Reese Witherspoon kocası tarafından 'terk edilmedi' Jim Toth düzmece bir tabloid haberine rağmen 43. doğum gününde. Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi düzeltebilir. Doğrusu yok.

Geçen ay, Jennifer Aniston’ın 50. doğum günü partisinde, Witherspoon'un merdivenlerden aşağı tökezlediğini gösteren bir fotoğraf ortaya çıktı. Star şimdi, aktrisin alkole 'aşırı düşkünlüğü' ve kocasının olay hakkında öfkeli olduğunu iddia ediyor, 22 Mart'taki doğum gününden önce onu tek başına kutlamaya bırakarak 'fırlatıp gitti'.Tabloid ayrıca Toth'un karısının sözde içki içmesinden bıktığını iddia ederken, sözde bir kaynak 'Sorun yaşadıkları ve insanların evliliklerinin zor bir dönemden geçtiği sır değil.' Şüpheli içeriden ekliyor: 'Evlilik kendi kendine çözülse de, zorlaştığı bir sır değil. Reese ateşlidir ve içtiğinde, bazen öfkesi onu yenebilir! '

Gazetenin sahte raporunu çürütecek bir sürü kanıt var. Witherspoon’un doğum gününden iki gün sonra, 24 Mart'ta aktris Toth'u Los Angeles maratonunda koşarken destekledi . Oyuncu, çiftin altı yaşındaki oğlu ve Ryan Phillippe ile olan ilk evliliğinden iki büyük çocuğuyla birlikte kenarda durdu. Witherspoon ve çocukları, yarışmada yarışırken yetenek temsilcisine tezahürat yaptı.

İki gün sonra, Witherspoon ve Toth randevu gecesinde görüldü. Santa Monica'da. Her ikisi de bir restorandan çıkarken gülümsüyordu. Ve Perşembe günü, Witherspoon ve Toth öğle yemeği için dışarı çıktılar. aktrisin 15 yaşındaki oğluyla. Aktris ve kocasının 22 Mart'ta doğum gününü nasıl kutladıkları belli olmasa da, 'terk edilmediği' oldukça açık.

Prizin hikayesinin kanıtlandığı şekilde doğru olmadığı gerçeğine rağmen, Dedikoducu Polis Hala Witherspoon'un sözcüsünü kontrol etti ve kayıtta bize bunun tamamen 'saçma' olduğunu söyledi. Daha geçen hafta baskın yaptık Star yanlış iddia ettiğim için Witherspoon’un evliliği 'parçalanıyordu'. Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil. Bu haftanın başlarında sekizinci evlilik yıl dönümlerini kutlayan mutlu eşler güçleniyor.

Kayda değer, Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , birkaç hafta önce yanlışlıkla bildirilen Witherspoon ve Toth'un başka bir bebekleri oluyordu . Bu hikaye de doğru değildi, ancak derginin ve ilgili yayınlarının sahte anlatılarını tutarlı tutma zahmetine bile girmediklerini gösteriyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.