Reese Witherspoon ve Jim Toth olmuştur neredeyse on yıldır evli , ancak bir çıkış, ilişkide çatlakların ortaya çıkmaya başladığını bildirdi. Artan gerilimler, aktrisin eski Quibi yöneticisini sonsuza dek terk etme tehdidine bile yol açıyor. İşte bildiklerimiz.

Reese Witherspoon'dan 'Boşanma Bombası'

'Reese ve Jim At A Breaking Point' şu makaleye göre: Yaşam tarzı 'Nin kapak hikayesi. İçeriden biri, çift için sorunların arttığını ve hiçbir şeyin iyileşme belirtisi göstermediğini söylüyor. Kaynak, 'Reese ve Jim'in boşanmaya gittiğine dair söylentiler var' diyor. 'Gerilim her zaman yüksek ve arkadaşlar Reese ve Jim'in bir kırılma noktasında olduğuna inanıyor - ikisi de çıkmak istiyor.'Sorunları daha da kötüleştirmek, Quibi'nin yaklaşık 2 milyar dolarlık çöküşü , Toth'u işsiz bıraktı. Snitch, 'Reese özgürlüğüne kavuştuğu ve tekrar işe döndüğü için rahatladı, böylece ihtiyacı olan alanı Jim'den uzakta tutabilir,' dedi. 'Birkaç dakikalığına aynı odada olmak onları kovmak için yeterli' ve ev işlerinden mali işlere kadar her şey için kavga ediyorlar.

Kaynak, 'İşler kızıştığında, her birinin boşanma tehdidi oluşturduğu biliniyor' diye ekliyor. Witherspoon'un kocasından bahsetmeyen bazı gizemli ve kişisel Instagram yayınları, uğursuz duyguları artırdı. 'Reese'in sonunda bıktığı açık.'

verlässt Savannah Guthrie wirklich die heutige Show?

Jim Toth ve Reese Witherspoon'da Neler Oluyor?

Gerçekte, sadece birkaç hafta önce oldukça mutlu görünüyorlardı. Noel için tüm ailenin her üyesi kendi kadife eşofmanı var mutsuz bir evde olmasını hayal bile edemeyeceğimiz bir şey. Bir çifti paylaşmadıklarına göre yargılamak da bir nebze olsun yararsızdır, ancak Witherspoon hâlâ kocasını yazılarına dahil ettiği için, magazin kaynağı tamamen yanlış görünüyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) tarafından paylaşılan bir gönderi

Üstelik bu noktada çok yorucu bir anlatım bu. Quibi’nin büyük başarısızlığı Toth için muhtemelen deneyimlemesi eğlenceli bir şey değil , ama hem o hem de karısı hala oradaki en yüksek profilli çiftlerden biri. Filmler başarısız olur, müşteriler ayrılır ve kariyer değişir - bu, şov dünyasında on yıllar sonra her ikisinin de alıştığı bir şeydir.

Aslında benzer bir hikayeyi Yaşam tarzı geçen Haziran, Toth ve Witherspoon'un tamamen ayrı hayatlar yaşıyorduk ve bir bölünme yolda olabilir. Aylar ve aylar geçti ve tabloid, çiftin tüm zaman boyunca mutlu bir şekilde bir arada kalmasına rağmen hala aynı fikri ileri sürmeye çalışıyor. Yaşam tarzı Witherspoon'u çöpe atmayı çoğu zaman görmezden geldiğinden, açıkça gerçeği pek umursamıyor. 2019 yılında aktrisin Nicole Kidman ile acı ve kan davası vardı .

Wer ist Anna Kendrick aus

Aynı yıl, Witherspoon'un Jennifer Aniston ile kavga ediyordu açık Sabah Gösterisi . COVID'de bir sürü Hollywood prodüksiyonu varken, magazin dergisi, rol arkadaşı sıkıntısı çekmesi nedeniyle evliliğine saldırmaya karar vermiş gibi görünüyor. Kocasıyla ilgili olanlar da dahil, Witherspoon’un kavgalarıyla ilgili hiçbir hikâyede gerçek yok.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.