Bir tabloid, eski eşlerin yakın zamanda bir araya geldiklerini iddia ediyor, Reese Witherspoon ve Ryan Phillippe Witherspoon’un evliliğinde drama yaratıyor olabilir. Jim Toth . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Ryan Phillippe, Reese Witherspoon'a Evlilik Sorunları Ortasında Yardım Ediyor mu?

Göre Yeni fikir Reese Witherspoon, Jim Toth ile yaşadığı evlilik sorunları arasında Ryan Phillippe'ye güveniyor. Witherspoon ve Phillippe, 1999'dan 2007'ye kadar evli ve iki çocuklu Ava ve Deacon'un ebeveynleridir. Eski çift, geçtiğimiz günlerde oğullarının 17. doğum günü için yeniden bir araya geldi ve bir patlama yaşadığı görüldü. Bir aile arkadaşı dergiye şöyle diyor: 'Birbirlerinin şirketlerinden keyif aldıklarını görmek harika. Onunla aynı odada olamayacağı bir zaman vardı, bu yüzden bu oldukça büyük. 'Gewinner der ersten Staffel des Tintenmeisters

Kaynak ayrıca Güzel Evim Alabama yıldızın Toth ile evliliği bir süredir 'kayaların üzerinde' ve ekliyor: 'Geceleri geçen gemiler gibiler ve bu sadece aynı evde iseler.' İçeriden bilgi, Toth’un yayın hizmeti Quibi'ye yaptığı büyük yatırım, geçen ay kapanan , evliliğine daha fazla gerginlik kattı.

Reese’in Evliliği Hep 'Kayalarda' mı Oldu?

Jim her şeyi ona yatırdı ve o tamamen kayboldu. Kaynak, Jim’in değeri sıfır, bu da Reese’in boşanmaya karar verirlerse ona nafaka ve nafaka ödemeye bakabileceği anlamına geliyor ”diye devam ediyor kaynak.

Reese ve Ryan’ın Yeniden Birleşmesinin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis bu sahte raporu açıklığa kavuşturabilir. İlk olarak, Reese Witherspoon ve Ryan Phillippe'nin 'yeniden bir araya geldiği' fikrinin uydurma olduğunu açıklayalım. İkisi sadece bir araya geldi oğullarının doğum gününü kutlamak . Gazetecinin herhangi bir kanıt olmadan daha fazlasını denemesi ve ima etmesi kötü bir gazeteciliktir. Ayrıca, Dedikoducu Polis Witherspoon fikrini birkaç kez düzeltti evlilik sorunları yaşamak Jim Toth ile. The Seçim aktris, bu yılın başlarında Sevgililer Günü için Instagram'da Toth hakkında tatlı bir gönderi paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ben ve Sevgilim! Instagram mı Gerçek mi?

Tarafından paylaşılan bir yayın Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on 14 Şub 2020, 07:50 PST

Prinzessin Kate ist sie schwanger

Ek olarak, Toth kırılgan değildir. Quibi ile ilgili olumsuz etkilere rağmen, Toth tanınmış bir yetenek ajanı Matthew McConaughey, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson gibi A listesindeki yıldızları temsil eden. Dedikoducu Polis Witherspoon hakkında haber yaparken güvenilmez olan diğer birkaç kanalı çökertildi.

Reese Witherspoon Hakkında Diğer Sahte Hikayeler

Geçen yıl baskın yaptık Yeni fikir Witherspoon'un Jennifer Aniston ile mücadele sette Sabah Gösterisi . Dedikoducu Polis raporun yanlış olduğunu doğrulayan duruma yakın kaynaklarla kontrol edildi.

Birkaç ay önce, bir hikayeyi düzelttik. Kadınlar Günü Witherspoon'u sürdüren bekar pedi var Toth'tan boşanmanın ortasında. Bunun uzaktan doğru olmadığını açıklığa kavuşturduk. Açıkçası, magazin dergileri oyuncunun hayatına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

jonny depp und bernstein hörten