Nicole Kidman en küçük çocuklarını yakın zamanda sosyal medyada görmememizin nedenini açıkladı.

İngiliz talk show ile yakın zamanda yapılan bir sanal röportajda Gevşek Kadınlar Kidman, iki kızının kocasıyla birlikte Keith Urban —Faith Margaret, 9 ve Sunday Rose, 12 — Instagram hesapları oluşturmaları yasaktır.Kidman, 'Instagram'da olmalarına izin vermeyeceğim' diyor. “Şu anda biraz titreyen, tüm bunlara girmek isteyen 12 yaşında bir çocuğum var. Ben de 'Hayır hayır, hayır' diyorum. Bu sadece sürekli bir itme, çekme ve söyleyebilirim ki birçok ebeveyn aynı şeyi söyler. Haklı mıyım?

Kidman, kendi teknoloji bilgisinin veya eksikliğinin kararında rol oynadığını da ekliyor.

Wer ist Angelina Jolie Bruder

53 yaşındaki aktris, 'Ben de pek teknik bilgiye sahip değilim' diyor. 'Bu yüzden onu izlemek ve üzerinde kalmak benim için çok zor.'

Bu Kidman'ın ebeveynlik seçimlerini ilk tartışması değil. İçinde 2019 Vanity Fuarı Kapak hikayesi , yazar Krista Smith'e 'Telefonları yok ve Instagram sahibi olmalarına izin vermiyorum ... Bir tür sınırlar tutmaya çalışıyorum' diyor. Bu sadece daha fazla kanıt o sahne annesinden başka bir şey değil .

ist John Stamos im Gefängnis

Kidman, sosyal medyanın yetişkin çocukları üzerinde eski kocasıyla ne gibi etkileri olabileceğini (varsa) tartışmıyor Tom Cruise . 27 yaşındaki Isabella Kidman Cruise ve 25 yaşındaki Connor Cruise, hem sosyal medyada aktifler hem de ünlülerin çocukları için oldukça normal ve gerçekçi olma imajını yansıtıyorlar.