Ben Affleck Son filmi Dönüş yolu , geçmişini aşmak ve bağımlılığıyla yüzleşmek için mücadele eden alkolik bir lise basketbol koçunun kurtuluşuna odaklanıyor. Affleck'in kendisi kendi alkolizmiyle yüzleşmek ve rehabilitasyona indi tıpkı ön prodüksiyon başladığında. Rol onun için o kadar önemliydi ki bir şekilde onunla birlikte rehabilitasyona girdi.

Üretim erken dönemlerde şüphe uyandırdı

Dönüş yolu yönetmen Gavin O’Connor kısa süre önce oturdu ile ReelBlend 6 Mart'ta çıkacak olan filmi tartışmak için podcast. Geniş kapsamlı röportaj sırasında, Affleck'in rehabilitasyonunun konusu gündeme geldi - bu, Ben Affleck'in de tartıştığı bir şeydi, bu yüzden kimse sıra dışı konuşmuyordu. O’Connor, Affleck için filmi yapmanın ne kadar önemli olduğunu açıkladı, kendi çok kişisel problemlere sahip olmak .'Ben rehabilitasyondayken, ki bu tam da filmi hazırlamaya başladığımızda, rehabilitasyona gitti ve filmin bitip bitmeyeceğini bilmiyordum, 'dedi O'Connor. Yönetmen, 'Hazırlık yapmaya yeni başlamıştık ve birkaç gün ona ulaşamadım, bu tuhaftı ve bir şeyler olduğunu biliyordum ve hepimiz ne olduğunu gördük,' diye devam ediyor. O’Connor, detoksundan çıktıktan sonra nihayet Affleck ile temasa geçti ve aktöre bu filmi çekip çekemeyeceklerini veya O'Connor'un dediği gibi 'bu yolculuğa birlikte çıkıp çıkamayacaklarını' sordu.

Portia de Rossi Ex-Freundin

Ben Affleck bunu kanıtlamak için yanına basketbol aldı

Oyuncunun cevabı güçlü bir olumluydu. Aslında, devam etmek Ben Affleck için çok önemliydi, “aslında kolunun altında bir basketbolla içeri girdi. Rehabilitasyona gittiğinde onunla bir top aldı çünkü hala filmi yapmak istiyordu ”diyor O'Connor. O’Connor'a göre, Affleck ona 'Bunu gerçekten yapmak istiyorum, Gavin, bunu çözmemiz lazım.' Dedi. Bu yüzden onun menajeri ve iyi olacağımız stüdyoyla anlaştım. '

Paparazziler üretimi başından beri izledi

Çekimlere hazırlık, Affleck henüz rehabilitasyondayken başladı, bu nedenle yönetmen, genellikle Affleck'in evinde, rehabilitasyon merkezinin dışında her gün birkaç saat oyuncuyla buluşurdu. O’Connor, 'Ben ayık bir arkadaşıyla rehabilitasyondan izin alıyordu ve evinde buluşurduk' diye açıklıyor. Affleck dedikodu medyasından geliyordu şaşırtıcıydı.

julia roberts scheidung daniel moder

Her yerde paparazziler vardı. Yaptığımız bu küçük filmden haberdarlar 'aman tanrım' gibiydim. Benim için çok netleşti, uğraştığımız konu, şimdi rehabilitasyonda ve biz çekime başladığımız anda dışarı çıkacak. Açıkçası, bu başa çıkmamız gereken bir konu olacak. O’Connor, o zaman gördüğümde bana çarptı… evinin dışında çok fazla paparazzi vardı ”diyor.

Neyse ki, basketbolun gösterdiği gibi, Ben Affleck filmi ve projedeki rolü konusunda ciddiydi. Ayıklığı hakkında açık bir kitap olmaya istekliydi. onun kısa atlaması geçen yıl Cadılar Bayramı'ndaki o ayıkta. O’Connor, 'Bu Ben’in hayatı, bu yüzden kendisi hakkında daha fazlasını ortaya çıkarması ve daha fazlasını açığa çıkarması gereken kişi o. Neyse ki, bunun hakkında konuşmaktan çekinmiyor. '