Hugh Jackman aslen karısıyla tanışmış, Deborra-Lee Furness sette Correlli , başrolünde onunla bir Avustralya drama şovu. Jackman’ın ilk rollerinden biriydi ve gösteriye katıldıktan sonraki iki hafta içinde onun özel olduğunu anladı.Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness hızla yakınlaştı

Jackman evindeki bir partide ona çıkma teklif etti. Gece yavaşlamaya başladığında, ona aşık olduğunu itiraf ettiği mutfaktaki tatlılarda ona yardım etmesini istedi. Şaşırarak, açıkça ona aynı şekilde hissettiğini söyledi. Kısa bir süre sonra ikili çıkmaya başladı. Dört ay sonra nişanlandılar. Hatta Jackman yüzüğü kendisi bile tasarladı; Sanskritçe bir 'Om paramar mainamar' yazıtını içeren ve 'Birliğimizi daha büyük bir kaynağa adadık' olarak tercüme etti. İkili Nisan 1996'da evlendi ve 24. yıldönümlerini kutladı. İki trajik düşükün ardından çift, ebeveynlik için farklı bir yol izlemeye karar verdi. Mayıs'ta 20 yaşına giren Oscar ve Temmuz'da 15 yaşına giren Ava adında iki çocuğu evlat edindiler.https://www.instagram.com/p/B-10q2BDURV/

Jackman, konu başarılı bir aileye ve ilişkiye gelince kendisinin ve karısının felsefesinden bahsetti. Ebeveynlik kitabında 'Çocuklarımız olmadan önce Deb ve ben hayatın her kavşağında birbirimizin gözlerine bakmak için oldukça basit ama güçlü bir seçim yaptık' diye yazmıştı. The Father Hood: Yeni Baba Nesli İçin İlham . 'Bu kavşaklar bazen büyük, bazen küçükler, bazen de dönüp bakana kadar kavşak olduklarını fark etmiyorsun.'Nicole Kidman Keith Urban Baby

Sonuç olarak, ilişkileri her zaman istikrarlı gibi görünüyor. 51 yaşındaki Jackman ile 64 yaşındaki Furness arasındaki 13 yaş farkıyla, kırmızı halıya birkaç kez bakabilirler, ancak birbirlerinden tamamen mutlu oldukları açıktır. Birlikte iki sevimli çocuk yetiştirdiler ve sadece birkaç yıl içinde boş yuvacılar olsalar da inanılmaz bir aile ve birlikte yaşam kurdular. Jackman’ın Hollywood’daki en iyi A listelerinden biri olarak hızlı yükselişi boyunca, her şey boyunca sevgi ve sadık kaldılar. Ancak bu artışla birlikte çok daha az mahremiyet ve çok daha fazla dedikodu geliyor.

https://www.instagram.com/p/B_7Tab2DGC1/?utm_source=ig_web_copy_link

Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness söylentileri

Bu hikayelerden bazıları, örneğin National Enquirer Furness'in bundan mutlu olduğunu iddia eden iki yıl önceki 'raporu' Jackman çalışmayı bırakabilirdi ve X-Men’den Wolverine olarak son derece vasküler çalışmasını bitirdikten sonra kendini şişmanlattı.İsimsiz bir kaynak çıkışa, 'Hugh spor salonunda çok daha az zaman geçirdiği için ikisi de daha mutlu olacak,' dedi. Kaynak, oyuncunun egzersiz yapmaktan yorulduğunu ve ağırlık kaldırmaktan vazgeçmeyi dört gözle beklediğini savundu. Jackman hâlâ katil şeklinde olsa da, bir aktörün saatlerce çalışarak saatler geçirmekten bıkması ve az su ile kontrollü bir diyete takılıp kalması fikri mantıklı olandan daha fazla geliyor.

The National Enquirer uzun süredir karı kocanın hayranı gibi görünüyor. Ayrıca, Hugh Jackman'ın işe alındığı hakkında bir hikaye de yayınladı. Nicole Kidman’ın ilişkisine yardım edin Deborra-Lee Furness ile olan ilişkisinin yıllar boyunca ne kadar sağlam olduğu için.

İsimsiz bir kaynak, Kidman'ın Hugh Jackman’ın 'mükemmel evliliğini' kocası Keith Urban ile yaşadığı varsayılan mücadele için en iyi tavsiye kaynağı olarak gördüğünü söyledi. Aslında, görünüşe göre Jackman ve Furness'in bazı bilgece öğütler için aranması ilk kez bile değildi. 'Hugh ve Deb bilgeliklerini eski bir arkadaşla paylaşmayı seviyorlar - ama Keith her küçük problemde onlara koşma şeklinden hüsrana uğruyor,' dedi. Enquirer .

Brad Pitt Dating Jennifer Lawrence

Avustralya çıkışı bile Yeni fikir bir tane ile geldi çift ​​hakkında. İkisinin 'ölümcül New York'lu' olmasına rağmen, Jackman'ın 'kalpte bir Avustralyalı' olduğunu ve 'Deb'in eve gelmek istemesinin hiç akıllıca olmadığını' iddia ediyordu.

Dedikodu zalimleşiyor

Bununla birlikte, bu söylentilerin bazıları biraz daha az inandırıcı ve çok daha az sıradan. Bu yılın başlarında dergi Kadınlar Günü Jackman'ın 'birkaç hafta sonra ikinci kez' olduğunu iddia etti dalga geçerken yakalandı onun ile Anımsama rol arkadaşı Rebecca Ferguson. Dergiye göre, Furness kocasına bunun üzerine ceza yağdırmaya hazırdı.

Tüm iddia filmden sızdırılmış set fotoğraflarına dayanıyordu ve kimliği belirsiz bir 'içeriden' Jackman ve Ferguson'un 'birbirlerine güldüklerini ve yakınlaştıklarını' söyledi. Görünüşe göre, kaynak, iki deneyimli aktörün bir aşk sahnesini bu kadar çabuk çekip kurtarabildikleri için şaşkına döndü.

kat von d husband tattoo

Benzer bir kayda göre, aynı yayın Jackman'ın Brooke Shields ile biraz daha az yoğun bir karşılaşma . New York City sokaklarında rastgele birbirleriyle çarpışan iki yıldızın fotoğrafları çekildi ve çıkış, ikisinin kaşlarını kaldıran bazı sözler paylaştığını iddia etti. Yine hikaye, Furness’in öfkesinin kocasının sözde çapkın davranışının çok gerisinde olmayacağını söylüyordu. 'Deb resimleri gördü ve hiçbiri çok memnun kalmadı. Etrafta olmadığı zamanlarda flörtleşmesinden nefret ediyor. '

Sadece birkaç ay önce, Jackman olaydan sonra olası evlilik sorunları hakkında söylentiler yayıldı. alyans olmadan fotoğraflandı . Kadınlar Günü bir kez daha preslere koştu. Prizin kaynağı, Jackman'ın 'yüzüğünü nadiren çıkardığını', bu nedenle ilişkinin 'oldukça kötü' durumda olması gerektiğini iddia etti. 'Sanırım her çiftin sorunları var ve Deb ile Hugh farklı değiller' dediler.

Ek olarak, isimsiz içeriden biri, Jackman'ın fotoğraflar sırasında annesiyle birlikte yürüdüğü için, aktörün, sözde evlilik sorunları hakkında tavsiye ve girdi almak için annesini dışarı çıkardığının açık olduğunu savundu.

Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furness'teki yenilikler

Şimdilik, çift bir aile olarak birlikte kendini izole ediyor. Jackman ve eşi, koronavirüsün yayılmasını sınırlamak için takipçilerini maske takmaya ve uygun güvenlik prosedürlerini takip etmeye teşvik etme konusunda seslerini duyurdu. Bunun dışında, Jackman son zamanlarda bir polis memuru ve protestocunun protestoların ortasında kucaklaştığı bir görev için bazı eleştiriler alsa da, bazı taraftarların protestoları çevreleyen meselelerden habersiz olduğunu düşündüğü çiftin hayatları oldukça düşüktü.

https://www.instagram.com/p/B-xaCcCD0kH/

Hem Jackman hem de Furness, sosyal medyalarında Blackout Tuesday'e katıldı ve sayfalarında herhangi bir hashtag olmadan yalnızca siyah karelerin resimlerini yayınladı.

Yakın zamanda çift, çocukları ve köpekleriyle birlikte Hamptons'daki evlerine bir aile gezisine çıktı.