Magazin iddialarından biri Reese Witherspoon kızgın Nicole Kidman 'Big Little Lies' kitabının yazarının gelecek kitabına film ve TV haklarını kazandırdığı için. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Durum üzerine aktrisler arasında dram yok.

pauly d baby mama amanda markiert

Geçen ay, Kidman, Liane Moriarty’nin yakında çıkacak olan romanından uyarlanan bir projenin yapımcılığını ve başrolünü üstlenecek Dokuz Mükemmel Yabancı . Oyuncu, projeyi Witherspoon’un eski yapım ortağı Bruna Papandrea ile birlikte yönetecek. Göre Temasta , anlaşma 'Reese’in arkasından' yapıldı ve bu, onunla Kidman arasında büyük bir gerilime neden oluyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir dergiye, 'Bu tipik bir Hollywood sırtından bıçaklama vakası,' diyor 'Nicole ve Bruna, film ve TV haklarını almak için bir araya geldi ... Reese'in bu projeyle hiçbir ilgisi yok, bu yüzden tamamen körleşmiş hissediyor.'

Prizin şüpheli kaynağı ekliyor: 'Reese, Nicole'ün sınırlarını aştığını düşünüyor ve sette duman çıkarıyor. Nicole'ün bunu ona yapacağına inanamıyor. ' İddiacı, Kidman'ın Papandrea ile takım olma konusunda 'pişmanlık duymadığını' söyleyerek devam ederek, 'Tüm bunların nasıl sonuçlandığını görmek çok ilginç olacak' dedi.

İşte nasıl oynandığı. 'Big Little Lies' filminin ikinci sezonu Cuma günü çekimleri tamamladığında, Witherspoon, “# BigLittleLies kız kardeşlerime büyük aşk @NicoleKidman @LauraDern @shailenewoodley @ZoeKravitz #MerylStreep tüm sevgi ve inanılmaz ortaklık için teşekkürler! ' Yardımcı yıldızlarına isimleriyle teşekkür etmeden kısa bir süre önce, Witherspoon, '#biglittlelies aileme çok minnettar hissediyorum 2.Sezon çekimlerimizin son gününde! Hepiniz bana ilham verdiniz, desteklediniz, beni güldürdünüz ve ağlattınız. Bu ikinci sezonu öncekinden daha heyecanlı hale getirdin (hepinizin görmesini bekleyemem !!) Teşekkür ederim. ' Perde arkasında kan davası olmadığı çok açık.

Ek olarak, Witherspoon'un Kidman'ın eski yapım ortağıyla çalışmasına kızacağı fikri doğru değil. 2017'de yanlış söylentiler ortaya çıktığında Witherspoon ve Papandrea, bir kan davası nedeniyle ortaklıklarını sona erdirdi yapımcı söyledi Günlük posta , 'Kötü kan yok, aslında birlikte yapacak çok daha fazla filmimiz ve TV şovumuz var.' Bu arada Witherspoon, Papandrea'yı 'çalışkan, son derece yetenekli bir yapımcı' olarak nitelendirdi ve 'onunla daha fazla işbirliği yapmaktan mutlu olacağını' belirtti. Papandrea basitçe kendi prodüksiyon şirketini kurdu, ancak onunla Witherspoon arasında hiçbir kötü niyet yok.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis 'Big Little Lies' setinde sıfır çatışma olduğunu anonimlik koşuluyla söyleyen duruma yakın bir kaynakla görüştü. Sık sık sette sosyalleşen ve sosyal medyada birbirlerine sesler veren Witherspoon ve Kidman da dahil olmak üzere tüm yardımcı yıldızlar harika anlaşıyor.

Steve Harvey verließ Frau für neue Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.