Reba McEntire görünüşe göre yeni erkek arkadaşıyla mutlu bir romantizm yaşıyor, Rex Linn . Bununla birlikte, magazin dergileri, ikonik country şarkıcısının ilişkilerinde zaten sorunlar yaşadığını bildirdi. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında araştırdığımız birkaç rapor topladı. İşte bildiklerimiz.warum ist whoopi goldberg nicht auf der sicht

Reba McEntire, Rex Linn'i Kaybetme Riskiyle Karşılandı, Kontrol Ediyor muydu?

Bu yılın başlarında, Star Reba McEntire, Rex Linn'i kaybetme riski altında çünkü onu delirtiyordu. Dergiye göre, şarkıcı Linn'i boğarak çiftin ilk kavgasını yapmasına neden oldu. Daha sonra içeriden biri, ikisi birlikte olmadığında, McEntire'un 'telefon görüşmeleri ve mesajlarla onu çılgına çevireceğini' söyledi.Kaynak, 'Ne yaptığını ve kiminle yaptığını sorar, çoğu zaman tek başınaydı' diye devam etti. Yayın ayrıca, taşralı şarkıcının arkadaşlarının bile onu Linn'deki 'dizginleri gevşetmesi' konusunda uyardığını ya da onun üzerine çıkacağını ortaya çıkardı. Dedikoducu Polis magazin haberinin tam tersini buldu. McEntire ve Linn tatilleri birlikte geçirdiler ve hatta filmlerde bir gece bile geçirdiler.

McEntire, Smothering, Manipulating Linn?

Rapor ilk değildi Dedikoducu Polis McEntire'in Linn'i uzaklaştırma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu iddia eden karşılaşmıştı. Yakın zamanda yaptığımız bir başka söylenti toparlamasında, diğer bazı kuruluşlar McEntire'un boğulmuş, şişmanlanmış ve kontrollü Linn . Dedikoducu Polis bu tuhaf hikayeleri açıklığa kavuşturdu ve McEntire'in Linn ile iyi bir yerde olduğunu kanıtladı. The Genç Sheldon aktör kısa süre önce McEntire'in sosyal medya sayfasında kendisini 'güzel' olarak tanımladığı bir fotoğrafını paylaştı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Rex Linn (@ rexlinn13) tarafından paylaşılan bir gönderi

Reba McEntire’nin Tuhaf Aşk Üçgeni

Görünüşe göre, ikisi mükemmel görünüyor. Ancak çıkışlar bu sevgi gösterisine ikna olmadılar. Önceki raporla yaklaşık aynı zamanlarda, Küre McEntire olduğunu iddia etti Linn ve eski nişanlısı ile bir aşk üçgeninde yer aldı , Anthony 'Skeeter' Lasuzzo. McEntire ve Lasuzzo, 2019'da ayrılmadan önce iki yıllık bir ilişki içindeydiler. Gazete, aktrisin Lasuzzo ile yeniden temasa geçtiğini ve ikisi arasındaki ilişkilerin 'flörtleştiğini' iddia ediyordu. Reba, Rex'e ne kadar tapsa da, hayatında tek bir adama bağlanmak istemediği noktada. Her zaman uyum sağlamak zorunda kaldı ve bundan biraz sıkılıyor. Şu andan itibaren istediğini yapmak istiyor, ”diye dedikodu yapan bir ihbarcı dergiye. Dedikoducu Polis McEntire, Lasuzzo ile hala iletişim halinde olsa da, bunun Linn'i aldattığı anlamına gelmediğini açıkladı. Ayrıca, şarkıcının iki adamla hokkabazlık yapmaya çalıştığı fikri ciddiye alamayacak kadar gülünçtü.

Linn To McEntire: Botoksu Ya Da Başkasını Bırakın!

Geçen ay National Enquirer Reba McEntire’ün plastik cerrahi konusundaki aşırılığının Rex Linn ile olan aşkında sorunlara neden oluyor . Gazete, Linn'in 'kırışıksız ülke kraliçesine Botoks'u bırakması için' yalvardığını bildirdi. İçeriden biri, McEntire'un yıllarca tedavi gördüğünü iddia etti, ancak Linn, görünüşü konusunda yardıma ihtiyacı olduğunu düşünmedi. 'O, ışıltılı ve gösterişli şeyler için asla girmemiş, çok sağlıklı bir adam. Reba'yı olduğu gibi istiyor ”diye ekledi kaynak. Dedikoducu Polis gazetenin bu saçma anlatıyı nereden aldığını bile bilmiyordu. McEntire yıllardır sözde kozmetik tedavi görüyor olsaydı, Linn doğal olarak neye benzediğini nasıl bilebilirdi? Dedikoducu Polis o sırada yanlış hikayeyi bozdu.Kısacası, Reba McEntire, Rex Linn'e mutlu bir şekilde aşık ve magazin dergileri aksini ima etmeyi bırakmalı. Bu noktada, onlar için McEntire'den daha utanç verici.