Dır-dir Renee zellweger gerçekten bir 'aşk üçgeninde' Tom Cruise ve Colin Firth ? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan absürt hikaye bu. Dedikoducu Polis bunun saçma olduğunu doğrulayabilir.

Göre Kadınlar Günü , Zellweger geçen yıl Cruise ile yakınlaştı ve hatta ona yaslandı Jerry Maguire Geçen Mayıs ayında Doyle Bramhall II'den ayrılmasının ardından başrolü paylaştı. Sözde bir kaynak, 'Renee, Tom orada çekim yaparken Los Angeles'taki acı dolu anılardan uzaklaşmak için birkaç kez İngiltere'ye bile uçtu' dedi. Unutulmamalıdır ki Cruise, Londra'da film çekmedi. Görev: İmkansız - Serpinti iki yıldan fazla bir süre önce. Ek olarak, Zellweger ve eski rol arkadaşı denizaşırı ülkelerde bir arada görülmedi.Yine de anonim içeriden biri, Zellweger'in Cruise'la 'Scientology'yi keşfetmeye açık' olduğu konusunda ısrar ediyor ve 'geçen yıl kendisi ve oğlu Connor ile bir toplantıya katıldı ve arkadaşlarına Los Angeles'ta din hakkında bilgi edinmeye devam etmekle nasıl ilgilendiğini heyecanla anlattı.' Bilinmeyen bahşişçi ekliyor: 'Tom kısa süre önce ona karşı hisleri olduğunu ve anne olma hayalini gerçekleştirmesine yardım etmeye istekli olduğunu açıkladı. Yıllarca birbirleri için sahip oldukları kimya ve aşkla mücadele ettikten sonra, onunla bir çocuk evlat edinmeye açık. '

Oradan, sözde kaynak, Zellweger’in 'yüreği parçalandı', çünkü o da 22 yıllık karısı Livia Giuggioli’den kısa süre önce ayrılan başka bir eski başrol oyuncusu Firth için duygular geliştirdiğini söylüyor. Magazin haberine göre, filmin yıldızları Bridget Jones franchise, boşanmasının ortasında yakınlaştı. Renee çocuk sahibi olmayı arzuluyordu ve bu Colin'in ona yardım edemeyeceğini açıkça belirttiği bir şeydi. Bu yüzden arkadaşları, bir aile sahibi olma hayalini gerçekleştirmesi umuduyla Tom'u takip etmesi için onu teşvik ettiler. '

Ancak, Dedikoducu Polis çoktan tutuklandı Kadınlar Günü yalan iddia ettiği için geçen ay Zellweger ve Firth bir romantizm geliştiriyorlardı . Hikaye, eski ortak yıldızların her ikisi de bekar olduğu için icat edildi. Piyasaya sürüldüğünden beri bir arada bile görülmediler. Bridget Jones'un Bebeği Eylül 2016'da.

Cruise'a gelince, oyuncu karışıma sırf Zellweger ona teşekkür etti Jerry Maguire ortak yıldız Geçen hafta en iyi kadın oyuncu dalında SAG Ödülü'nü alırken. Eski bir rol arkadaşına seslenmek, çocuğunu taşımak istediğini göstermez. Dedikoducu Polis derginin hikayesini aktrisin sözcüsü tarafından yönetti ve o saçma makaleyi güldürdü. Onun adına konuşma yetkisine sahip olan Zellweger’in temsilcisi, Cruise ve Firth ile herhangi bir 'aşk üçgeni' içinde olmadığını doğruladı. Çocuklarının babası olmalarını da istemediğini söylemek yeterli.

Bahsedilmeliydi, Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü geçen ay yanlış bildirdiği için Cruise, Michelle Dockery ile bir aşk peşindeydi . Bu sahte senaryodan bu son makalede bahsedilmiyor. Gazetenin aşk bağlantıları hem kurgusal hem de genellikle keyfidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.