedikodulara dönüştü.

Renee Zellweger, 2002

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

İptal haberi ve 'dolandırıcılık' açıklamasından kısa bir süre sonra Zellweger, 'belgelerde listelenen' dolandırıcılık 'teriminin Kenny’nin karakterinin bir yansıması değil, sadece hukuk dili olduğunu açıklığa kavuşturmak için bir açıklama yaptı.'

Açıklamada şöyle devam etti: 'Aşağılayıcı, incitici, sansasyonelleştirilmiş veya doğru olmayan sonuçlara varmaktan kaçınmanızdaki desteğiniz için şahsen çok minnettar olurum ve bu geçişi mümkün olduğunca özel bir şekilde deneyimlemeyi umduğumuza dair anlayışınızı çok takdir ederim.'

Aktrisin sert sözlü ifadesine rağmen, söylentiler dolaşmaya devam etti. Bu söylentilere göre Chesney aslında gizlice eşcinseldi, bu yüzden çift kendi yollarına gitti. Evliliğin sona ermesinden on yıldan biraz fazla bir süre sonra, Zellweger açıldı -e Avukat deneyim ve özellikle bu söylentiler hakkında.

'Bu beni üzdü,' dedi çıkışa. “İnsanların bunu bir şekilde zalim olmanın bir yolu olarak kullanması ve birisini aşağılayıcı olarak eşcinsel olarak adlandırması beni üzdü, bu da kaderiyle ilgili sonuçları oldu. Elbette, neden birinin bir hikaye uydurması gerektiğine dair daha büyük resim sorunu var. ' Belki de yüksek profilli bir romantizme sahip olan bu erken dönem, Zellweger'i kendisi ve eski ortakları hakkında saçma, incitici hikayelerin kaçınılmazlığına hazırladı.

Renee Zellweger (solda), 2000 Altın Küre

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

Jim Carrey

Sette görüştükten sonra Ben, Kendim ve Irene 1999'da, Zellweger ve komedyen Jim Carrey kendilerini buna bayılırken buldular. Öyle ki, ikili çekimler bittikten sonra çıkmaya başladı ve sonunda 2000 yılında nişanlandı. Bununla birlikte, bu ilişki benzer şekilde kısa sürdü ve yıldızlar aynı yıl dostça ayrıldılar.

Renee Zellweger Tabloid Söylentilerini Nasıl Ele Aldı?

Magazin dergileri Renee Zellweger'in sahip olduğu her ilişki ve hatta resmi olarak hiç gerçekleşmemiş olan bazı ilişkiler hakkında acımasızca yazdılar. Zellweger kabul etti ile röportaj Modaya uygun eskiden bu tabloid yazılarını çok fazla alırdı. “Bir ayrılık yüzünden harap olmuştum ve tüm magazin gazetelerine yayılmıştı. Hiçbiri doğru değil, hepsi aşağılayıcı. [İlişkinin] deneyimini yaşamanın bol olduğunu boşver, ”dedi aktris.

Wie viel wiegt Celine Dion?

Kardeşi Drew, ünlü kız kardeşini bu tabloid masallarına farklı bir açıdan bakmaya ikna etti. Bir gün, ikisi süpermarkete gittikten sonra Drew, farkına varmadan gizlice Zellweger'ın yer aldığı birkaç dergi satın aldı. Eve dönerken Zellweger, erkek kardeşinin bir şeyler okuduğunu fark etti ve omuzlarının titrediğini gördü. İlk başta ağladığını düşündü ama kısa süre sonra tepkisinin tamamen farklı olduğunu fark etti. Aktris, “Gözyaşları içinde o kadar gülüyordu ki zar zor nefes alıyordu” diye hatırladı.

Yaptığım bu sözde röportajdan alıntılarımı okuyor. Bu kişisel ilişki hakkında hiç bahsetmediğim ve asla konuşmayacağım sözüm ona şeyler. ' Zellweger, “Kardeşim bana bunun ne olduğunu öğretti. Bu, sizin ve hayatınızı nasıl yaşadığınızın uygun bir temsili değildir. Yaptığınız seçimler, bu değil. Eğlencedir ve doğru şekilde bakarsanız komik olur. ' Bu, özellikle de magazin dergilerinin Zellweger'in flört hayatı hakkındaki temelsiz spekülasyonlarında bir nebze olsun yavaşlamadıkları için, sahip olunması gereken çok yararlı bir bakış açısı.

Renee Zellweger, 2006 Altın Küre Ödülleri

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Renee Zellweger’ın Söylentili Ortakları

Brad Pitt

Doyle Bramhall II ile olan ilişkisini 2019'un başlarında sona erdirdiğinden beri, Zellweger birçok erkek ünlü ile bağlantılı. Eylül 2019'da, KB bunu bildirdi Zellweger, Brad Pitt'le çıkmakla ilgilendi . Sözde 'içeriden' biri, çıkışa şunu söyledi: Bridget Jones Günlüğü aktris sözde 'Brad her zamankinden daha ateşli görünüyor' diye düşündü. Görünüşe göre aynı içeriden Pitt'in de Zellweger hakkında ne hissettiğine dair bir fikir edinmiş ve 'Kesinlikle sigara içtiğini düşünüyor - yani Renee bir oyun yaparsa onu geri çevirmez.' Dedikoducu Polis bu hikayeden en başından şüphe duyduk, bu yüzden iddiaları reddeden Zellweger temsilcisine ulaşarak, 'Bu [küfür] ile kim geldi?' Bu söylentinin kesinlikle hiçbir doğruluğu yoktu.

Colin Firth

Birkaç ay sonra, Kadınlar Günü orada olduğunu iddia etti Zellweger arasında kaynayan bir romantizm ve onun Bridget Jones Günlüğü başrol oyuncusu Colin Firth. Firth, karısı Livia Giuggioli'den boşandıktan sonra Zellweger'e yaslandığı iddia edildi. Sözde bir kaynak tabloid gazetesine 'Renee, son birkaç aydır evliliğinin çöküşünün ortasında Colin'in rock'ı oldu' dedi. Onu rahatlatmak ve hatta birçok ziyaretinde evinde kalarak Londra'ya gidip geliyordu. İkili arasında her zaman güçlü bir bağ ve kimya vardı, ancak elbette ikisi de ilişki içindeydi. ' Rapor, doğru habercilikten çok hayran kurgusu gibi görünüyordu Dedikoducu Polis . Makalenin tamamen yanlış olduğuna dair şüphelerimizi doğrulayan duruma yakın olan kaynağımızla görüştük.

Tom Cruise

Firth, Zellweger’in beyazperdedeki romantizmle ilgilendiği söylenen tek aşk hikayesi değil. Judy star. 1996’da Zellweger’ın karşısında rol alan Tom Cruise Jerry McGuire , onunla 'gizli aşkını' 'bir sonraki seviyeye' taşımaya hazırdı ve onunla evlen şüpheli raporuna göre KB bu yılın nisan ayında. Çıkış kaynakları, Zellweger'in 'Tom'u her zaman sevdiği' ve 'Scientology'ye karşı çıkmayacağı' konusunda ısrar etti. Kaynak kendinden emin bir şekilde, 'En kısa zamanda evlenmelerini ve yeni poster çifti olmalarını isteyecekler' dedi. Bir kere daha, Dedikoducu Polis cevaplar için Zellweger temsilcisine ulaştı ve bir kez daha hikayenin açıkça yanlış olduğu söylendi. Temsilci, aktris filmdeki iyi karşılanan performansıyla Oscar'ı eve götürdükten sonra, magazin gazetesinin 'hak ettiği başarının ardından bu sahte BS'yi zorladığı için utanması gerektiğini' söyledi. Judy .

Tabloids, Zellweger'in kişisel hayatı hakkında çılgınca spekülasyon yapmaya devam edecek, ancak bu, oyuncuyu genç yaşlarında olduğu kadar rahatsız etmiyor gibi görünüyor. Aslında, bu utanmaz yayınların onun hakkında yazdığı gerçekten saçma, açıkça yanlış olan hikayelerden neredeyse bir tekme atıyor gibi görünüyor. Kesin olan bir şey var: Zellweger hakkındaki gerçeği söyleyecek bir tabloid'e asla güvenmeyin.