Reba McEntire ve Rex Linn son birkaç aydır Hollywood'un en şirin çiftlerinden biri oldu. Geçen sonbaharda ilişkilerini kamuya duyurduklarından beri, ikisi kendi Instagram sayfalarında çok sayıda tatlı ve eğlenceli gönderi paylaştı. Şimdi, bir yayın ilkinin CSI: Miami yıldız ve country müzik efsanesi dalmaya ve evlenmeye hazır. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Rex Linn’in Önerisi

'Reba & Rex Düğün Çanları!' içindeki bir makalenin başlığını okur TAMAM MI! geçen ay. Dergi, Reba McEntire ve Rex Linn'in nişanlandığını bildirdi. Prizin kaynağına göre, ikisi Kasım ayında CMA'larda resmi olarak ilk çıkışlarını yapmadan kısa bir süre önce nişanlandılar. Kaynağa göre, “Otostoptan bahsediyorlardı ve yürüyüşlerinden birinde birdenbire diz çöktü. Reba, ona hayatında olabilecek en iyi şey olduğunu ve önceki evliliğinin nasıl bittiğini çok iyi bildiği için kalbini asla kırmayacağını söylediğinde çok şaşırmıştı. 'McEntire’ün menajer Narvel Blackstock ile önceki evliliği 26 yılın ardından 2015 yılında sona erdi. Boşanmadan birkaç yıl sonra McEntire, iki yıl sonra ayrılmış olsalar da fotoğrafçı Skeeter Lasuzzo ile çıkmaya başladı. Ekim ayında, McEntire ve Çavuş Frank Linn'i canlandıran Linn CSI: Miami CBS şovunun tüm çalışması için, 2020'nin başından beri flört ettiklerini duyurdu. Peki, ikisi düğüm atmaya hazır mı?

Reba McEntire Hızlı Hareket Ediyor

Tipik tabloid tarzında, hikayesini yayınlayan çıkış büyük olasılıkla kendinden çok daha ileriye gidiyor. Ünlü bir çift halka açıldığında, düğün ve / veya bebek hikayelerinin neredeyse anında magazinlerden geleceğinden emin olabilirsiniz. Gerçekten de, bu yayınlandığında, McEntire ve Linn, Country Müzik Ödülleri'nin kırmızı halısında ilk kez bir araya gelmelerinin üzerinden bir ay bile geçmemişti. Süre Dedikoducu Polis Her şeyin mümkün olduğunu kabul edeceğiz, vicdanımızla bu hikayeye inanamayız.

Bu ilk defa iken Dedikoducu Polis bir hikayeyi araştırdı TAMAM MI! McEntire ve Lynn hakkında, tabloid’in kardeş yayınlarından ikisini, National Enquirer ve Star sahte raporlar için . Her üç yayın da aynı ana şirkete aittir ve üçü de çift hakkında çılgınca farklı hikayeler yayınladı.

Tabloidler Her Yerde

Geçen ay Enquirer iddia eden bir hikaye yayınladı McEntire, Linn'i deli ediyordu çünkü onu dikkatle boğuyordu ve oyuncu 'boşluk' için ona yalvarıyordu. Sadece bir ay sonra, aynı tabloid McEntire yeme alışkanlıkları yüzünden Linn'e kızmıştı. . Peki hangisiydi? Linn, McEntire'e kızdı mı yoksa ona kızdı mı? Çıkış, açıkça her iki şekilde de elde etmeye çalışıyordu, oysa aslında Dedikoducu Polis işaret etti, her iki hesap da doğru değildi.

Aynı hafta Enquirer McEntire, Linn’in yemekten dolayı üzüldüğünü iddia etti, Star Country şarkıcısının bir kez daha Linn'i kaybetme riski altında olduğunu 'bildirdi' çünkü çok 'kontrol edici' davrandı. Magazin gazetesi, McEntire “boğucu” adlı bir önceki sahte makaleden uydurma hikâye fikrini kaldırmış gibiydi. Burada “boğulan” tek şey, bu magazin dergilerinin saçtığı saçmalıklar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolar' Boşanmasının Gerçekleşmesi

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.