Ona 'Amerika'nın sevgilisi' deniyordu, ancak şimdi boşanma avukatını arıyor olabilir. Bir tabloid rapor ediyor ki Reese Witherspoon ve onun kocası Jim Toth orantısız güç dinamiği nedeniyle anlaşmazlık içindedir. Toth’un Quibi’deki işinin sona ermesiyle, Witherspoon’u ailenin en önemli geçim kaynağı yapıyor. Dedikoducu Polis araştırır.Reese Witherspoon 'Yasal Olarak Bummed!'

Göre National Enquirer dokuz yıllık evliliğindeki gerilim Yasal sarışın star ve Toth, ikisi 2013'te tutuklandığından beri demleniyor. Sonraki itirazsız itiraz için 'O hala onu suçluyor' ve şimdi evlilik yeni bir 'stres testi' alacak gibi görünüyor. Kaynaklar, son derece başarılı Witherspoon'u bir uca, yakın zamanda işsiz olan Toth'u diğer uca yerleştiren 'gerçek bir güç dengesi oluşuyor' diyor.ist Emma Stone Julia Roberts Nichte

Toth, iyi gitmeyen bir akış platformu olan Quibi'nin 'içerik edinme başkanı' idi. 'Altı aydan kısa bir süre sonra ufalandı', yani Zalim niyetler yıldız, ailedeki tek kazanan. Evlilikteki gerginlik, 'çocuklarıyla birlikte eski Ryan Phillippe . ' Quibi bitmiş olabilir, ama görünüşe göre yıkım bu evliliği mahvedebilir.

Nereden başlayalım?

Bu tabloid, temelsiz bir iddiayla başlıyor ve kendini güçlendirmek için bir sürü küçük ayrıntı kullanıyor. Sorun şu ki, bu küçük ayrıntıların hepsinde eksik bilgiler var. Evet, Quibi başarısız oldu. Ancak Toth, on yıllar öncesinde CAA için büyük bir yetenek ajansıydı, bu nedenle uzun süre işsiz kalmayacağını söylemek güvenli. Evet, Witherspoon ve Phillippe kısa süre önce yeniden bir araya geldi, ancak oğullarının doğum gününü kutlamak .Tutuklamaya gelince, Çizgide yürümek star kısa süre önce Jameela Jamil ile bir podcast'te DUI hakkında açıldı. ' utanç verici ve aptal 'Ama kocasına karşı hâlâ kin beslediğine dair hiçbir ipucu yoktu. Tutuklamadan bu yana yıllarca evli kaldılar ve buna gerek yok. Enquirer şimdi taramak için.

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Toth ve Witherspoon yıllardır birlikteler ve onları bir arada tutan şeyin Quibi olduğunu düşünmek için hiçbir neden yok. Witherspoon, çok geçmeden kocasını öven bir Instagram gönderisi yaptı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Harika kocamın doğum günün kutlu olsun, Jim !! ???? Yaptığınız her şeyi% 1000 koyarsınız! Bir triatlon için eğitim alıyor, topluluğuna geri veriyor, arkadaşlarını destekliyor ya da ailesini seviyor, tüm kalbini her gün pek çok insana veriyor! BEN ?? sen çok, JT! # youmake50lookgoodTarafından paylaşılan bir yayın Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) 27 Tem 2020, 9:29 PDT tarihinde

Magazin dergileri, Witherspoon'u ünlü ve başarılı olduğu için hedeflemeyi severler, ancak Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu biliyor.

Diğer Sahte Witherspoon İddiaları

Bu tabloid dedi ki Seçim yıldız Tom Cruise tarafından aranan kariyer artışı için. Cruise'un kariyer desteğine neredeyse ihtiyacı yok ve hiçbir işbirliği olmadı. Witherspoon’un onlarca yıllık Jenifer Aniston ile arkadaşlık sayesinde sona geliyordu Sabah Gösterisi , ancak ikisi de başka bir sezon için anlaşma imzaladılar ve birbirlerine karşı nazik sözler dışında hiçbir şeyi yok.

sind Chip und Jo, die sich scheiden lassen

Garip bir hikayede, bu tabloid, Courteney Cox ve Lisa Kudrow'un sabotaj Sabah Gösterisi biraz kıskançlık yüzünden. Görünüşe göre, profesyonel oyuncular Aniston'ın onları gösteriye getirmemesine kızmışlardı, ancak bu Aniston'ın özel olarak şovlar yaptığı gibi değil. Arkadaşlar oyuncular. Kaynak ne olursa olsun Enquirer Witherspoon'a yakın olduğu iddialarına güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.