Dır-dir Reese Witherspoon Kocasıyla evliliği Jim Toth parçalanmak mı? Bu haftanın ünlü dergilerinden biri, aktrisin 12 yıl önceki eski kocasıyla ilgili yasal sorunlar nedeniyle boşanabileceğini iddia ediyor. Ryan Phillippe . Dedikoducu Polis raporu düzeltebilir ve önermesinin ne kadar mantıklı olmadığına işaret edebilir.

Göre Star , Witherspoon’un Toth ile evliliği 'ipten saplanmış' ve hepsi Phillippe'ye bağlı bir dramın sonucudur. Magazin gazetesi Phillippe'nin eski kız arkadaşı Elsie Hewitt tarafından bir merdivene vurup aşağı attığı iddia edilen hakkında nasıl dava açtığını anlatıyor. Daha sonra yayın, Hewitt tarafının Phillippe ile Witherspoon arasında, Zalim niyetler aktör eski karısıyla suçluluk duygusu uyandıracak her şeyi paylaşmış olabilir.Peki Phillippe’in yasal sorunlarının Witherspoon’un Toth ile evliliğiyle ne ilgisi var? Gerçek dünyada değiller. Yine de çıkış, herhangi bir kanıt olmadan 'Jim'le evliliğini ... parçalayabileceğini' iddia ediyor. Dergi ayrıca, Hollywood yetenek ajansının ve Witherspoon’un evliliğinin 'gerilimler ve anlaşmazlıklar tarafından rahatsız edildiğini' iddia ediyor, ancak herhangi bir örnek vermiyor.

Phillippe’in davalarının Oscar ödüllü kocasıyla nasıl bölünebileceği arasında doğrudan bir bağlantı olmadan, 'Reese’in eski sevgilisiyle son draması yalnızca zaten lekelenmiş olan ilişkiye daha fazla baskı uyguluyor' diye devam ediyor. Piyasanın adı bilinmeyen 'ihbar' tekliflerinin çoğu, Witherspoon’un Phillippe ile yapılan görüşmelerinin 'utanç verici' olabileceği ve 'Jim ile birlikte yakalanması gereken son şey' olmasıdır. Yine iddiasını destekleyecek hiçbir şeyi olmayan dergi şu sonuca varıyor: 'Dostlar, Reese'in ... başka bir başarısız ilişkiyle yüzleşmesinin an meselesi olduğundan korkuyor.'

Arka planda, Kasım 2017'de Hewitt, Phillippe aleyhinde, o yılın Temmuz ayında oyuncunun evine gittiğinde sarhoş olduğunu iddia ederek dava açtı ve ardından onu yumrukladı, tekmeledi ve merdivenlerden aşağı attı. Günler sonra, hikayeyi 'uydurduğunu' ve ondan 'para almaya' çalıştığını iddia ettiği 'sarhoş' bir Hewitt'i yaraladığını reddettiği bir karşı dava açtı. Ekim 2018'e ileri saralım, Phillippe'ye, saldırı davasıyla ilgili olarak Witherspoon'a yazdığı metinleri teslim etmesi emredildi. . Bir ay sonra mahkeme tarafından uyulmaması ve cezalandırılmasının ardından Phillippe, olayın ardından Witherspoon'a mesaj attığını bile yalanladı. .

Bununla birlikte, Phillippe’nin hukuki sorunlarından hiçbiri Witherspoon’un şu anki evliliğiyle ilgili değil. Tabloid basitçe belirsiz bir şekilde 'arkadaşlarının eski kocasının davasının Toth'la olanları parçalayabileceğinden' korktuğunu söylüyor. Dedikoducu Polis Ancak Witherspoon'un evliliği ve kocası hakkında söylediklerine güvenecektir.

Sadece bir ay önce, Phillippe’nin davasına sürüklendikten çok sonra. Witherspoon, Toth'a sarıldığı bir fotoğrafı Instagram'da paylaştı , 'Sevgilimi Sevin!' yazan bir mesajla birlikte. # 9 yıllık aşk. ' Ve Temmuz'daki doğum gününde, Witherspoon Instagram'da fışkırdı , 'Dünyanın en iyi kocasına, arkadaşına ve babasına mutlu yıllar !! Seni seviyorum JT. ' Bunlar, evliliği parçalanmakta olan birinin sözleri değil. Dedikoducu Polis resmi bir yorum için Witherspoon temsilcisine ulaştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.